Бабуся Бетман• 12 августа в 17:00

Мами цих довиховувались

’Його побили й пограбували’: у Черкасах за побиття військового судять чоловіків

https://suspilne.media/cherkasy/1057919-jogo-pobil...
Кишмишная Мая• 12 августа в 19:25
Ответ дляСосиска_Втесте
Нужно, чтоб каждая беременная проходила психиатрическую экспертизу. И попросту недолугим принудительно делать аборты
Я б тобі не тільки твою матку, а й язик твій недолугий удалила б.
Сосиска_Втесте• 12 августа в 19:27
Ответ дляКишмишная Мая
Тебе бог 🧠удалил)))а акушер череп щипцами повредил🤣
Сосиска_Втесте• 12 августа в 19:29
Ответ дляКишмишная Мая
Какой твой с фото?) С шеей гусинной, или хач?)
Кишмишная Мая• 12 августа в 19:34
Ответ дляБабуся Бетман
Що,знайомі обличчя впізнали?
Сосиска_Втесте• 12 августа в 19:36
Ответ дляКишмишная Мая
Колись, кто жахнул, дрембель с шеей гусинной или хач?)
Мальчун-задирун• 12 августа в 21:04
Ответ дляБабуся Бетман
Якщо людина не мати/ батько цим малолітніх покидьків,то буде реагувати по-іншому.
На ссылку без описания? (Это ж вы потом его уже добавили)
Мальчун-задирун• 12 августа в 21:06
Ответ дляБабуся Бетман
Яке саме правило порушила ця тема?
Ой, ангельские глазки включились. И описание в теме тоже просто так добавилось, вот же ж
ЗдохниПуйло• 12 августа в 21:38
Ответ дляБабуся Бетман
Такі прояви розпочинаються ще в ранньому шкільному віці.Треба було вже тоді реагувати заявами в ювенальну поліцію.
Знаєте, зараз модно виховувати незручних дітей, ніхто немає права зробити бубі зауваження, лідери уже повиростали
ЗдохниПуйло• 12 августа в 21:43
Ответ дляАгент Пинкертона
Написали, що якщо на останньому засіданні винесуть вирок, то їм зашиться сидіти 2 місяці, за законом Савченко. Типу вже відбули термін в сізо.
Було по всіх новинах.

За що ті дармоїди отримують шалені зп і пенсії?
У нашому місті син директора атомки вбив жінку, привселюдно, на озері, йому навіть строк не світить, ходить спокійно по місту, папашка ще пости кидає, що вона сама взяла і померла, не вірю у правову систему, ті тварюки не нажеруться ніяк, вбивають людей, а вони навіть умовні терміни не дають
Душа компанії• 12 августа в 21:43
Ответ дляБабуся Бетман
В Україні є чудова молодь.
В є діти чиновників,які 30 років обкрадають державу і виховують собі подібних.
Есть, конечно. Но есть эффект соленого огурца и он работает, это факт. Вцелом общество перешло уже все грани, которые раньше казались чем-то далеким и нереальным(
автор Бабуся Бетман • 12 августа в 21:50
Ответ дляМальчун-задирун
Я його додала одразу наступним постом
автор Бабуся Бетман • 12 августа в 21:51
Ответ дляЗдохниПуйло
І це дуже плачевно і має вже свої результати, що ’діти’ знають свої права і нічого про правила суспільства і обов´язки.
А потім ось таке...
Ці діти з ’ благополучних’ і не бідних родин.Ось так.
Мальчун-задирун• 12 августа в 22:08
Ответ дляБабуся Бетман
Я його додала одразу наступним постом
И при чем тут пост, если в описании ничего не было? Выключайте глазки