Бабуся Бетман• 12 августа 2025

Мами цих довиховувались

’Його побили й пограбували’: у Черкасах за побиття військового судять чоловіків

https://suspilne.media/cherkasy/1057919-jogo-pobil...
Сосиска_Втесте• 12 августа 2025
Ответ дляБабуся Бетман
Їх треба посадити обох,і надовго.
А ще з батьками розібратися,як так сталося,що слідчий ’ перекваліфікував’ статтю обвинувачення,а суддя відпустив під заставу.
Нужно, чтоб каждая беременная проходила психиатрическую экспертизу. И попросту недолугим принудительно делать аборты
автор Бабуся Бетман • 12 августа 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
И что школа сделает с вырождением? Родит его заново от другого папки с мамкой?)
Такі прояви розпочинаються ще в ранньому шкільному віці.Треба було вже тоді реагувати заявами в ювенальну поліцію.
Сосиска_Втесте• 12 августа 2025
Ответ дляБабуся Бетман
Они такими уже родились. Увы, и не полиция, ни все воспитатели мира им не помогут
автор Бабуся Бетман • 12 августа 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
А вы не думали, что там и мама такая же. Ей просто нечем думать
Але та мама вважає себе дуже розумною,як і більшість чиновників, які дорвалися до корита
Сосиска_Втесте• 12 августа 2025
Ответ дляБабуся Бетман
Ну шизики себя тоже наполеонами мнят
автор Бабуся Бетман • 12 августа 2025
Ответ дляКучМала
тому каструвати таке бидло, щоб не плодилось
Оце дуже слушна ідея.
Нажаль,нездійсненна.
автор Бабуся Бетман • 12 августа 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Нет. Закрыть в колонию. И там под конвоем пусть живут и работают
Саме так.
І питання до слідчих і судді
Сосиска_Втесте• 12 августа 2025
Ответ дляБабуся Бетман
Там каша заварилась еще далеко до мамы, просто с каждым поколением это усугубляется, одни дегенераты рожают еще больших дегенератов
автор Бабуся Бетман • 12 августа 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Вони цілком адекватні і повністю осудні,ще й не дурні.
Це результат того,що ’ ми дітям нічого не забороняємо’.
автор Бабуся Бетман • 12 августа 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Ну шизики себя тоже наполеонами мнят
Вони НЕ хворі 100%
Сосиска_Втесте• 12 августа 2025
Ответ дляБабуся Бетман
Саме так.
І питання до слідчих і судді
Собрались люди, и просто никуда их не пускать и игнорить. Ни в школу, ни в учебное учреждение, ни в подьезд
Сосиска_Втесте• 12 августа 2025
Ответ дляБабуся Бетман
Вони НЕ хворі 100%
Увы, но они больны
автор Бабуся Бетман • 12 августа 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Поки що збирається тільки ветеранська спілка на судові засідання,все ще сподіваючись на справедливий вирок.
Але все вказує на те,що все вже ’ порєшалі’
автор Бабуся Бетман • 12 августа 2025
Ще й одного вигороджують:
били ДВОЄ,є запис відео побиття,але звинувачення звинувачує в побитті тільки одного,а друго тільки в тому,що вкрав 4500грн з кишені хлопця,який вже був без свідомості.
Справа потребує розголосу і суспільного контролю.
Мальчун-задирун• 12 августа 2025
Ответ дляБабуся Бетман
Що,знайомі обличчя впізнали?
Нет, я с вами не знакома. Примерно как и вы с правилами
Мальчун-задирун• 12 августа 2025
Ответ дляСекретница
А вы чего переполошились так?
Как?
Душа компанії• 12 августа 2025
Очень странные комментарии тут. Молодежь-отражение семьи и общества вцелом. С учетом всего происходящего и того, что льется из каждого утюга, ничего удивительного🤷‍♀️
ЗдохниПуйло• 12 августа 2025
Ответ дляБабуся Бетман
Нині триває суд над чоловіками, яких підозрюють у побитті. 3 липня у Черкасах відбулося одне із засідань, де слухали сторону потерпілого. Знімальна група Суспільного намагалась поспілкуватися з підозрюваними. Один з них — Даниїл Федоренко прокоментував:

’Це довго пояснювати, я не хочу. Свою позицію? Я не хочу, мені ліньки’.
Інший підозрюваний — Ян Губатий додав:

’Я взагалі нічого не хочу говорити. До побачення’.
До зали суду з’явилися обидві сторони справи. Адвокат Андрій Нікітюк потерпілого озвучив його позицію в суді.

’Стягнути з Губатого Яна та Федоренка Даніїла 300 тисяч гривень моральної шкоди’.
Уже рік минув, а вони не сидять, то і не сядуть вже. Наші прокурори не наїдяться ніяк
автор Бабуся Бетман • 12 августа 2025
Ответ дляМальчун-задирун
Яке саме правило порушила ця тема?
автор Бабуся Бетман • 12 августа 2025
Ответ дляМальчун-задирун
Как?
Якщо людина не мати/ батько цим малолітніх покидьків,то буде реагувати по-іншому.
автор Бабуся Бетман • 12 августа 2025
Ответ дляДуша компанії
В Україні є чудова молодь.
В є діти чиновників,які 30 років обкрадають державу і виховують собі подібних.
автор Бабуся Бетман • 12 августа 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Сподіваюсь,що сядуть.
Ветерани і суспільний розголос не дадуть відпустити безкарно вбивць.
Агент Пинкертона• 12 августа 2025
Так було і так буде :(.
Недавно сопляк на бмв збив на пішохідному (вже закінчувала перехід) жінку, на смерть. Як це було подано в новинах - ’не вибрав безпечної швидкості’, про тверезий - ні слова. Поліцейський допомагав йому номер зняти.... Нічний домашній арешт..... Посадять? - точно ні.
автор Бабуся Бетман • 12 августа 2025
Ответ дляАгент Пинкертона
Так було і так буде :(.
Я думаю, що родичі жертв вже мають відродити ’ суд Лінча’,якщо справедливості від суддів з зарплатами по 100тис не отримаємо.
Агент Пинкертона• 12 августа 2025
Ответ дляБабуся Бетман
Всі судові справи - кіно для смертних.
В моєму місті два виродки (один росіянин) встановлювали людям кондиціонер і встановили заодно прослушку. Коли господарів не було, прийшли грабувати, а тум сусідка, прийшла квіти полити. Вони її закатували. Суд триває 10 років, вироку досі нема. Як вам?
автор Бабуся Бетман • 12 августа 2025
Ответ дляАгент Пинкертона
Всі судові справи - кіно для смертних.
Чому про це ніхто ніде не пише? Хоч в місцевих чатах,соцмережах треба привертати увагу до свавілля суддів
Агент Пинкертона• 12 августа 2025
Ответ дляБабуся Бетман
Написали, що якщо на останньому засіданні винесуть вирок, то їм зашиться сидіти 2 місяці, за законом Савченко. Типу вже відбули термін в сізо.
Було по всіх новинах.

За що ті дармоїди отримують шалені зп і пенсії?
Люблю пиво• 12 августа 2025
Ответ дляБабуся Бетман
Ще й одного вигороджують:
ото на того нищого, що вкрав все скинуть. А у ’жирного’ ПОРЕШаНО все.
Кишмишная Мая• 12 августа 2025
Ответ дляСосиска_Втесте