Воздух в банке• 13 августа в 00:24
Кременчук, ви як?
Дівчата з Кременчука, ви як?
У вас там було гучно....
Хвилююсь за рідне місто....
У вас там було гучно....
Хвилююсь за рідне місто....
Воздух в банке
• 13 августа в 00:27
Ответ дляПедиатор_я
В родном городе никого не осталось?
Не настільки тісний зв´язок з тими хто залишився, щоб в такий час писати або телефонувати. Завтра зранку буду спілкуватись. А тут відповідь дадуть ті, хто на форумі. Тут інший вайб....
Шкала Радощів• 13 августа в 00:36
Ответ дляВоздух в банке
Всё норм уже
Воздух в банке
• 13 августа в 00:40
Ответ дляШкала Радощів
Всё норм уже
Це добре, якщо норм!
Тримаю свічку• 13 августа в 00:46
Ответ дляВоздух в банке
Вайб це що?)
Тримаю свічку• 13 августа в 00:52
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Скільки Вам рочків?)
Я знаю переклад слова ’вайб’, але в українській мові такого слова немає, це запозичене слово і на даний час це - ’жаргон’. Пишуть і самі не знають що)).
Дайте подуться• 13 августа в 00:52
Розбудила пролітаюча ракета, потім ще 3 пролетіли. Звук був дуже сильний. Пишуть що 2 наче збили в повітрі, було 2 вибухи. А тепер не спиться. Все тихо.
Воздух в банке
• 13 августа в 00:54
Ответ дляТримаю свічку
Так, це жаргон що використовують від 8 до 25 років десь. В мене донька так часто говорить, ось і перейняла від підлітка. Вайб місця - це як ’дух’ місця
Мадам Тю-лю-лю• 13 августа в 00:54
Ответ дляТримаю свічку
А що запозичені слова вже Вам зробили? Вони у будь-якій мові є
Воздух в банке
• 13 августа в 00:56
Ответ дляДайте подуться
Ого. В телеграмі писали про дві ракети.
Тримайтесь. Сподіваюсь жертв і руйнувань не буде. Сподіваюсь, що зранку будуть гарні новини!
Тримайтесь!!!
Зараз рада лише за одне, що мої батьки зараз не в Кременчуці,, в поїхали як раз у гості на цьому тижні.
Тримайтесь!!!
Клин_Кляйн• 13 августа в 00:57
Ответ дляТримаю свічку
Судя по этому комменту - немало)
Ответ дляВоздух в банке
Ого. В телеграмі писали про дві ракети.
Тримайтесь!!!
Это ж надо
Клин_Кляйн• 13 августа в 00:58
Ответ дляВоздух в банке
Зачем вы отчитываетесь?)
Воздух в банке
• 13 августа в 00:58
Ответ дляingaryta
ИИ прочли в гугле?
Уявіть, що все писала з голови і ні в Гугл ні в ддіпіті не залазила. Невже обізнаність в різних речах - це вже погано так....
Воздух в банке
• 13 августа в 01:00
Ответ дляБанка з медом
Мої родичи писали гучно, ракети. Перетерпіли і пішли спати.
Добре, що у них все добре!
Воздух в банке
• 13 августа в 01:03
Ответ дляБанка з медом
ingaryta у меня в блоке
Аналогічно, поставила її в блок...
Воздух в банке
• 13 августа в 01:04
Сподіваюсь, що вночі буде тихо. А завтра зранку взнаємо, що все ок з Кременчука!