Сусідка знизу• 14 августа в 08:42
Це вже гірше, ніж червоний прапорець.
Мене вже реально розриває від злості на те, з ким я живу. Кожного разу думаю: «Ну все, дно пробито, гірше не буде». Але ні — він вміє здивувати.
У двох словах про нього: дуже емоційний, запальний і неконтрольований — але тільки з рідними. З чужими людьми — нуль ініціативи. Якщо потрібна чоловіча розмова чи захист, він просто ховається. «Мені незручно», «не хочу лізти». Якщо я наполягаю, у відповідь чую:
— То ти хочеш, щоб я йому мордяку набив?
Або мовчить, або одразу в бійку, іншого варіанту немає.
Усі проблеми та навіть дрібниці завжди на мені. Йому «незручно» щось сказати, подзвонити чи домовитися. Останній приклад: треба було віддати замовлення, ціна трохи піднялася. Він не сказав клієнту, бо «незручно». Сказав, щоб наступного разу я це робила сама. Бо що про нього подумають? Ліпше піти в мінус, ніж відкрити рота.
Але вдома, з близькими, він уже герой. Усе знає краще за всіх, вчить, як треба жити.
Вчора взагалі згоріла від сорому. Приїхали до моїх батьків. Біля будинку стояла машина сусіда — він часто так ставить, мамі не заважає. Ще в машині мій «супермен» почав бурчати: «Знову їхнє авто стоїть…». Я пояснила, що місця повно, і це мамі ок. Але він принципово поставив машину посеред дороги, щоб усі об’їжджали. «Під парканом я не стану!» — бо принципи.
Вийшов і на весь двір, голосно, щоб всі чули, заявив:
— Понаставляли тут своїх BMW, нема де машину поставити!
Ми зайшли до мами на дві хвилини, виходимо — сусід уже заганяє авто у двір. Очевидно, почув і забрав. Я сказала чоловіку, що це не його територія, і якщо маму все влаштовує — крапка. У відповідь отримала:
— Мені пох.
І от я сиджу і думаю: як я взагалі дожила до того, що поруч зі мною людина, яка з чужими — тінь, а з рідними — хам; яка боїться відкрити рота там, де треба, і не закриває там, де варто; яка вміє тільки псувати настрій і влаштовувати сцени.
Я відчуваю, що живу в болоті, де немає ні поваги, ні підтримки, ні партнерства. Як вирватися з цього лайна?
— Мені пох.
Чемодан-Вокзал-Майами• 14 августа в 08:44
Хм, про бракосочетание вы в курсе. Про развод, нет?
Блиск думки• 14 августа в 08:45
Хіба важко вирватися?Що вас обʼєднує?Мені було не важко,жили на зйомі,за дітей,пожитки і пішла,бо далі-гірше,я це розуміла.
Веселуха Муха• 14 августа в 08:45
Та такой же
Дома кричит, ты пойди, скажи, да что это такое, говорю сам пойдет скажи, в ответ тишина
ПуГоФФка• 14 августа в 08:46
Вы в Пакистане или в Афганистане? Разводы у нас не запрещены. Ах, да: идти некуда, работы нет, детки не садиковские.
Чемодан-Вокзал-Майами• 14 августа в 08:46
Можно вкладывать записки в бутылки-’спасите, помогите’ и раскидывать по городу. Знак ладошкой, что вы в плену показывайте прохожим.
Бачу_майбутнє• 14 августа в 08:47
А він завжди таким був? Може його щось гложить, то й злиться, не контролює себе.
ПуГоФФка• 14 августа в 08:48
Ответ дляСусановна
Развесить. Как еще? Вы ж его не перевоспитаете
Такую опцию Автор не рассматривает.
Блиск думки• 14 августа в 08:48
Ответ дляПуГоФФка
Такую опцию Автор не рассматривает.
Ну тоді до гроба так
БолеИменее• 14 августа в 08:49
Навіть не знаю, автор. Чим старша стаю, тим більше думаю нафіга вони взагалі треба ті чоловіки - сикуни і істерички
ПуГоФФка• 14 августа в 08:49
Ответ дляСусановна
Напрасно)
Одной же страшно... И, вообще, он прекрасный отец... И шо люды скажуть, что она развелась?
КаваЗМолоком• 14 августа в 08:50
Як часто він йшов ’в бійку’, чи це тільки на словах він такий герой?
Ща рахунок родини самостверджується - це очевидно. А працює він де?
Дівчина Гілмор• 14 августа в 08:50
Ответ дляБолеИменее
Підтримую
Сусановна• 14 августа в 08:50
Ответ дляПуГоФФка
Такой прекрасный отец, что дети, вырастая, говорят: мама, зачем ты все эти годы с ним жила?
Дуб береза• 14 августа в 08:50
Никак. Вы это болото создали и Вам комфортно.
И что это за драки Вы провоцируете ?
Почему перед тем как отдать ему заказ клиенту, Вы сами не переговорили с клиентом о поднятии цен ?
И что это за драки Вы провоцируете ?
Сусановна• 14 августа в 08:51
Ответ дляДівчина Гілмор
Часом не Лев по гороскопу?
А что, мужики львы ссыкуны, тошнилы и балаболы?
Дівчина Гілмор• 14 августа в 08:52
Ответ дляСусановна
Так, а в дома хвіст розпушують і строять всіх
Тихомандражная• 14 августа в 08:52
Ответ дляВЫВсеВрете
Сусід вам рідний? Чи кому він нахамив?
Так давайте усім навкруги хамити, не рідні ж.
ЛеньГуглить_правда• 14 августа в 08:53
Дети есть? Если нет то лучше развестись и не портить себе жизнь
ПуГоФФка• 14 августа в 08:56
Ответ дляСусановна
Это неважно. Ждём версии Автора.
ПуГоФФка• 14 августа в 08:58
Ответ длявре_Динка
А ви чим від нього відрізняєтесь? Там де треба розлучитись ви мовчите, там де не треба не мовчите)
А мне нравится, что Автор пытается мужа на мордобой, пардон, на дуэль с обидчиками спровоцировать
Киця-бриця• 14 августа в 08:58
Цену товара/услуги с клиентом вообще то оговаривают ДО оформления заказа, а не тогда когда его отдают. Тут неправы Вы, а не супруг.
Гомосноб• 14 августа в 08:59
Ответ дляСусановна
Нет, вообще бы не сказала что ссыкуны. Но вспыльчивые и тошнило точно. Развелась с таким. Везде, абсолютно везде видел повод проявить свою ’мужественность’ в виде агрессии. Ибо он же не терпила.
ЛеньГуглить_правда• 14 августа в 09:00
Ответ дляПуГоФФка
Я тоже сначала об этом подумал но это не совсем так, как я понял