Ленне-Рейма• 12 августа в 17:47

Як справитись з тим я що все бісить?

Бісять всі: керівник на роботі, дитина якій все говори мільйон разів і сам зроби, чоловік, який тупо задрав вже завалювати на мою голову все лайно яке мені нахер не треба, мама зі своїми претензіями, куми через яких не хочеться їхати додому, бо то окремий вид знущання, бачити вічно перекошену і невдоволену рожу куми, яка сама щось вигадує, а потім обсирає абсолютно
всіх і з вченими претензіями що їй щось не так. Мені надоїли абсолютно всі і як від цього всього відгородитись я не знаю просто.
Може в когось були такі стани, як вийшли. Реально хочеться вмерти, щоб нікого не бачити.
Сижуревувшоке• 12 августа в 17:57
Ответ дляМейк-ап форева
Если бесит все и все, то проблема в вас.
Нет, меня тоже люди бесят, все козлы потому что
автор Ленне-Рейма • 12 августа в 17:57
Ответ дляСовбез
И что? Сказала драсьте, и идете к себе домой. В чем проблема?
Проблема в тому, що я то скажу здрасте і додому, але бачити цю морду яка вечно перекошена і недовольна плюс з купою помий я просто не хочу.
Мамин тріль• 12 августа в 17:58
Ответ дляЛенне-Рейма
Воно вмерло. Просто вмерло.
Сонечко, пожалійтеся тут, скиньте пар і напругу, виспіться ....
І завтра буде день, кращий від сьогоднішнього.
От побачите .
І головне , нікому з близьких не кажіть зараз що на серці . Бо наговорите зайвого.
Мейк-ап форева• 12 августа в 17:58
Ответ дляСижуревувшоке
Или все нормальные, спокойные и бесячий козел - вы.
БершкомангоЗар• 12 августа в 17:58
Ответ дляЛенне-Рейма
Берут кого попало кумовьями, а потом морды не нравятся
автор Ленне-Рейма • 12 августа в 17:59
Ответ дляБершкомангоЗар
Вы же почему-то стали кумовьями? Мне так всегда забавно это: сначала родненькие, а потом такое пренебрежение. Вы обое рябое значит.
Прикиньте і так буває.
Мейк-ап форева• 12 августа в 17:59
Ответ дляЛенне-Рейма
А вам не наплевать на другие морды?)
Кукусикиииииии• 12 августа в 17:59
Ответ дляЛенне-Рейма
В мене нічого, як тільки я приїжджаю додому я маю відвідати сіє чудо. Я не знаю, що що Боженька мене так нагородив.
А якщо не відвідаєте, то що станеться?
автор Ленне-Рейма • 12 августа в 18:00
Ответ дляМамин тріль
От побачите .
Дякую.
Мамин тріль• 12 августа в 18:00
Ответ дляМейк-ап форева
А вам не наплевать на другие морды?)
Видите же, что не плевать (
автор Ленне-Рейма • 12 августа в 18:01
Ответ дляМейк-ап форева
А вам не наплевать на другие морды?)
Ні не наплювати.
Кукусикиииииии• 12 августа в 18:02
Ответ дляЛенне-Рейма
То зав’яжіть очі повʼязкою, щоб не бачити
Може й вашу ніхто не хоче бачить, а мусить 🤷🏻‍♀️
Вона ж не в вашому дворі, а в своєму
Love_Love_Love_• 12 августа в 18:02
Ответ дляЛенне-Рейма
У вас контракт на відвідини куми?
ЧорноброваЯ• 12 августа в 18:02
Ответ дляЛенне-Рейма
Так а де ви її побачите? Ви ж додому пішли
автор Ленне-Рейма • 12 августа в 18:03
Ответ дляКукусикиииииии
А якщо не відвідаєте, то що станеться?
Бачили виверження вулкана на Камчатці? Щось подібне, тільки з людини льється її наповнення.
Чесно я не розумію, як так могло статись, щоб мене так угараздило.
Кукусикиииииии• 12 августа в 18:03
Ответ дляЛенне-Рейма
То скажіть їй що не хочете з нею спілкуватися та й пішли додому
ЧорноброваЯ• 12 августа в 18:04
Ответ дляЛенне-Рейма
Не уявлю) можна ж просто проігнорити і все. Я думаю, що ви не можете промовчати, не дарма ж у вас така людина в кумовʼях.
автор Ленне-Рейма • 12 августа в 18:05
Ответ дляЧорноброваЯ
Я кожен раз як приїжджаю додому не встигаю дійти і обов´язково бачу. З хати не може вийти, бо щоразу бачу.
Вічні претензії чому не прийшла, чому рідко їжджу, що мені не цікаво як росте хрещениця.
ЧорноброваЯ• 12 августа в 18:06
Ответ дляЛенне-Рейма
А ви шо кажете?
Не против• 12 августа в 18:06
А чего вы с кумой живете?
Не против• 12 августа в 18:07
Ответ дляЛенне-Рейма
Бо так маю. Я б залюбки не ходила і не казала, що приїхала, аби вони не жили через забор. Я ще до забора не встигаю дійти як вони знають що я приїхала.
Начните шнягу на нее всякую сливать и бред нести. Сама отвалит
автор Ленне-Рейма • 12 августа в 18:07
Ответ дляЧорноброваЯ
Це ваша думка і вона хибна. Я не знала їїї абсолютно. Я не знала що люди танками бувають навіть. Якби була як вона то на з.. послала і не згадувала б.
Мейк-ап форева• 12 августа в 18:08
Ответ дляЛенне-Рейма
Ні не наплювати.
Так в этом и проблема, разберитесь в себе, почему вам не все равно на чужого, по большому счету, человека.
автор Ленне-Рейма • 12 августа в 18:08
Ответ дляНе против
Цьому треба вчитись. Не всім дано.
ЧорноброваЯ• 12 августа в 18:08
Ответ дляЛенне-Рейма
То що тепер, будете страждати отак? Ну ладно, як хочете
Не против• 12 августа в 18:10
Ответ дляЛенне-Рейма
Цьому треба вчитись. Не всім дано.
Кума, не представляешь, утром так вспучило, еле добежала до туалета, дрысней с комочками срала, потом ехала в автобусе, такие вонючие люди, потом и немытыми письками воняли, предстпвляешь, открывала окно, а запах так и витал. И подобной хрени штук 50 за раз разной
На паровозе• 12 августа в 18:12
Ответ дляЛенне-Рейма
Навіщо вам її відвідувати, якщо ви не хочете? Вас туди за руки тягнуть чи це ваш вибір? Не йдіть і вже однією проблемою менше. Образиться? Ну це вже її проблеми, а не ваші.
Пийте заспокійливе, мені подобається калмавіс на травах. Займіться тим, що вам подобається замість непотрібних зустрічей
Не против• 12 августа в 18:14
Ответ дляЛенне-Рейма
Цьому треба вчитись. Не всім дано.
У меня была назойливая подруга как репейник. То только она подходила, я не затыкаясь разную шнягу городила. Слилась через месяц, не слуху ни духу. Выдохнула от нее
На паровозе• 12 августа в 18:14
Ответ дляСовбез
А теперь автор конечно пропадет и оставит нас в недоумении наедине со своей кумой, мужем, мамой и ребенком. А, еще начальником.
Вас це бісить,як автора оті всі люди?))
Совбез• 12 августа в 18:14
Ответ дляНа паровозе
Вас це бісить,як автора оті всі люди?))
Когда пишут пару постов и пропадают? Даааа)))