Бачу_майбутнє• 14 августа в 17:32

Коліт і прийом заліза

Дівчата, маю низький феритин, проблему знаю, зараз її вирішую (гінекологія), призначили залізо, але я не можу його приймати, мій хронічний коліт загострився, болі, тільки випʼю таблетку і мучусь. У кого є проблема з кишківником, як ви піднімали той феритин? Дякую
Клин_Кляйн• 14 августа в 17:33
Одновременно принимаю салофальк в гранулах.
автор Бачу_майбутнє • 14 августа в 17:34
Ответ дляКлин_Кляйн
В той прийом їжі? Чи краще в інший?
Клин_Кляйн• 14 августа в 17:35
Ответ дляБачу_майбутнє
В той прийом їжі? Чи краще в інший?
Трижды в день по 1000
Клин_Кляйн• 14 августа в 17:36
Вы вообще колит как лечите?
автор Бачу_майбутнє • 14 августа в 17:37
Ответ дляКлин_Кляйн
Трижды в день по 1000
Дякую
автор Бачу_майбутнє • 14 августа в 17:38
Ответ дляКлин_Кляйн
Вы вообще колит как лечите?
Він хронічний, не турбував останнім часом, не лікувала, тримали дієту як завжди. А коли було загострення вже не пам’ятаю наче також був салофальк, ще свічі якісь і колись антибіотик
Котогосподиня• 14 августа в 17:41
Автор, знайдіть своє залізо, від якого буде мінімум побічної дії.
Мамина квіточка• 14 августа в 18:11
Через тиждень після початку прийому, почалися сильні болі в животі і нудота (діагнозу «коліт» не маю». Поки спробувала зменшити дозу препарату і приймати його одразу після іжі. Ніби нормально…
Якщо знову буде загострення, спробую таблетки повільного вивільнення. На них менше побочок, за відгуками.
автор Бачу_майбутнє • 14 августа в 18:54
Ответ дляМамина квіточка
Це які саме? Бо я не дуже поки що в них розбираюсь
автор Бачу_майбутнє • 14 августа в 18:55
Ответ дляКотогосподиня
Та пробувала вже багато різних, думаю солгар ще спробувати, кажуть воно легше
Мамина квіточка• 14 августа в 19:14
Hema Plex
Суцільна зрада• 14 августа в 20:37
прокапайтесь
автор Бачу_майбутнє • 14 августа в 22:44
Ответ дляСуцільна зрада
прокапайтесь
Направлення не дають, не виражена анемія
Ответ дляМамина квіточка
Hema Plex
Спробую, дякую