ПлакалаВАвто• 14 августа 2025
Матушка Аліпія
Кажуть, вона сниться тим, хто до неї звертається, дає підказки. Чи були у вас ситуації з цим повʼязані, хто їздив до неї, розкажіть.
П.С. Не по темі буду ігнорувати, питання то тих, кому є чим поділитися
Мальчун-задирун• 14 августа 2025
Я їздила до неї в різний період життя. Мені вона не допомогла. Це бізнес , ніяких чудотворних сил там не має.
Сама вумна тутички• 14 августа 2025
Ответ дляМальчун-задирун
А де бізнес? На громадському транспорті? Пожертви -справа добровільна
Мальчун-задирун• 14 августа 2025
За церквою дійсно є між могилами службовців церкви могили кримінальних авторитетів. Я спочатку прочитала це тут , а потім, як поїхала прогулялася і побачила на власні очі.
Коли до неї їдуть то купляють квіти і кладуть їй. Ще я підходила і записку клала там де її дупло було
Мальчун-задирун• 14 августа 2025
Ответ дляСама вумна тутички
В лавку зайдіть і подивіться, які там ціни, щоб сорокоуст замовити.
Із божевільної людини зробили святу.
Дама с заначкой• 14 августа 2025
Чем ниже уровень образования, тем больше вера в волшебников разных рангов и конфесий...
Сама вумна тутички• 14 августа 2025
Ответ дляМальчун-задирун
В дуплі вона жила в Лаврі. А хіба в лісі вона жила в дуплі теж? Чи в покинутому будинку? От я спитаю матушку яка в неї була постійно, для якої Аліпія духовна матір.
ПлакалаВАвто
• 14 августа 2025
Ответ дляСама вумна тутички
Мамі моїй допомогла.
Можете розказати тут? Чи це більш особисте? На коментарі уваги не звертайте
Сама вумна тутички• 14 августа 2025
Ответ дляМальчун-задирун
Із божевільної людини зробили святу.
А лавка до Аліпії яким боком? Сорокауст читає монах, а не Аліпі. І вона не канонізована, з яких пір вона стала святою?
Можна сказати вона є іпостасю Божою, але не свята.
Сама вумна тутички• 14 августа 2025
Ответ дляПлакалаВАвто
Та перед маминою онкооперацією я їздила до Аліпії, то мама її по телефону просила, прожила ще 13 років чудово, хоча по аналізу прогноз не був добрим, причина смерті не пов´язана з екологією, діагноз був знятий.
Майор Медуза• 14 августа 2025
Ответ дляСама вумна тутички
Да, конечно. Мамина подруга наездила к ней регулярно. То иконы купи, то свечи, то пожертвы. Иначе ж не поможет. Все ребенка просила, в итоге ничего, муж бросил,сама сейчас болеет сильно, все на те иконки молится без толку
Блаженная
Сама вумна тутички• 14 августа 2025
Ответ дляМальчун-задирун
Із божевільної людини зробили святу.
Так склалося , що в останню путь маму відвіспівув отець Дмитрій(випадково дали його контакт, випадково потім дізналася, що він знав особисто Аліпію, вона йому пророчила служіння ще коли він був підлітком)
Миллениалка• 14 августа 2025
Ответ дляМайор Медуза
Блаженная
Кто говорил покупать иконы, свечи и давать пожертвы, а иначе не поможет?
МУСЯкомарова• 14 августа 2025
Ответ дляМальчун-задирун
Яке дупло ?
Сама вумна тутички• 14 августа 2025
Ответ дляМайор Медуза
Блаженная
Так то церковний бізнес, ніяк він не пов´язаний з Аліпією. Чому люди вважають, що якщо купити ікону, то вже та ікона допоможе?
Миллениалка• 14 августа 2025
Я ездила, мне помогла. Тетя ездила, сестра, мама, я
У нас сбылось, что просили. Может сила веры помогла 🤷🏻♀️
Но ездили не один раз, а долго, систематически
Сама вумна тутички• 14 августа 2025
Ответ дляМиллениалка
Я ж про то.
Мальчун-задирун• 14 августа 2025
Ответ дляМиллениалка
Но все потянется толпа из советчицы в голосеево
Сама вумна тутички• 14 августа 2025
Ответ дляМиллениалка
От сила віри, а не те, що їздили.
Майор Медуза• 14 августа 2025
Ответ дляМиллениалка
Я откуда знаю, я же с ней не ездила
Ученики этой Алипии или наставники, книжки у неё про неё всякие, как что делать
Мне это похоже на братство и большое кидалово
Я вообще не верующая, живу всю свою жизнь нормально. Так, со стороны глянула - ничего полезного
Сама вумна тутички• 14 августа 2025
Ответ дляМальчун-задирун
Зачем? Можна просто ходити до найближчої церкви щонеділі на Службу Божу.
ПлакалаВАвто
• 14 августа 2025
Ответ дляСама вумна тутички
По телефону? А ми точно про одне і те саме говоримо? Вибачте, а це в якому році було?
Майор Медуза• 14 августа 2025
Ответ дляСама вумна тутички
А Алипия как помогает ? Можно ещё до прабабушки на могилку поехать и там попросить. Точно больше толку
То хоть близкий человек. Был
Миллениалка• 14 августа 2025
Ответ дляМальчун-задирун
Это дело добровольное. Вопрос веры и желания. Никто никого не заставляет никуда ехать и во что-то верить
Сама вумна тутички• 14 августа 2025
Ответ дляМайор Медуза
Я откуда знаю, я же с ней не ездила
Не було в Аліпії учеників, ну як Ви уявляєте учнів у юродивої?