Сусідка знизу• 14 августа в 08:42

Це вже гірше, ніж червоний прапорець.

Мене вже реально розриває від злості на те, з ким я живу. Кожного разу думаю: «Ну все, дно пробито, гірше не буде». Але ні — він вміє здивувати.
У двох словах про нього: дуже емоційний, запальний і неконтрольований — але тільки з рідними. З чужими людьми — нуль ініціативи. Якщо потрібна чоловіча розмова чи захист, він просто ховається. «Мені незручно», «не хочу лізти». Якщо я наполягаю, у відповідь чую:
— То ти хочеш, щоб я йому мордяку набив?
Або мовчить, або одразу в бійку, іншого варіанту немає.
Усі проблеми та навіть дрібниці завжди на мені. Йому «незручно» щось сказати, подзвонити чи домовитися. Останній приклад: треба було віддати замовлення, ціна трохи піднялася. Він не сказав клієнту, бо «незручно». Сказав, щоб наступного разу я це робила сама. Бо що про нього подумають? Ліпше піти в мінус, ніж відкрити рота.
Але вдома, з близькими, він уже герой. Усе знає краще за всіх, вчить, як треба жити.
Вчора взагалі згоріла від сорому. Приїхали до моїх батьків. Біля будинку стояла машина сусіда — він часто так ставить, мамі не заважає. Ще в машині мій «супермен» почав бурчати: «Знову їхнє авто стоїть…». Я пояснила, що місця повно, і це мамі ок. Але він принципово поставив машину посеред дороги, щоб усі об’їжджали. «Під парканом я не стану!» — бо принципи.
Вийшов і на весь двір, голосно, щоб всі чули, заявив:
— Понаставляли тут своїх BMW, нема де машину поставити!
Ми зайшли до мами на дві хвилини, виходимо — сусід уже заганяє авто у двір. Очевидно, почув і забрав. Я сказала чоловіку, що це не його територія, і якщо маму все влаштовує — крапка. У відповідь отримала:
— Мені пох.
І от я сиджу і думаю: як я взагалі дожила до того, що поруч зі мною людина, яка з чужими — тінь, а з рідними — хам; яка боїться відкрити рота там, де треба, і не закриває там, де варто; яка вміє тільки псувати настрій і влаштовувати сцени.
Я відчуваю, що живу в болоті, де немає ні поваги, ні підтримки, ні партнерства. Як вирватися з цього лайна?
Меня много• 14 августа в 09:03
сколько не пробовала - длинное тире не могу сделать
как оно делается кроме ИИ
Смайликівна• 14 августа в 09:04
Ответ дляПуГоФФка
Одной же страшно... И, вообще, он прекрасный отец... И шо люды скажуть, что она развелась?
Страшно оставаться одной,лучше не найти
Добрая свекровь• 14 августа в 09:14
Ответ дляБолеИменее
Навіть не знаю, автор. Чим старша стаю, тим більше думаю нафіга вони взагалі треба ті чоловіки - сикуни і істерички
А когда говоришь своей дочке, которая заканчивает школу, и сейчас все пути перед ней открыты, выбери самую денежную профессию, и будешь всегда независима, а тем чем нравится, но за что оплата на рынке труда 15-20 тысяч, будешь применять как хобби. Так нет, сразу авторитарная мать и все осуждают.
Всюди влазю• 14 августа в 09:16
Нельзя быть с человеком, за которого вам постоянно стыдно.
Не танцую- но пою• 14 августа в 09:16
Ответ дляСусановна
Развесить. Как еще? Вы ж его не перевоспитаете
Да, новый, конечно, будет идеален во всём
Сусановна• 14 августа в 09:17
Ответ дляНе танцую- но пою
Может и будет идеальный, а может его не будет вовсе. Но с таким жить зачем?
Не танцую- но пою• 14 августа в 09:18
Ответ дляСусановна
Разве его недостаток самый худший?
Добрая свекровь• 14 августа в 09:20
Ответ дляКиця-бриця
Цену товара/услуги с клиентом вообще то оговаривают ДО оформления заказа, а не тогда когда его отдают. Тут неправы Вы, а не супруг.
Мир изменился. Продавцы розницы это дропы. Дропы работают с оптовиками. Оптовик не шлёт вежливые смс, о том, что цена поднялась, а просто меняет цену в прайсе. И у многих мараторий на стоимость, по меньшей цене просто не сделают отправку наложкой. Это свои деньги надо заплатить, чтоб отправить покупателю в ноль без заработка. Например, попал шахед в склады, через час на остатки товара цена поднялась.
Сусановна• 14 августа в 09:21
Ответ дляНе танцую- но пою
Разве его недостаток самый худший?
Ну кто-то может жить и не обращать внимания на такое, я бы не смогла в принципе с таким человеком сойтись. Если автор раньше находила в себе силы не замечать его пришибленность, то пусть ищет ресурсы и сейчас так делать.
Кто крайний?• 14 августа в 09:24
Развестись. Какие ещё варианты ?
Марічка• 14 августа в 09:25
Не розумію, чому ви живете «в болоті»? Ви маєте вибір жити як вам хочеться. Тобто залишатись з ним і відчувати за нього сором - це теж ваш вибір. І він теж має вибір, як жити і як діяти. Дорослу людину перевиховувати немає сенсу, це неможливо. Просто біситись це не вихід, ви ініціативна - то розрулюйте сама, раз у вас краще виходить ніж у нього
Нога на ногу• 14 августа в 09:25
Вот если бы придумали что-то такое что давало возможность разорвать эти семейные узы и жить свободной женщиной самостоятельно. Как жаль что в 21 веке невозможно этого сделать. И приходится сидеть в болоте до самой кончины. Это ужасно.
Нога на ногу• 14 августа в 09:27
Ответ дляМеня много
как оно делается кроме ИИ
У меня на андроиде есть —
Короткое тире зажать и появляется выбор.
Маю сечі• 14 августа в 09:28
Удивительно, как такая умница-красавица выбрала себе в мужья такое говно? Говоря о том, какой он хреновый, аы прежде всего заявляете ’я дура’. То есть по сути тема о вас и ваших умственных способностях.
Меня много• 14 августа в 09:28
Ответ дляНога на ногу
У меня на андроиде есть —
спасибо, попробовала на айфоне тоже получается
а на ноутбуке как
Нога на ногу• 14 августа в 09:29
Ответ дляМеня много
а на ноутбуке как
А вот там не пробовала. Надо будет поискать. Возможно два коротких поставить в ряд, или выделить пробелами короткий.
Невгамовна Бу• 14 августа в 09:36
Ответ дляДобрая свекровь
Это не проблемы покупателя. В таком случае дроп должен перезвонить покупателю и уточнить согласен ли тот покупать по новой цене. Если нет - то заказ отменяется.
Если дроп поленился это сделать, то по-порядочному должен продать по цене которая заявлена. Или не продавать.
палка-копалка• 14 августа в 09:40
Так у вас інтернет-магазин і він відповідає за продаж? Хто відповідає за оновлення цін?
Нащо комусь мордц бити? Вас за жопу хватають чи де і за що вас треба захищати.
Ви в іншій країні?
БолеИменее• 14 августа в 09:40
Ответ дляКто крайний?
Развестись. Какие ещё варианты ?
Господи, чому одразу розійтись. Це всього лиш епізод, ситуація і т.д. Потрібно більше знати, починаючи з того чи він забезпечує родину, які погляди на життя і т.д. можливо смуга чорна, можливо не в настрої, можливо спровокували, всяке буває. Ну, але, звичайно, якщо просто козел - тоді розлучатися. Ну має ж в ньому щось і добре бути
Неначасі• 14 августа в 09:41
Ответ дляДуб береза
Никак. Вы это болото создали и Вам комфортно.
И что это за драки Вы провоцируете ?
Почему перед тем как отдать ему заказ клиенту, Вы сами не переговорили с клиентом о поднятии цен ?
и сопельки мальчику не вытерли )))
ВЫВсеВрете• 14 августа в 09:41
Ответ дляТихомандражная
Так давайте усім навкруги хамити, не рідні ж.
Я вообще хамства не вижу. Терпеть не могу когда под моим домом ставят соседи авто. Автор и ее мама просто не водители и не понимают. Но это конечно же причина для развода, да
палка-копалка• 14 августа в 09:42
І де болото? Вам же подобається перекидати на нього свої вигадки
Неначасі• 14 августа в 09:43
Ответ дляМеня много
а на ноутбуке как
а дядя гугл тоже не знает?
Меня много• 14 августа в 09:44
Ответ дляНеначасі
а дядя гугл тоже не знает?
не спрашивала
Приму в дар• 14 августа в 09:45
Це ваш вибір, нічого більше. Немає лайна, є людина свого типажу, характеру, поведінки і все це, системно ви намагаєтесь переробити. Від´єб....ся якщо людина не хоче, не може, нічим, не здатна. Це не ваша людина. Йдіть далі самостійно.
Неначасі• 14 августа в 09:46
Ответ дляБолеИменее
да, не важно, что человек говно, главное ж ’обеспечивает или нет’.
за бабки можно всю жизнь терпилой жить, чёуж.
А свои ’погляди на життя’ он уже неоднократно автору продемонстрировал.
Кто крайний?• 14 августа в 09:47
Ответ дляБолеИменее
Ну если женщина терпила , можно и не расходиться, терпеть дальше. Автор пишет , что такое происходит постоянно и все годы её семейной жизни. Вы видимо терпите , потому и автору это же советуете )
Оч@ров@Шк@• 14 августа в 09:51
Ответ дляДівчина Гілмор
Часом не Лев по гороскопу?
Аб´юзер він по гороскопу
Приму в дар• 14 августа в 09:52
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Можно вкладывать записки в бутылки-’спасите, помогите’ и раскидывать по городу. Знак ладошкой, что вы в плену показывайте прохожим.
мені подобаються ваші варіанти.
Сільський ансамбль• 14 августа в 09:55
Ну ось такий чоловік мямля.
Але, чесно кажучи, позиція автора теж незрозуміла - вона щось напридумувала і послала чоловіка, щоб він ’парєшав’.
В ідеалі, звісно, було б прекрасно, якби ти така дєвачка-дєвачка, а він заради тебе ходить і бикує на всіх, хто косо глянув. Але він має право на свою думку з кожної ситуації.