Малинка• Изменено 12 августа 2025
Підкажіть, чи можна отримати такс фрі apple Німеччина?
Чи потрібно питати про якийсь спеціальний чек для такс фриі? Чи ні? Реально оформити такс фрі при поверненні додому із звичайним чеком і через автомобільний пункт? І якщо то буде інша країна(перетину кордону із Україною), також можна ж, так?
Душа компанії• 12 августа 2025
Теперь это считается люкс товаром. Налог на роскошь надо будет оплатить
Малинка
• 12 августа 2025
Ответ дляLonda___
Коли купляєте у Німеччині - запитуєте прямо у магазині про форму (бумагу) для такс фрі, вони її частково заповнюють, а частково - ви. І берете її потім з собою на кордон. З чеком. І з самим товаром.
Я спитала, вони сказали типу у цілому і нічого не дали… тобто, таки потрібна?..(( а у іншому місті можна її взяти? Як думаєте?
Малинка
• 12 августа 2025
Ответ дляLonda___
Що ви маєте на увазі: «сказали типу у цілому…»?
ʼЧи можна оформити такс фрі?
Так, на таможні вам дадуть докиʼ.
Все. Але я то проходила колись і потрібна була саме спешл форма від магазину, звичайний чек не пройшов у митників. Але то були якісь шмотки і інша країна.
Так, на таможні вам дадуть докиʼ.
Ответ дляМалинка
я без сарказму, але загуглити перевірити умови отримання такс фрі у 2025 році ви ж можете?
я у цьому році не зверталася по такс фрі. Але попередні рокі - часто. Так от, завжди у тому магазині (або ТЦ) де купуєш товар - оформлювати лист tax free на місці. Це перший етап
Малинка
• 12 августа 2025
Ответ дляLonda___
Не має в Гуглі відповіді саме на моє питання, добре, дякую, почекаю людей, може хто напевно знає.
Ответ дляМалинка
ʼЧи можна оформити такс фрі?
Так, на таможні вам дадуть докиʼ.
звичайного чеку митникам недостатньо, все вірно.
Apple і шмотки - і то і то товар. Чим вони можуть відрізнятись в плані tax free?
Love_Love_Love_• 12 августа 2025
Ответ дляМалинка
Вам потрібно такс фрі форм отримати в магазині точнр
Бронетапці• 12 августа 2025
Конечно нужна отдельная форма для такс фри.
Часто они сразу берут ваш паспорт, все сами вносят.
И вы только подписываете потом.
Но вам нужно проверить, что бы и они все данные правильно внесли и свою подпись поставили.
На границе потом идете, штампы ставите (товар новый должен быть).
И из Украины можно или письмо отправить или кажется в Правекс банк сходить. (Но смотря какая компания по возврату)
И вы только подписываете потом.
Малинка
• 12 августа 2025
Ответ дляБронетапці
И вы только подписываете потом.
Дякую! Тобто, якщо вони не дали -тепер його взяти я не можу у сусідньому місті, наприклад? І ще, ви кажете новий має бути товар, тобто його не можна розпаковувати?