Первая ласточка инфляции• 12 августа в 13:28

Бронювання

Доброго дня! Питання - підприємство забронювало робітника, він обіцяв принести документ, але поки цього документу в нього не має. Стоїть питання про роз бронювання, чи це правомірно? Які наслідки для підприємства якщо працівник не надав документ?
Фокус-Покус• 12 августа в 14:27
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Він вже заброньований, але керівництво вимагає документ військовий, говорять що розбронюють
Бо підприємство,маючи таких робітників,не пройде перевірку
Червона калина• 12 августа в 14:27
Ответ дляГолубка миру
Мій вже ходив в пенсійний, там паперовий військовий ніхто не питав. На той момент його і не було у нього.
ну значит он не претендует на страховой стаж, на период прохождения службы...
Фокус-Покус• 12 августа в 14:27
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Тоді чому керівництво каже що потрібно паперовий? Кажуть що в нас такі правила і будуть перевірки то можливі штрафи, гостро ставлять питання про роз бронювання
Бо паперовий необхідний
Голубка миру• 12 августа в 14:28
Ответ дляФокус-Покус
Підприємство не має права наймати працівника без військової облікового документу за віком. А якщо є співробітники,які були найняті до 22 року в не зробили дійсних документів,підприємство має про це повідомили в ТЦК. В так, ризикувати своєю критичність в можливістю бронювати через одного брехливого довбойоба, підприємство точно не буде. І має повне право його не тільки розбронювати,а й відправити листа до ТЦК про те, що відбулося.
Так є у автора військовий квиток - електронний.
Підприємство не має право вимагати саме паперовий. Більш того, саме в електронному актуальна інформація
Голубка миру• 12 августа в 14:29
Ответ дляЧервона калина
Якої служби? Мова ж про цивільних чоловіків
Фокус-Покус• 12 августа в 14:29
Ответ дляГолубка миру
Автора витяг з Резерв+, а не військовий квиток. Без військового квитка підприємство не має права найняти працівника, навіть коли в нього ж витяг з Резерву
Голубка миру• 12 августа в 14:29
Ответ дляФокус-Покус
Це одне і теж
Червона калина• 12 августа в 14:30
Ответ дляГолубка миру
с чего вы взяли?)
Фокус-Покус• 12 августа в 14:30
Ответ дляГолубка миру
Це одне і теж
Нащо ви пишите те,про що не знаєте?
Червона калина• 12 августа в 14:31
Ответ дляГолубка миру
если человек проходил службу до 2004 года, она засчитывается ему в страховой стаж на основании военного билета.
Голубка миру• 12 августа в 14:31
Ответ дляЧервона калина
с чего вы взяли?)
З досвіду.
Я теж місяць назад вважала, що паперовий документ обов´язковий, практика показала, що електронного (витягу з Резерву чи Дії) достатньо для усіх органів від ТЦК до прикордонників (їздив у відрядження).
Голубка миру• 12 августа в 14:32
Ответ дляЧервона калина
Ну, хіба що.
Фокус-Покус• 12 августа в 14:33
Ответ дляГолубка миру
З досвіду.
Ваше підприємство пройшло перевірку ТЦК , маючи у штаті військовозобов´язаних без військових квитків?
Червона калина• 12 августа в 14:33
Ответ дляГолубка миру
З досвіду.
я про актуальность информации???...военнообязанный должен в течении 10 дней сам уведомить о любых изменениях в своих данный военкомат
Голубка миру• 12 августа в 14:34
Ответ дляФокус-Покус
Без паперових (!) військових квитків, а не взагалі без документів
Голубка миру• 12 августа в 14:34
Ответ дляЧервона калина
Як раз електронний варіант підтягує усі зміни, на відміну від паперового
Червона калина• 12 августа в 14:37
Ответ дляГолубка миру
реальные телефоны, емейлы, места проживания, фио-указываете только вы...
Фокус-Покус• 12 августа в 14:37
Ответ дляГолубка миру
У якому ТЦК та СП ви проходили перевірку?
Голубка миру• 12 августа в 14:38
Ответ дляФокус-Покус
Київ, Дніпровський. Це важливо?
Червона калина• 12 августа в 14:40
Ответ дляГолубка миру
Київ, Дніпровський. Це важливо?
у вас на предприятии нет дедушек 55+ с кнопочными телефонами??? у всех стоит обновленный резерв+?
Голубка миру• 12 августа в 14:42
Ответ дляЧервона калина
Якщо у вас немає юристів.
55 років - не такі вже і дідусі ...
Але, останній раз: має бути військово-обліковий документ, байдуже який - або паперовий, або електронний. Ви розумієте значення слова ´´або´´?
автор Первая ласточка инфляции • 12 августа в 15:06
Ответ дляЧервона калина
как Резерв может стать элетронным ВОД? если допустим не пройдено влк?, нет ВОС?, нет записей про проходження службы??? ну прийдите с резервом в ПФ - вас пошлют куда подальше без номеров приказов....
ВОС у резерві теж є
Пирожкиня• 12 августа в 15:11
автор, разбронирование делается 10 минут, для него не нужны причины, если предприятие так решило.
-почему требуют? предприятия проверят по правилам военного учета, а они писались, когда еще електронных документов не было.
если у предприятия будут замечания по проверке и их не устранят, ТЦК дает заключение о нарушении военного учета
а сейчас в областных правилах критичности это условие для получения новой критичности на следующий год.
по министерствам- не знаю.

так что если у вас критичность от области, предприятие заботится пройти нормально проверку, иначе риск на всем предприятии.
так что если дойдет до этого- разбронируют за 10 мин.
подумайте
автор Первая ласточка инфляции • 12 августа в 15:11
Ответ дляЧервона калина
с чего вы взяли?)
Так є електронний з резерву, в якому є зазначені всі дані
автор Первая ласточка инфляции • 12 августа в 15:13
Ответ дляПирожкиня
по министерствам- не знаю.

подумайте
Дуже дякую, так в принципі і читали і думали
тянитолкайка• 12 августа в 15:16
Ответ дляФокус-Покус
А витяг з Резрву це по вашому що тоді ?
тянитолкайка• 12 августа в 15:18
Ответ дляЧервона калина
Ну так мова ж не про цих людей. Мова про те, що ВОД дійсний, як паперовий, так і електронний, і якось в 55 ви рано в дєдушки записали.
Іра Мельник• 12 августа в 15:19
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/559-2024-п?fin....
тянитолкайка• 12 августа в 15:20
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Автор, іноді краще принести папірця аніж ризикувати, тут половина тіток Резерв в очі не бачили, не знають, що там вказано ВОС і що електронний=паперовому, а навіть більш гідний, чим паперовий, але будуть доказувати, що без папірця ти ніхто. Мабуть ’бабці 55+’. ТОму краще занесіть і спіть спокійно .
Іра Мельник• 12 августа в 15:23
Пункт 15 постанови 559 на рахунок паперового-військового документа. Те що резерв+ і паперовий мають однакову юридичну силу, але правила військового обліку передбачають мати паперовий документ з усіма відмітками.
Я завжди кажу про ризики з Резервом+ якщо хакнуть додаток, базу і т.д. і так підприємство має право вимани паперовий військовий документ, розбронювати можна любого працівника згідно рішення керівника.