Путающаяся• 14 августа 2025
Вы бы пошли в детский сад работать?
На неполный день.
Помощником воспитателя.
Принцепесочка• 14 августа 2025
Ответ дляЕлькиПальки
У мене так само.
Університет імені Тараса Шевченка.
Авторе, краще йдіть до школи асистентом вчителя.
Ставка 25 годин, відпустка 56 днів.
З/п теж манюня, зате мити /перевдягати / на руках в укриття нести не треба.
Університет імені Тараса Шевченка.
Ставка 25 годин, відпустка 56 днів.
Ага, допоки не попадеться дитина з дцп, якій треба памперс поміняти. Або ж аутизмом і самоагресією, який за секунду з розгону розіб´є собі голову об стіну..
ЕлькиПальки• 14 августа 2025
Ответ дляSvitlo_
Щоб взяли асистентом вчителя - потрібно мати пед.освіту
Так. Але часто і просто з вищою освітою беруть.
Кидстаффовна• 14 августа 2025
Подтирать чужие задницы и сопли за копейки, терпеть истерики этих ненормальных психдетей, нафиг надо такое.
Путающаяся
• 14 августа 2025
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Автор,какая зарплата?
15000 грн
Путающаяся
• 14 августа 2025
Ответ дляЛика-прилипка
Зарплата копейки. А так это для меня наверно что-то типа отпуска бы было
А кем работаете?
Чучело-Мяучело• 14 августа 2025
Ответ дляОдна_на_всей_планете
у мене освіта вчителя. жодної години не була у школі. практики не було в універі.
Ким працюєте з цією освітою?Бо в мене теж освіта вчителя
Чучело-Мяучело• 14 августа 2025
Ответ дляРаботать надо
Нізащо!!
Прямо під вікнами дитячий садочок, там постійно такі крики і плач, що ну нафіг.
Постійно є декілька дітей, які тупо постійно ридають і ниють: ведуть в садок - верещать і пручаються, гуляють з групою - ридають і ниють, ведуть з садочка - верещать і б´ються...
За 20 років життя в 15-20 метрах від садочка я вже маю право узагальнювати і робити висновки)
Я б не винесла постійно оті верески і ниття, а бідні вихователі те все терплять(
Плюс постійні тривоги, дітей треба швидко в укриття спускати. Плюс у нас постійні мінування, всю минулу осінь, зиму та весну ті нещасні вихователі дітей виводили посеред нашого двора, поки сапери садок перевіряли. І стояли з дітьми годинами під снігом, під дощем посеред двору(
А батьки? Вічно чимось незадоволені і з купою претензій...
Нізащо б в садочку не працювала.
О, наче про мій дім біля садка описали, я з КР
15 років тут живу, і як же дістали ці крики і воплі дітей, я не знаю, як там працювати можна, здуріти можна
Одна_на_всей_планете• 15 августа 2025
Ответ дляЧучело-Мяучело
Дизайнер-верстальник, помічник нотаріуса.