На циголках• 14 августа 2025
Що буде з орендою, якщо українські біженці повернуться? Ріст чи спад?
муха в кедах• 14 августа 2025
В социальной стране где даже на прикрикивание на ребёнка могут быть проблемы верится с трудом что семью из окупации с несовершеннолетними детьми отправят по сути в никуда в Украину.
Твердая валюта• 14 августа 2025
Ответ для66сезон666серия
Прочитала. Кількісно стабілізували в процентному співвідношенню.
І? Яка користь від цього державі Німеччина?
Батьки цих дітей на виплатах і платити податки не поспішають. А молодь йде шляхом батьків, якщо є приклад щасливого байдикування на 500 євро, то нащо працювати.
Стабілізували кількістю - велике досягнення
але німці хотіли б, щоб грошима
66сезон666серия• 14 августа 2025
Ответ дляСекретница
Тут конечно знают лучше)) вы лично пересчитали?
Вот интересно, когда ценные рабочие кадры, за которых должна биться Европа , Америка и Украина работают? Когда сюда не зайди, счастливые выехавшие колбасятся в припадке, доказывая какие они ценные для любой страны, и как в Украине всё плохо.
Да, українців все ті ж 52 мільйони, головне в це вірити
Як раз ті, хто в Україні намагаються доказати, що в країні все добре і прекрасно, і нічого не відбувається.
Файна пані• 14 августа 2025
Ответ дляМарафетчица
Для этого нужно, что бы мужчин выпускали
Это, как минимум
Автор описывает ситуацию когда массово вернулись,значит все закончилось и сняли запрет на выезд
Твердая валюта• 14 августа 2025
Ответ длямуха в кедах
Силою нікого в автобус садити не будуть.
Але скасують виплати, в далі кожний сам вирішить, чи може він заробляти і самостійно оплачувати оренду, їжу, побут.
Чи краще туди, де, принаймні, житло є.
66сезон666серия• 14 августа 2025
Ответ дляТвердая валюта
але німці хотіли б, щоб грошима
Діти в обов´язковій системі освіти. І рано чи пізно підуть працювати і срок цього працювання буде набагато більший, ніж у їх батьків. Також рано чи пізно поставлять умови працюй або до дому.
Сиджу тихенько• 14 августа 2025
В Украину
а за что они здесь жить будут? После зарплат и жизни заграницей сомневаюсь что вернуться, ну может вернуться у кого жильё в городах, хотя все знакомые сдают в Киеве, и давно живут заграницей, там все уже работают.
Твердая валюта• 14 августа 2025
Ответ для66сезон666серия
В народі кажуть, дурень думкою радіє ...
Якщо не справдилась теорія про працьовитих українок і їхній смачний борщ, то хоча б їхні діти будуть корисні державі. Можливо, колись, через 10-20 чи 30 років, або ні
месяцкие• 14 августа 2025
Ответ дляСекретница
То, что вы многого не понимаете, это очевидно.
Комментировать вашу примитивную мантру неудачника мирного времени - не имею ни малейшего желания на это тратить время..
Если хотите там остаться, займитесь чем-то более продуктивным, чем заунывная писанина на украинском форуме. Как минимум найдите там местный форум. Или вас туда не берут таких ценных?))
Я не говорил что выехал, но с одним соглашусь с человеком который не смотрит на факты трудно спорить.
Дюйм оф о4ка• 14 августа 2025
Ответ дляТвердая валюта
О почалося про цінний генофонд
А чого ви смієтеся? Я в Німеччині і да,ставлення до повних сімей з 2-3-4 дітьми відрізняється від ставлення до жінки, у якої дитина одна і чоловік лишився в Україні. А якщо у батьків цих 2-3-4 дітей ще й нормальна професія і вони успішно вчать мову і пробують працювати, так Джобцентр взагалі в попу цілує: курси в2- будь ласка, подальше навчання - будь ласка, приватного підприємця відкрити- будь ласка.
Ви тут можете скільки завгодно зуби скалити, але це буде рішення геополітичне. Як поставить ЄС хрест на проекті Україна, так і людей ніхто не віддасть, ну крім пенсіонерів, інвалідів і геть дурних і лінивих. Цих то точно повернуть
Несемо світло разом• 14 августа 2025
Ответ дляSo_so
Те, кто вернутся, у них своё жильё есть. Все остальные останутся.
Останутся не те, у кого есть жилье. А кто сможет временной защиты перейти на другие виды ВНЖ. В Германии например это очень и очень непросто. Молодые люди ещё смогут, и кто работает по специальности и уровень зарплаты соответствует. Остальные понимают реальность, работают и копят деньги на жилье в Украине ( кто его потерял или в оккупации).
Мандолина Бу• 14 августа 2025
Ответ дляSo_so
Некому. В Чехии, например, в 2024 году родилось меньше всего детей за всё время наблюдения за рождаемостью и они при подсчёте будущих налогоплательщиков уже учитывают украинских детей на визе временного убежища.
Они создадут условия для ассимиляции семей с детьми.
Сейчас, на первом этапе (они сами объясняют, что будет работать по принципу волны, чтобы не перегружать систему), они дают возможность получить внж профессионалам с зп от определенного уровня, потом они разрешат подаваться на внж следующей категории итд .
вот именно с зп от определенного уровня, у кого зп 0,00 врядли заинтересуют чехов
Несемо світло разом• 14 августа 2025
Ответ дляФайна пані
Если реально откроют границы,то свалит ещё больше людей,чем вернется
Ну свалят по безвизу на 90 дней, а дальше?
Екатерина27• 14 августа 2025
Ответ дляТвердая валюта
Гуртожитки платні. У дешевій´ Словаччині - від 250 євро, в Австрії - від 700 євро. Плюс , хоча б, 250 на харчування і 150на інші витрати (транспорт, канцелярія, одяг, побут). У деяких країнах є ще семестрові збори (700-1500 євро). Виходить, що мінімум на утримання студента в ЄС 600-700 євро.
І таке вже і безкоштовне навчання в ЄС
Ви эти цены себе сами придумали?
В Словакии лично оплатила неделю назад общагу сыну- 450€ за 6(!) мес. Это комната на 3 людей. Было бы на 2- оплата была бы 540€.
В Австрии подруга сыну сняла шикарную частную общагу за 370€ в месяц с коммуналкой. И это комната на 1! С личным санузлом. Только кухня на 4 таких комнаты. Сама учеба бесплатная. Без всяких сборов по 700-1500€.
Твердая валюта• 14 августа 2025
Ответ дляНесемо світло разом
+++
Намагаєшся людям пояснити, що красиві очі і ´´генофонд´´ мало кого цікавить у сучасному світі.
А вони ображаються і вважають, що ти їхнім 500 євро і соціальному житлу заздриш.
66сезон666серия• 14 августа 2025
Ответ дляТвердая валюта
Батьків важче інтегрувати. Якщо вигорить навіть третина, то це вже плюс для будь-якої країни. Думаєте просто так запускали, платили гроші, відправляли на навчання. Україні поставили умови випускати тільки жінок з дітьми, а чоловіки, щоб були щитом. Все це банальний розрахунок, нічого особистого, тільки бізнес
Якщо діти не корисні, то чого Україна б´ється за них, просить не інтегрувати, скорочувати допомоги і щоб після війни відправляли назад?
Ответ дляМандолина Бу
Это первая волна, вторая будет семьи с детьми (условие только дети обязаны ходить в садик/школу).
Зп 0 в Чехии не бывает такого, разве что пенсионеры и на пособии по инвалидности.
Твердая валюта• 14 августа 2025
Ответ дляМандолина Бу
Не знаю, як в Чехії, в Німеччині, щоб перейти на ВНЖ по робочій візі треба отримувати не менше 3500 євро
Злюка-закусюка• 14 августа 2025
Ответ для66сезон666серия
Якщо б це було ціллю Німеччини,то вони б ще до війни створили умови для переїзду сімей з дітьми в країну
Дюйм оф о4ка• 14 августа 2025
Ответ дляТвердая валюта
але німці хотіли б, щоб грошима
Ви не праві, є статистика. Німці порахували все, це вам не українці з нашим ’хоть паржом’, це таки люди які збудували третю економіку світу. Приїжджає родина пізніх переселенців з Казахстану, наприклад, з двома дітьми 13 і 3 років наприклад. І народжує в Німеччині ще двох дітей.Да, батьки сидять на пособіях, до дитина якій 13 повторює їх шлях. Троє інших дітей виростають німцями, повністю інтегрованими
Ответ дляДюйм оф о4ка
В Чехии аналогично, наших детей считают в свои показатели налогоплательщиков (у них старение нации, живут всё дольше, рожают всё меньше).
Твердая валюта• 14 августа 2025
Ответ дляЕкатерина27
Ви эти цены себе сами придумали?
Я дуже в темі, особливо, Австрії. За 370 євро - це хіба клоповник, десь далеко від Відня.
І прочитайте про семестрові збори в Австрії. Буде корисно, щоб своє невігластво не показувати.
Весотехник• 14 августа 2025
Ответ дляТвердая валюта
але німці хотіли б, щоб грошима
Я не знаю жодної української сім´ї, де б батьки не були зацікавлені в освіті дітей. Всі знайомі мені діти навчаються в гімназіях і підуть в коледжі і університети. На 500 євро соціалки ніхто не мріє жити. Може, то у вас коло спілкування таке.
Не зацілована• 14 августа 2025
Ответ дляМандолина Бу
давайте статистику, только давайте понимать, что уборщиков, раскладчиков в магазине прочее не оставят. Оставят только в тех в ком будут заинтересованы. Давайте посмотрим на эти цифры
А кто будет убирать и раскладывать тогда?
Не зацілована• 14 августа 2025
Ответ дляСмурфетта
Прямо хочу увидеть эту толпу мужчин, которые мечтают их офисов поехать работать нелегально на польской стройке.
А чего нелегально?
Твердая валюта• 14 августа 2025
Ответ дляВесотехник
А хто буде утримувати цих студентів хоча б 1-2 роки (600+ євро місяць), якщо самі зацікавлені в освіті батьки сидять на виплатах 500 євро?
Весотехник• 14 августа 2025
Ответ дляТвердая валюта
Якось вони без вас розберуться
Злюка-закусюка• 14 августа 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Троє працюючих колись в майбутньому дітей по суті будуть фінансувати пособія для батьків та старшої дитини.А Німеччині який з цього зиск?
Твердая валюта• 14 августа 2025
Ответ дляВесотехник
Якось вони без вас розберуться
Тобто відповіді немає, аргументи про цінність генофонду скінчились
Екатерина27• 14 августа 2025
Ответ дляТвердая валюта
Могу в личку скинуть этот клоповник в Линце. Австрия это не только Вена. И про сборы тоже. Университет Иоганна Керплера - нет никаких семестровых сборов