Надежда наш компас• 11 августа 2025
Брать? сапоги crocs
Надежда наш компас
• 11 августа 2025
Ответ дляПростоБелка
Куры и гуси оценят
Справа и слева говноступы и то интересней
Справа и слева это не зима
ПростоБелка• 11 августа 2025
Ответ дляНадежда наш компас
Справа и слева это не зима
Носки на меху существуют
Непозбувна Бентега• 11 августа 2025
Автор, а голенища шуршат при ходьбе, когда задевают друг друга? В этом была ’фишка’, помню - все козырно шуршали этой дутой плащевкой))
Надежда наш компас
• 11 августа 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
Я только померяла, не ходила (
ПотеряласЯ Я...• 11 августа 2025
Я почему то думаю что в них убиться можно будет зимой по гололеду
неДоЖиру• 11 августа 2025
Мені особисто ні до чого б не були такі рожеві боти) А ви дивіться чи вони пасують до вашого гардеробу. Щось в них є, прикольні) Але згадала як в мене були дутики з плащівки H&M, і як я їх не набризкувала спреєм від вологи то болото усерівно вїлось в тканину і плями позалишались.
Барабан для дорослих• 11 августа 2025
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Правильно думаєте, підошва у кроксів дуже слизька по зимі.
Пушап Мі мі• 11 августа 2025
Автор, при всій народній любові до зручного взуття цей виробник переоцінив своє значення для споживача.
Не все люди готові ’зхавати’, не за все готові відварити дурні гроші.
Дивіться скрін.
І вирішить для себе, чи вартує саме ця модель своїх грошей?
Дивіться скрін.
Пушап Мі мі• 11 августа 2025
Зниження виторгу означає, що люди
м´яко кажучи офігіли від моделей і цін на них.
Перша на селі• 11 августа 2025
Згадала знамениті зимові чобітки Демар , в тих « копитцях» кожна друга дитина ковзала взимку по снігу .
Перша на селі• 11 августа 2025
Ответ дляПушап Мі мі
Зниження виторгу означає, що люди
Так моделі у Крокс завжди є дивакуваті . Угг, до речі, теж туди понесло. Останнім часом такі моделі видумують, що і не знаєш куди в них можна вийти блиснути модою
Кондуктор троллейбуса• 11 августа 2025
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Ну тут не все пешком. Многие и на джипах.
ПотеряласЯ Я...• 11 августа 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Кто на джипах, такого не носит)))