Безпринципова• 12 августа 2025
Магазин повернув кошти, а банк їх не отримав
Зробила повернення в магазин. Наприкінці минулого місяця магазин провів кошти. Але їх немає. Банк не бачить їх і магазин каже, що відправив. Можливо в когось була така ситуація. Як все вирішилось і чи вирішилось? Чи можуть кошти безслідно пропасти?
Кому там слова не давали• 12 августа 2025
Не знаю. Если перевод осуществляется через банк, то его в любом случае было бы видно.
Я как-то в Еве отменяла закал на большую сумму, сказали вернут через 10 дней минимум, написала в поддержку ПриватБанка и к вечеру они уже были на карте
Советчица Года• 12 августа 2025
Так не бывает. Деньги не исчезают бесследно. Магазин что то мутит, либо вообще не отправил, либо перепутал реквизиты
Угадайс• 12 августа 2025
Бухгалтер магазина могла неправильно вказати рахунок на який відбулось повернення
размахер• 12 августа 2025
Ответ дляБезпринципова
Вже вияснила, проблема в магазині.
Про який магазин мова?