Танцює, співає, пародіює, ходить на підборах. І це не Сердючка, це зовсім інший рівень, який захоплює серця людей.
Пішли би на його концерт якби він не був зараз так сильно занятий?
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Удалено администрацией...
😀 я навіть його торти не купляю хоча Київський любила
Ответ длячаревна
А, что умеет путин, просто кроме того как он чемоданчик за Собчаком носил не припомню никаких талантов
Удалено администрацией...
Ива Купальская• 12 августа в 18:43
Мне этот больше нравится) не все угадают в нем бывшего няшного ’мальчика со шрамом’))