к.Буланова• 12 августа 2025

Ватикан. Святі ворота.

Дівчата, підкажіть, щось не можу сама розібратись.
Де знаходяться ці ворота в Соборі Святого Петра?
Потрібно купувати квиток в сам Ватикан?
Наче вхід в Базиліку безкоштовний, але про купол, на який можна піднятись - вхід платний.
Нічого не можу зрозуміти (((
На сайті квитки лише в Ватикан (музей - я так розумію).
В самому Ватикані були, хоч і поспіхом, але були в минулому році, ще раз можна піти, але можливо іншим разом.
А от ці Святі ворота спокою не дають - раз вже буду в такий рік в Римі, чому б не сходить, але де це і що це не розумію.
Підкажіть будь ласка. Дякую

Собор Святого Петра - це ж на фото? І купол, про який говорять теж - де він? Де в нього вхід?
Справа в тому, що і в Соборі в цьому ми були, але теж швидко все, можна сказати зайшли в середину і вийшли, бо вже не було часу (автобусний тур і групова екскурсія - фігня ще та).
Невидимка• 12 августа 2025
На фото бачу тільки собор святого Петра . Який в центрі Ватикану .
Любви вам!• 12 августа 2025
Билеты нужны в музей, вот сюда. И очередь стоит сзади.
автор к.Буланова • 12 августа 2025
Ось таке знайшла, може комусь теж потрібно буде:
1. Святі двері базиліки Святого Петра у Ватикані у правій частині фасаду, коли стоять обличчям до собору
2. Святі двері в Латеранській базиліці, відомій також як Базиліка Святого Іоанна на Латерані, знаходяться праворуч від головного входу до храму
3. Святі двері в базиліці Санта-Марія-Маджоре в Рим із правого боку від головного фасаду. Їх видно при вході до базиліки, а саме з правої сторони (із позолоченої бронзи та прикрашені сценами, що зображають Пресвяту Трійцю)
4. Святі двері в Базиліці Святого Павла розташовані з правого боку головного фасаду, якщо стояти обличчям до базиліки.

Виходить, це 4 різні церкви і в кожній по Святій двері.
автор к.Буланова • 12 августа 2025
Ответ дляЛюбви вам!
А не знаєте, якщо купити квитки онлайн - треба стояти в черзі в загальній?
Ми в квітні 2024 стояли 2 години майже, але квитки купували в середині.
Якщо онлайн, то я так розумію вхід без черг?
Але там є час, на який купувати. Якщо прийти раніше - не впустять?
На середину жовтня вже майже немає вільних годин (((
БоХатая• 12 августа 2025
Ответ дляк.Буланова
з дійсними білетами в музеї Ватикану? без черги, звісно
Любви вам!• 12 августа 2025
Ответ дляк.Буланова
Думаю да, но уточните еще, мы ходили в рамках экскурсии по городу, везде без очереди и с гидом.
МатьЧасть• 12 августа 2025
На купол та музей вхід платний.
На купол можнаплптити на місці.
У музеї також. але дуже велика черга, краще купити онлайн, квитки строго на конкретну годину.
МатьЧасть• 12 августа 2025
https://italy4.me/lazio/vatikan/kupit-bilety-v-muz...

отут інсрукція як купувати квитки у Ватикан (і не тільки)
автор к.Буланова • 12 августа 2025
Ответ дляМатьЧасть

Дякую. Там наче все і так зрозуміло, лише про дитячий квиток питання - бо про студентів написано, що європейського зразка треба студентський, а про дітей нічого. Напевно як в Лувр в Парижі - можуть паспорт запросити для підтвердження віку.
МатьЧасть• 12 августа 2025
Ответ дляк.Буланова
я була зі студентами, тому про дітей не підкажу