Пес Патрон• 05 августа в 20:06

Якщо не пройшов ВЛК за повісткою і є бронювання , що буде далі?

Якщо дали на роботі направлення на ВЛК, але не пройти його, яка буде відповідальність? Штраф? Чи знімуть бронювання? І чи може бути декілька штрафів, якщо потім знову прийде повістка
Кукарачка• 05 августа в 20:07
Для брони вроде не нужно влк
Добра, коли сита!• 05 августа в 20:08
Не знаю як де, але в родича на роботі треба було пройти влк щоб отримати броню.
Кукарачка• 05 августа в 20:10
Ответ дляДобра, коли сита!
Когда это было?
Боневтікла• 05 августа в 20:10
В чому проблема пройти влк?
Добра, коли сита!• 05 августа в 20:11
Ответ дляКукарачка
Когда это было?
Звідки я знаю коли, тільки пам´ятаю що проходив влк
автор Пес Патрон • 05 августа в 20:11
Ответ дляКукарачка
Для брони вроде не нужно влк
Уже є бронь, на фірму прислати повістку на уточнення даних і дали направлення на проходження влк ( сказали , що воно старе) . Чули історії , що потім навіть з бронею забирали, і не знаємо , що тепер робити
автор Пес Патрон • 05 августа в 20:12
Ответ дляБоневтікла
В чому проблема пройти влк?
Хвилюється, щоб потім не дали бойову повістку, бо чули такі історії вже(
Боневтікла• 05 августа в 20:12
Ответ дляПес Патрон
Ніхто не дасть йому бойову повістку, якщо в нього бронь.
автор Пес Патрон • 05 августа в 20:14
Ответ дляБоневтікла
А як же ж тоді розповідали знайомі, що давали (
ЛюбимаЯНЬ• 05 августа в 20:15
Ответ дляПес Патрон
Может быть все что угодно.
Примарочка• 05 августа в 20:15
Ответ дляПес Патрон
Ну якщо він її візьме і підпише то до чого тут ТЦК він добровольцем пішов наплювавши на бронь і мамкіних ухилянтів...зробив чоловічий вчинок
Боневтікла• 05 августа в 20:18
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Может быть все что угодно.
Якщо не пройде влк, то дійсно може. Зупинять десь, перевірять документи, побачать направлення на влк не закрите, одразу відвезуть на влк в тцк, а не в звичайну лікарню. І от тут вже після такого влк дійсно може бути все, що завгодно. Не простіше пройти влк в лікарні і не боятися?
ЛюбимаЯНЬ• 05 августа в 20:19
Ответ дляБоневтікла
Сами сколько раз влк проходили? дайте угадаю 0.
Примарочка• 05 августа в 20:19
Ответ дляБоневтікла
Чого схему палите сирському мяса бракує
Боневтікла• 05 августа в 20:19
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Друзі проходили ті, що мають відстрочки і бронь. У всіх все добре.
ЛюбимаЯНЬ• 05 августа в 20:20
Ответ дляБоневтікла
Ясно , а у меня знакомый с жд с броней пошел , только влк пройти в итоге уехал, разбронировали.
Фенте Фря• 05 августа в 20:20
Ответ дляБоневтікла
В чому проблема пройти влк?
можно и не выйти)))
Фенте Фря• 05 августа в 20:21
Ответ дляБоневтікла
там умудрялись в перерывах пару дней давать)
Боневтікла• 05 августа в 20:22
Ответ дляФенте Фря
можно и не выйти)))
влк проходять в звичайній лікарні, якщо просто для броні. Звідки не вийти?
Фенте Фря• 05 августа в 20:23
Ответ дляБоневтікла
повестку куда дали явиться??, шо вы умничаете??? ТЦК работает круглосуточно! потом тут писать будете Рятуйте!!!
Боневтікла• 05 августа в 20:25
Ответ дляФенте Фря
Ще раз. Влк в таких випадках, як у автора, проходять в звичайних поліклініках. І там, доречі, дуже великі черги. Спробуй ще пройди те влк.
Люблю кетчуп• 05 августа в 20:29
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Мій чоловік проходив. На момент отримання броні дані були актуальні, інакше мав би йти на ВЛК (так сказали на роботі).

Ставлення до тих, хто проходить, як слід, і тих, хто ’бігає’ або порушує правила - дійсно, різне. Маю знайомих і мобілізованих, і добровольців, і тих, що бігали, але їх впіймали.
ЛюбимаЯНЬ• 05 августа в 20:30
Ответ дляЛюблю кетчуп

Тут факт в том что у каждого своя история, я могу штук 30 рассказать и у всех по разному.
автор Пес Патрон • 05 августа в 20:31
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Если есть бронь, не забирали потом? Не слышали таких историй?
Люблю кетчуп• 05 августа в 20:32
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Безперечно. Але в моїй бульбашці тенденція доволі прозора, я саме про неї і пишу.
ЛюбимаЯНЬ• 05 августа в 20:32
Ответ дляПес Патрон
1-историю знаю забрали с броней. 2-рой слетел с крючка.
автор ali199 • 05 августа в 20:32
Я просто не розумію навіть навіщо проходити влк, якщо є бронь ? Це спеціально робиться для чогось?
автор ali199 • 05 августа в 20:33
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
И как его забрали с броней? Чем аргументировали?
ЛюбимаЯНЬ• 05 августа в 20:33
Ответ дляali199
Тем что он в армии служил ранее, и он в данный момент нужен в ЗСУ.
автор Пес Патрон • 05 августа в 20:34
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Как слетел с крючка?