Папобус• 12 августа в 21:19

З´їхалися з чоловіком

Зараз проживаємо разом тиждень. До цього зустрічалися рік. Все було чудово - він з нами жив кілька днів - тиждень, ми до нього їздили на тиждень. Мандрували разом. І жити разом наче було зважене рішення і я цього хотіла. Тут чудові умови і він турботливий.
Але я так втомилася від усього. Просто нічого не хочеться. Ні дому ні його. Переїзд, віддалена робота у обох, разом дні і ночі. Він і поцілує і чай зробить і якщо я не хочу готувати у ресторан ідемо або замовляємо.
А я просто хочу побути на самоті. Мені оце разом вже в печінках сидить. Він абсолютно щасливий і не розуміє що мені не так. Ми ж до цього так довго йшли і багато часу проводили разом. Але раніше я з ним була 3 дні а потім 4 дні сама. І було норм. А зараз мені забагато цих стосунків.
В мене це пройде чи я одинак по життю? Я такого не очікувала від себе.