На циголках• 14 августа в 08:36
Що буде з орендою, якщо українські біженці повернуться? Ріст чи спад?
муха в кедах• 14 августа в 10:21
В социальной стране где даже на прикрикивание на ребёнка могут быть проблемы верится с трудом что семью из окупации с несовершеннолетними детьми отправят по сути в никуда в Украину.
Твердая валюта• 14 августа в 10:22
Ответ для66сезон666серия
Прочитала. Кількісно стабілізували в процентному співвідношенню.
І? Яка користь від цього державі Німеччина?
Батьки цих дітей на виплатах і платити податки не поспішають. А молодь йде шляхом батьків, якщо є приклад щасливого байдикування на 500 євро, то нащо працювати.
Стабілізували кількістю - велике досягнення
але німці хотіли б, щоб грошима
66сезон666серия• 14 августа в 10:22
Ответ дляСекретница
Тут конечно знают лучше)) вы лично пересчитали?
Вот интересно, когда ценные рабочие кадры, за которых должна биться Европа , Америка и Украина работают? Когда сюда не зайди, счастливые выехавшие колбасятся в припадке, доказывая какие они ценные для любой страны, и как в Украине всё плохо.
Да, українців все ті ж 52 мільйони, головне в це вірити
Як раз ті, хто в Україні намагаються доказати, що в країні все добре і прекрасно, і нічого не відбувається.
Файна пані• 14 августа в 10:23
Ответ дляМарафетчица
Для этого нужно, что бы мужчин выпускали
Это, как минимум
Автор описывает ситуацию когда массово вернулись,значит все закончилось и сняли запрет на выезд
Твердая валюта• 14 августа в 10:24
Ответ длямуха в кедах
Силою нікого в автобус садити не будуть.
Але скасують виплати, в далі кожний сам вирішить, чи може він заробляти і самостійно оплачувати оренду, їжу, побут.
Чи краще туди, де, принаймні, житло є.
66сезон666серия• 14 августа в 10:24
Ответ дляТвердая валюта
але німці хотіли б, щоб грошима
Діти в обов´язковій системі освіти. І рано чи пізно підуть працювати і срок цього працювання буде набагато більший, ніж у їх батьків. Також рано чи пізно поставлять умови працюй або до дому.
Сиджу тихенько• 14 августа в 10:25
В Украину
а за что они здесь жить будут? После зарплат и жизни заграницей сомневаюсь что вернуться, ну может вернуться у кого жильё в городах, хотя все знакомые сдают в Киеве, и давно живут заграницей, там все уже работают.
Твердая валюта• 14 августа в 10:26
Ответ для66сезон666серия
В народі кажуть, дурень думкою радіє ...
Якщо не справдилась теорія про працьовитих українок і їхній смачний борщ, то хоча б їхні діти будуть корисні державі. Можливо, колись, через 10-20 чи 30 років, або ні
месяцкие• 14 августа в 10:27
Ответ дляСекретница
То, что вы многого не понимаете, это очевидно.
Комментировать вашу примитивную мантру неудачника мирного времени - не имею ни малейшего желания на это тратить время..
Если хотите там остаться, займитесь чем-то более продуктивным, чем заунывная писанина на украинском форуме. Как минимум найдите там местный форум. Или вас туда не берут таких ценных?))
Я не говорил что выехал, но с одним соглашусь с человеком который не смотрит на факты трудно спорить.
Дюйм оф о4ка• 14 августа в 10:29
Ответ дляТвердая валюта
О почалося про цінний генофонд
А чого ви смієтеся? Я в Німеччині і да,ставлення до повних сімей з 2-3-4 дітьми відрізняється від ставлення до жінки, у якої дитина одна і чоловік лишився в Україні. А якщо у батьків цих 2-3-4 дітей ще й нормальна професія і вони успішно вчать мову і пробують працювати, так Джобцентр взагалі в попу цілує: курси в2- будь ласка, подальше навчання - будь ласка, приватного підприємця відкрити- будь ласка.
Ви тут можете скільки завгодно зуби скалити, але це буде рішення геополітичне. Як поставить ЄС хрест на проекті Україна, так і людей ніхто не віддасть, ну крім пенсіонерів, інвалідів і геть дурних і лінивих. Цих то точно повернуть
Несемо світло разом• 14 августа в 10:29
Ответ дляSo_so
Те, кто вернутся, у них своё жильё есть. Все остальные останутся.
Останутся не те, у кого есть жилье. А кто сможет временной защиты перейти на другие виды ВНЖ. В Германии например это очень и очень непросто. Молодые люди ещё смогут, и кто работает по специальности и уровень зарплаты соответствует. Остальные понимают реальность, работают и копят деньги на жилье в Украине ( кто его потерял или в оккупации).
Мандолина Бу• 14 августа в 10:32
Ответ дляSo_so
Некому. В Чехии, например, в 2024 году родилось меньше всего детей за всё время наблюдения за рождаемостью и они при подсчёте будущих налогоплательщиков уже учитывают украинских детей на визе временного убежища.
Они создадут условия для ассимиляции семей с детьми.
Сейчас, на первом этапе (они сами объясняют, что будет работать по принципу волны, чтобы не перегружать систему), они дают возможность получить внж профессионалам с зп от определенного уровня, потом они разрешат подаваться на внж следующей категории итд .
вот именно с зп от определенного уровня, у кого зп 0,00 врядли заинтересуют чехов
Несемо світло разом• 14 августа в 10:32
Ответ дляФайна пані
Если реально откроют границы,то свалит ещё больше людей,чем вернется
Ну свалят по безвизу на 90 дней, а дальше?
Екатерина27• 14 августа в 10:32
Ответ дляТвердая валюта
Гуртожитки платні. У дешевій´ Словаччині - від 250 євро, в Австрії - від 700 євро. Плюс , хоча б, 250 на харчування і 150на інші витрати (транспорт, канцелярія, одяг, побут). У деяких країнах є ще семестрові збори (700-1500 євро). Виходить, що мінімум на утримання студента в ЄС 600-700 євро.
І таке вже і безкоштовне навчання в ЄС
Ви эти цены себе сами придумали?
В Словакии лично оплатила неделю назад общагу сыну- 450€ за 6(!) мес. Это комната на 3 людей. Было бы на 2- оплата была бы 540€.
В Австрии подруга сыну сняла шикарную частную общагу за 370€ в месяц с коммуналкой. И это комната на 1! С личным санузлом. Только кухня на 4 таких комнаты. Сама учеба бесплатная. Без всяких сборов по 700-1500€.
Твердая валюта• 14 августа в 10:32
Ответ дляНесемо світло разом
+++
Намагаєшся людям пояснити, що красиві очі і ´´генофонд´´ мало кого цікавить у сучасному світі.
А вони ображаються і вважають, що ти їхнім 500 євро і соціальному житлу заздриш.
66сезон666серия• 14 августа в 10:33
Ответ дляТвердая валюта
Батьків важче інтегрувати. Якщо вигорить навіть третина, то це вже плюс для будь-якої країни. Думаєте просто так запускали, платили гроші, відправляли на навчання. Україні поставили умови випускати тільки жінок з дітьми, а чоловіки, щоб були щитом. Все це банальний розрахунок, нічого особистого, тільки бізнес
Якщо діти не корисні, то чого Україна б´ється за них, просить не інтегрувати, скорочувати допомоги і щоб після війни відправляли назад?
Ответ дляМандолина Бу
Это первая волна, вторая будет семьи с детьми (условие только дети обязаны ходить в садик/школу).
Зп 0 в Чехии не бывает такого, разве что пенсионеры и на пособии по инвалидности.
Твердая валюта• 14 августа в 10:33
Ответ дляМандолина Бу
Не знаю, як в Чехії, в Німеччині, щоб перейти на ВНЖ по робочій візі треба отримувати не менше 3500 євро
Злюка-закусюка• 14 августа в 10:34
Ответ для66сезон666серия
Якщо б це було ціллю Німеччини,то вони б ще до війни створили умови для переїзду сімей з дітьми в країну
Дюйм оф о4ка• 14 августа в 10:34
Ответ дляТвердая валюта
але німці хотіли б, щоб грошима
Ви не праві, є статистика. Німці порахували все, це вам не українці з нашим ’хоть паржом’, це таки люди які збудували третю економіку світу. Приїжджає родина пізніх переселенців з Казахстану, наприклад, з двома дітьми 13 і 3 років наприклад. І народжує в Німеччині ще двох дітей.Да, батьки сидять на пособіях, до дитина якій 13 повторює їх шлях. Троє інших дітей виростають німцями, повністю інтегрованими
Ответ дляДюйм оф о4ка
В Чехии аналогично, наших детей считают в свои показатели налогоплательщиков (у них старение нации, живут всё дольше, рожают всё меньше).
Твердая валюта• 14 августа в 10:35
Ответ дляЕкатерина27
Ви эти цены себе сами придумали?
Я дуже в темі, особливо, Австрії. За 370 євро - це хіба клоповник, десь далеко від Відня.
І прочитайте про семестрові збори в Австрії. Буде корисно, щоб своє невігластво не показувати.
Весотехник• 14 августа в 10:36
Ответ дляТвердая валюта
але німці хотіли б, щоб грошима
Я не знаю жодної української сім´ї, де б батьки не були зацікавлені в освіті дітей. Всі знайомі мені діти навчаються в гімназіях і підуть в коледжі і університети. На 500 євро соціалки ніхто не мріє жити. Може, то у вас коло спілкування таке.
Не зацілована• 14 августа в 10:36
Ответ дляМандолина Бу
давайте статистику, только давайте понимать, что уборщиков, раскладчиков в магазине прочее не оставят. Оставят только в тех в ком будут заинтересованы. Давайте посмотрим на эти цифры
А кто будет убирать и раскладывать тогда?
Не зацілована• 14 августа в 10:37
Ответ дляСмурфетта
Прямо хочу увидеть эту толпу мужчин, которые мечтают их офисов поехать работать нелегально на польской стройке.
А чего нелегально?
Твердая валюта• 14 августа в 10:38
Ответ дляВесотехник
А хто буде утримувати цих студентів хоча б 1-2 роки (600+ євро місяць), якщо самі зацікавлені в освіті батьки сидять на виплатах 500 євро?
Весотехник• 14 августа в 10:39
Ответ дляТвердая валюта
Якось вони без вас розберуться
Злюка-закусюка• 14 августа в 10:40
Ответ дляДюйм оф о4ка
Троє працюючих колись в майбутньому дітей по суті будуть фінансувати пособія для батьків та старшої дитини.А Німеччині який з цього зиск?
Твердая валюта• 14 августа в 10:40
Ответ дляВесотехник
Якось вони без вас розберуться
Тобто відповіді немає, аргументи про цінність генофонду скінчились
Екатерина27• 14 августа в 10:41
Ответ дляТвердая валюта
Могу в личку скинуть этот клоповник в Линце. Австрия это не только Вена. И про сборы тоже. Университет Иоганна Керплера - нет никаких семестровых сборов