Радість моя• 11 августа в 21:14

Яка стільниця краще виглядає

В такому кольорі планується кухня. З якою стільницею краще виглядає, чорна чи світла? Кухня 10м2
Результат:
вже голосів: 87
55 (63.22%) Світла стільниця
25 (28.74%) Чорна стільниця
7 (8.05%) Тиць
Бяки-козяки• 11 августа в 21:16
Боже збав ставити чорну
Ненька наша• 11 августа в 21:17
Светлая красиво.
Дівчина Гілмор• 11 августа в 21:18
Світла, так ясно виглядає
Londa___• 11 августа в 21:18
Світла мені миліша. Гарні візуалізації у вас.
Говорю відверто• 11 августа в 21:18
В нас світла
автор Радість моя • 11 августа в 21:20
Ответ дляБяки-козяки
Боже збав ставити чорну
Якраз хотіла контрасту. Зі світлою наче зливається
Бяки-козяки• 11 августа в 21:22
Ответ дляРадість моя
Дуже не практична річ
І робити її акцентом теж не супер варіант
Мона_Лиса• 11 августа в 21:24
Ответ дляБяки-козяки
Боже збав ставити чорну
и глянцеву...
на неї навіть дихати не можна
Первоклашка Я• 11 августа в 21:25
Ответ дляБяки-козяки
Дуже не практична річ
Чому не практична? В мене 10років, то все ок і гарно. Я так думала за підлогу, що весь пил буде видно, томучорна плитка лише в коридорі і знаєте, якби можна було відмотать назад, то постелила б по всьому будинку її. Спальні робила пізніше, то вже навчена і зробила темну підлогу і білі стіни.
Агент Пинкертона• 11 августа в 21:26
Чорна ефектна, але ви втомитися за нею доглядати. Але світла теж дуже красива!
МояХатаЗкраю• 11 августа в 21:27
Ответ дляРадість моя
Чорну втомитесь натирати. Видно всі крихти і не тільки. В мене була в одній з квартир і чорна стільниця, і чорна мийка. Більше ніколи знову.
Бяки-козяки• 11 августа в 21:27
Ответ дляПервоклашка Я
Тобто, Ви стверджуєте, що на чорній поверхні (стільниці та підлозі) не видно пилу? Навіть через годину після прибирання?)))
Бяки-козяки• 11 августа в 21:28
Ответ дляПервоклашка Я
автор Радість моя • 11 августа в 21:28
Ответ дляМояХатаЗкраю
А якщо рябенька чи під мармур
Говорю відверто• 11 августа в 21:28
Ответ дляРадість моя
Мені чорної плити вистачає🤨 дуже важка в догляді. В нас колір кухні, як на фото. Світла стільниця ідеально
Всіх підсаджую• 11 августа в 21:29
У мене чорна на острові, ще й матова, абсолютно не проблема доглядати. І на Ваших візуалізаціях чорна виглядає набагато краще .
автор Радість моя • 11 августа в 21:30
Ответ дляГоворю відверто
Не зливається в одну пляму? Колір кухні як ваш називається? Не покажете шматочок?
Всех анонимов аноним• 11 августа в 21:32
не бачу ніяких проблем в догляді за чорною стільницею, особливо якщо вона глянцева, а не пориста.
Але раджу подумати, якого кольору там будуть стояти інші речі, і чи будуть стояти взагалі. І звісно робити не чисто чорну, а з якимись вкрапленнями.
автор Радість моя • 11 августа в 21:32
Ответ дляВсіх підсаджую
У друзів теж, задоволені, правда фартух світлий. Я хочу і стільницю і фартух чорний.
автор Радість моя • 11 августа в 21:33
Ответ дляВсех анонимов аноним
Техніка чорна, ручки приховані чорні. Трохи сумніваюся чи не забагато чорного, тому і питаю. Може насправді достатньо чорної техніки
HLVM• 11 августа в 21:34
На вид гарні обидві, але практичніше світла. І дивлячись , який колір Вам по душі. Мені подобалася чорна і світлі тумбочки, коли побувала в друзів і спробувала себе біля чорної стільниці і чорної мийки,то зрозуміла,що це не для мене. Комфортніше зі світлою , вибирайте за зручністю ,а не за красотою, бо все гарне
Первоклашка Я• 11 августа в 21:34
Ответ дляБяки-козяки
Через годину? Ні, не видно. А стільницю як не крути за день два три рази витираєш після готування, тому там впринципі нічого не збирається. А в автора вона не однотонна, то ж мороки не буде.
Всех анонимов аноним• 11 августа в 21:36
Ответ дляРадість моя
чорну стільницю під чорну техніку роблять для того, щоб візуально приховати те що на ній. На чорному фоні чорне не буде виділятись і сторювати візуальний шум. Використовують такий дизайнерський прийом досить часто.
Чи буде багато чорного - це вже залежить від індивідуальних вподобань.
Мнята• 11 августа в 21:37
Світла більш практична. У мене чорна (з вкрапленнями), у дітей світла. Як доведеться міняти, то тільки на світлу.
автор Радість моя • 11 августа в 21:55
Ответ дляВсех анонимов аноним
Так, не люблю хаосу на робочих поверхнях
Паратруперсупер• 11 августа в 22:02
Ответ дляРадість моя
А якщо рябенька чи під мармур
У меня пол и столешница такие - не чисто чёрный цвет однотон, то всё норм
Стебель березы• 11 августа в 22:13
Ответ дляРадість моя
мне нравится черная,. но не нравится черный фартук.
А я с Рио-де-Житомира!• 11 августа в 22:33
приєднуюсь - в мене чорна стільниця, і це капець. більше ніколи)
Коплю на груди• 11 августа в 22:41
Я б стільницю світлу поклала , а ось плитку можна і контрастну
Українська Мрія• 11 августа в 22:42
Ответ дляРадість моя
Якщо обираєте чорну, то не чисто чорну треба, а з вкрапленнями-блискітками. В мене гранітна Гелексі, здається. От за рахунок блискіток не видно крихти, пил

Ось такий https://bmbc-marble.com.ua/uk/catalog/Black-Galaxy...