Замулена ріка• 13 августа 2025

А куда деваются аутисты?

Взрослые аутисты? Вот у меня сейчас ребёнку 5, в группе 2 ребёнка инклюзия, там аут спектр, но разный. И в садике по 15 детей в группе, в каждой есть 1-3 инкл. Это их сейчас так много стало? Или они постоянно были? Я взрослого ни одного не встречала.
Чаюри• 13 августа 2025
Ответ дляВсех в сад
якщо з дитиною з важким ступенем займаються, розвивають її вона може перейти до легкої форми і не відрізнятися помітно
А може і не перейти. Я за ці роки вклала стільки грошей, що можна було квартиру купити і вивчити в шикарному внз. Ну ок, син навчився розмовляти і читати. Все.
Дуб береза• 13 августа 2025
Ответ дляВсех в сад
Нет . С тяжелой в легкую не перейдет, может слегка компенсироваться, но отличаться будет явно.
сладкий_ноябрь• 13 августа 2025
Ответ дляВсех в сад
Ні. Це не так
Важкого аутиста не виведеш в легку степінь
Хіба що з допомогою стовбурових клітин, більше випадків не знаю.
сладкий_ноябрь• 13 августа 2025
Ответ дляДуб береза
Саме так
Ласую колобками• 13 августа 2025
Ответ дляВсех в сад
У подруги старший сын был с легкой, до лет 10 было почти не заметно, немного странненький, обвозили пол мира по врачам, продали квартиру и дом, с подростковым возрастом второй откат и превратился в невменяемую агрессивную 90 кг тушу. Сдали к 16 годам в дом престарелых
Кокосиха• 13 августа 2025
Люди з аутизмом різні
Високо функціональні
Функціональні
Не функціональні

Тому вони можуть бути в різних місцях
І так, статистика свідчить, що аутизм стрімко зростає і до того його навчились діагностувати з раннього віку.
Кокосиха• 13 августа 2025
Ответ дляВсех в сад
Ні!!! Можна максимально компенсувати, але відмінність назавжди
Зубачистка• 13 августа 2025
Ответ дляГубка Боб
Это вы ему диагноз поставили? Как он защищал кандидатскую и докторскую диссертацию? Как на конференциях выступает и т.д.
Те, що стосується зони інтересу - легко. Аутисти можуть безкінечно оповідати про те, що їм цікаво, вони можуть навіть не сприймати наявність аудиторії, не зважати на неї. Тож захист наукових робіт - не перепона.
Кокосиха• 13 августа 2025
Ответ дляЗубачистка
Так, якщо це спец інтерес
Зубачистка• 13 августа 2025
Ответ дляКокосиха
Так, якщо це спец інтерес
А аутист не стане йти в науку не за спецінтересом. Це абсолютно виключено.
Туся муся• 13 августа 2025
я читала на фб пост одной тети. она сказала, что раньше аутизм ставила раз в год, лет 20 тому. а сейчас каждые 2 недели. и , типа, этому нет причин, аутист может появиться в любой семье((. меня так это поразило... но это ответ на ваш вопрос, почему они сейчас есть везде
Надежда наш компас• 13 августа 2025
Ответ дляВсех в сад
Не думаю. Тут з легким варіантом розумієш, що треба титанічна праця, щоб не відрізнявся помітно в майбутньому. А з важким((
Туся муся• 13 августа 2025
Ответ дляЛасую колобками
капец. я думала, что если уже есть. то есть, но что откат может быть, не знала(( а сейчас еще попробуй сдать(
Дуб береза• 13 августа 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Саме так
Я знаю по своему опыту и знакомых , сколько денег не вваливай , можешь с занятий не вылазить , но если тяжелый …..
Ласую колобками• 13 августа 2025
Ответ дляТуся муся
Там есть откаты. Причем они в развивашки ходили, израиль, германия, польша, какой то врач в аргентине, индия, япония...и вот так вот..до 10 лет учился в обычной школе
Кокосиха• 13 августа 2025
Ответ дляЛасую колобками
Так, відкати у підлітковому віці можливі стрімкі(
ТайТаке• 13 августа 2025
Ответ дляЗубачистка
Не був, є зараз. В моє дитинство ніхто не знав про аутизм. Діагноз виставлений був уже в дорослому віці. Є дислексія, є гіперлексія. Загалом, прояви доволі полярні.
А как вы пришли к диагнозу? С какой проблемой пошли , я так понимаю ,к психиатру?
УраганнаЯ• 13 августа 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Завжди були
Просто раніше діагностика була відсутня.
Я не знала раніше жодної людини ні в дитинстві ні в дорослому житті яка не вміє розмовляти,я про таке навіть не чула. А зараз повно таких дітей,які погано розмовляють навіть в підлітковому віці,як роботи.
Ласую колобками• 13 августа 2025
Ответ дляТуся муся
У соседей девочка такая, тоже может голая из дома выбежать, может камнем двери, скамейку пол дня колотить, мать ее подстричься в экспресс парикмахерскую завела, вой вся остановка смотрела..тоже семья не бедная, возили и лечили
Надежда наш компас• 13 августа 2025
Ответ дляЛасую колобками
Що вони шукали по тим лікарям? Аутизм не лікується, тільки заняття допомагають. А от деякими недоказовими методами можна дуже нашкодити (томатіс, мікрополярізація за наявності епіактивності)
Ласую колобками• 13 августа 2025
Ответ дляНадежда наш компас
Вылечить хотели, что же еще
Хитрый Лис• 13 августа 2025
С нами работает парень-аутист
Мальчик со странностями, но очень общительный и милый
Есть разные степени РАС и от этого и зависит возможность социализации этих людей
Кокосиха• 13 августа 2025
Ответ дляЛасую колобками
Аутизм не лікується, лише коригується медикаментозно+корекційні заняття (якщо така форма як описуєте)
Надежда наш компас• 13 августа 2025
Ответ дляЛасую колобками
Вылечить хотели, что же еще
Що вилікувати? Те, що не лікується?
ТайТаке• 13 августа 2025
Ответ дляТуся муся
Нет, это не ответ. Вопрос именно почему сейчас так много. Что стало причиной.
Шалена невинність• 13 августа 2025
Ответ дляЛасую колобками
Как вы противно об этом пишете.
Кокосиха• 13 августа 2025
Ответ дляТайТаке
Немає відповіді, тільки різні здогадки…але точного підтвердження, що зупиняє розвиток на сьогодні немає
Пез Году Неделя• 13 августа 2025
Одна моя родичка просто прожила все життя зі своєю мамою. Знала тільки дорогу на базар і в магазин. Хто таких помічає? Ніхто.
Кудрі кручу сама• 13 августа 2025
Ответ дляВсех в сад
це кому як повезе
в моєї дитини навпаки не було видно ніякої форми навіть років до 15
а тепер от прям складна зненацька стала і відрізніється помітно

думаю що набагато краще щоб була видна з дитинства - тоді ти вже звик, знаєш як і що і все оточення знає і займаєшся постійно, а у дорослому віці вже як ви пишете можна перейти до легкої форми і не відрізнятися помітно
ТайТаке• 13 августа 2025
Ответ дляКокосиха
Я склонна верить что виной прививки