Аннуитет• 13 августа в 15:36
Дивовижні пацієнти нашої дружної палати номер 6. Я про совєтчицю
Пропоную обговорити дивну, смішну, лякаючу поведінку совєтчиць. Пропоную робити це без ніків, а писати саме про явище, поведінку.
Мене безкінечно дивує, коли людина кожні два місяці створює новий аккаунт, бо старий забанили. Причому пише ця совєтчиця не в політичних темах, а обсирає безкінечно інших і хамить. Це не троль, не пацієнт психіатра зі справкою (тут і такі є), а типу звичайна людина, яка тут виставляла свої фото і описала всю свою біографію.
Ще у мене тут є заклята "подружка", я навіть не пам´ятаю чого ми колись з нею зачепилися. Я її в блок кинула і забула. А вона як тільки бачить коментар від мене без аноніма, то пробігає і починає писати про мене. Пофіг про що тема, про шмотки, політику, рецепти. При цьому вона мене заблокувала)
Ще дивують ті, хто знає всю підноготну інших совєтчиць, хто що писав і коли, вишукує інформацію про них в соцмережах.
Ну власниці феєричного почуття гумору і письменницького таланту (насправді ні), які своїм графоманством мучають весь форум
СпайдерВумен• 13 августа в 16:01
Судя по ответам во всех темах, то все тролли и пишут «с болот». Без таких фраз ни одна тема не проходит.
А, еще и «чому не державною».
Ніколи не збрешу• 13 августа в 16:01
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Вы просто должны подраться голыми в грязи. Это неотвратимо.
Петросян! Браво)
Аннуитет
• 13 августа в 16:02
Ответ дляПатріотка з дивану
Я тут з 2009, нещодавно знову перереєстровувалась. Після зміни телефону не можу поновити аккаунт. Це вже третя реєстрація...
Звичайно різні можуть бути причини. А я знаю користувача який під одним ніком топив за зеленського, потім під другим ніком топив ’скоро будемо каву пити в Криму’, тепер пише яка злочинна влада і нада здаватся.
Ну і мені здається простіше відновити доступ ніж новий акк реєструвати
Бубль Гум)• 13 августа в 16:02
Ответ дляVita_Nikolaeva
тут вже автор і вас в коментах згадує)))
вона до всіх добереться )))
Мені здаєтья у Ані сьогодні вихідний на заводі, малого баба няньчить, а вона хильнула та вирішила нам нагадать, де наше місце
Аннуитет
• 13 августа в 16:03
Ответ дляVita_Nikolaeva
вона до всіх добереться )))
А мені здається тут хтось сам з собою переписується) всім нам щось здається, да?
Vita_Nikolaeva• 13 августа в 16:03
Ответ дляАннуитет
коли здається - то ви краще перехрестіться
для гарантії))
Госпожа Белладонна• 13 августа в 16:04
Люди усвідомте ж уже що якщо вас щось дратує, бісить то ці почуття руйнують ваше життя, та притягують як магнітом до вас негативні ситуації, це ваша власна маленька війна яка їде в середині вас, у вашій душі.Та навпаки якщо у душі спокій, радість то завдяки цьому у житті більше позитивних ситуацій.Тому ігноруйте любий негатив та зло не дивіться політичних новин, не відповідайте токсичним людям та т.п.Натомість ходіть на йогу, або виконуйте в дома прості практики які гармонізують ваш стан душі.таких практик щоб у душі була радість є дуже багато, використовуйте їх(йогічні, езотеричні, аффірмації, молитви та т.п)Використовуйте усе що допомогае вам відчувати радість та буде вам щастя!Таким чином Людина сама буд івник свого персонального щасливого життя!
Аннуитет
• 13 августа в 16:04
Ответ дляБубль Гум)
Якби я була аньою розмова була б цікавіша. Але ви можете і далі ілюструвати своїми коментарями запропоновану мною до обговорення тему. Так цікавіше!
Аннуитет
• 13 августа в 16:05
Ответ дляVita_Nikolaeva
для гарантії))
Я сповідую релігію де не хрестяться
САМ_ТАКОЙ• 13 августа в 16:05
Ответ дляАннуитет
А яка різниця про які ніки я пишу чи під яким я пишу? Я пишу про явища. Жодне з них не є настільки унікальним, що належить одному користувачу форума
Действительно
Vita_Nikolaeva• 13 августа в 16:06
Ответ дляАннуитет
Я сповідую релігію де не хрестяться
ви сповідуєте маразм шизофреніка а не релігію
Аннуитет
• 13 августа в 16:07
Ответ дляVita_Nikolaeva
Це лише ваша думка, і вона і та форма в якій ви висловлюєте цю нехитру думку, багато говорить про вас. Не про мене
Аннуитет
• 13 августа в 16:07
Ответ дляVita_Nikolaeva
Чого до речі ви агресуєте? Вас особисто тема якось зачіпає?
КаРаКаТиЦа• 13 августа в 16:08
Ответ дляАннуитет
Неужели ваша жизнь в реале настолько скучна, что вы на анонимном форуме сопоставляет комментарии рандомных людей и делаете свои какие-то выводы? Это правда настолько интересно?
как тебе такое илон маск• 13 августа в 16:08
Ответ дляСпайдерВумен
А, еще и «чому не державною».
Есть ещё комментарий всех времён и народов:И зачем нам эта информация?Такое впечатление,что тут есть дежурный,который в половине тем пишет эту фразу
Vita_Nikolaeva• 13 августа в 16:08
Ответ дляАннуитет
само собою
як і весь ваш опус в топіку - дзеркало вашого тривожного внутрішнього світу і інших людей воно не стосується
Патріотка з дивану• 13 августа в 16:09
Ответ дляАннуитет
Не простіше. Реєстрація 5 хвилин.
Аннуитет
• 13 августа в 16:09
Ответ дляVita_Nikolaeva
само собою
А що вас примушує читати, коментувати і щось наполегливо мені доводити?
Vita_Nikolaeva• 13 августа в 16:09
Ответ дляАннуитет
а хто вам сказав що мене щось примушує?
Аннуитет
• 13 августа в 16:10
Ответ дляПатріотка з дивану
Не простіше. Реєстрація 5 хвилин.
Можливо, реєструвалася раз, доступ відновлювала разів 5. То теж не складно
Аннуитет
• 13 августа в 16:10
Ответ дляVita_Nikolaeva
а хто вам сказав що мене щось примушує?
А яка мотивація читати тему автора якої ви вважаєте шизофренічною?
Vita_Nikolaeva• 13 августа в 16:12
Ответ дляАннуитет
а ваша яка мотивація свої теми-барахло клєпать тут?
Королева краси• 13 августа в 16:12
Ответ дляАлесс
Раньше нельзя было больше одного. А сейчас что,можно?
Получается, что нет
Королева краси• 13 августа в 16:13
Ответ дляБубль Гум)
таке враження, що автор - це АннаОст
Уж больно идеальная и счастливая особа
Надо бы ей заняться )))
Баба на горошині• 13 августа в 16:14
Ответ дляГоспожа Белладонна
Може Ви не знали, люди живуть в таких містах, де ніяких новин не треба, новини у тебе за вікном.
Аннуитет
• 13 августа в 16:15
Ответ длякак тебе такое илон маск
О, про фрази це окрема тема, теж класна
Аннуитет
• 13 августа в 16:15
Ответ дляVita_Nikolaeva
Так от хто тут стрелочниця виявляється)
Патріотка з дивану• 13 августа в 16:16
Ответ дляАннуитет
В мене не вийшло.
Аннуитет
• 13 августа в 16:17
Ответ дляПатріотка з дивану
В мене не вийшло.
Треба секретне слово пам´ятати