Поліпривіт всім• Изменено 14 августа в 19:34
100 тыс на двоих 30+ нормально?
доход на двоих, квартира родителей, 2 собаки, детей нет, планируют
но хочется и домик купить и машину чуть получше, сейчас бу, 2013 года ниссан есть
на сегодня это похоже небольшой доход, если поход в продуктовый магазин 700-1000 грн ?
мадам Везувий• 14 августа в 19:36
Ну, честно говоря такое. Особенно если включить потребность откладывать на жилье
Чеширская кошечка• 14 августа в 19:38
Негде выпендриться? Тут на сьеме и за 30000 живут .. и меньше
Дуняша• 14 августа в 19:40
Місто? Щоб б тут не казали, але у Києві 100 000 грн - це не те саме, що у Кременчуці ті ж гроші. Кажу з власного досвіду.
Поліпривіт всім
• 14 августа в 19:40
Ответ дляДуняша
Київ звичайно
Чавонадо• 14 августа в 19:41
Ответ дляДуняша
Яка різниця? Продукти однаково коштують шо в Києві, шо в Кременчуці.
мадам Везувий• 14 августа в 19:41
Ответ дляЧеширская кошечка
Такие зарплаты у огромного количества людей, в чем выпендрёж?
мадам Везувий• 14 августа в 19:42
Ответ дляЧавонадо
Услуги дороже а хто часто больше бюджета съедает, чем продукты и одежда
Сусановна• 14 августа в 19:43
Я б відкладала 50 і на решту жила. Через рік це вже майже 15 тис дол. Можна машину обновити. Ще 2 роки — і квартиру в розстрочку взяти. Все реально, тільки не прямщас.
Дуняша• 14 августа в 19:43
Ответ дляПоліпривіт всім
Київ звичайно
У Києві не ахті. У нас трошки менше на двох, але +оренда. Життя обʼєктивно дороге тут.
Ку ка ку ка ку• 14 августа в 19:44
Ответ дляПластилин_Колец
а с чего такой доход?
Муж и жена военные по контракту служат в Киеве. Как вариант
Чавонадо• 14 августа в 19:45
Ответ длямадам Везувий
Я живу в Полтаві. Не можу пригадати, якими послугами я користуюсь
крашу волосся сама, манікюр роблю сама, громадським транспортом не користуюсь, бензин теж однаково коштує в Києві і Полтаві... Продукти купую в Метро. Для мене немає різниці місто.
Дуняша• 14 августа в 19:46
Ответ дляЧавонадо
Я коли в Кременчук приїжджаю, то різницю помічаю на продуктах. Я завжди їм одне і те саме, у мене сформована продуктова корзина і на ті самі товари ціна іноді на 5-7-10 грн відрізняється. Також вартість житла, якщо оренда, вартість паркомісця чи оренда гаража.
мадам Везувий• 14 августа в 19:46
Ответ дляЧавонадо
Ну а я, к примеру пользуюсь довольно большим количеством услуг)
И в Киеве это дороже
Чавонадо• 14 августа в 19:47
Ответ дляДуняша
Так це для вас так) а для мене немає ніякої різниці) і так для багатьох.
Чеширская кошечка• 14 августа в 19:48
Ответ дляДуняша
Чернігів. Ціни такі самі, а є і дорожче, але рівень зарплат менше в рази
Поліпривіт всім
• 14 августа в 19:50
Ответ длямадам Везувий
И в Киеве это дороже
мы еще ездим из пригорода, проезд сейчас подорожал, почти 100 грн в одну сторону
я молчу за такси, когда нужно срочно выехать или опаздываешь, цены от 500 грн и выше
я не вожу машину, права получила, страшно. муж когда как, не всегда
Коммунальные вот в этом месяце подняли
просто сходить за овощами и фруктами 500-600 грн + мясо, творог, молоко
получаются круглые суммы
я не вожу машину, права получила, страшно. муж когда как, не всегда Коммунальные вот в этом месяце подняли
получаются круглые суммы
Задираю носа• 14 августа в 19:52
Ответ длямадам Везувий
Ну и какого огромного количества зарплата 50-70000?
Фоточки нема• 14 августа в 19:53
Ответ дляПоліпривіт всім
Коммунальные вот в этом месяце подняли
получаются круглые суммы
у нас 85-90 на троих жилье свое, две машины. Норм.
мадам Везувий• 14 августа в 19:53
Ответ дляЗадираю носа
Меня больше удивляют рассказы про 20 тысяч, реально такие не знаю
Ответ длямадам Везувий
Якщо ви в Україні - зайдіть в такі заклади з вивіскою ’поліклініка’, адреси можна знайти в гуглі.
У більшості людей в халатах. які перебувають в таких закладах - з/п менше 20 тис/міс.
Дуняша• 14 августа в 19:58
Ответ дляЧеширская кошечка
Я в Чернігів з Києва катаюся до колориста, бо те, що в Києві роблять за 6-7 тисяч, у Чернігові мені роблять за 3-4 тисячі і не гірше. Єдине, що манікюр майже в одну ціну вже)