Пускаю бісики• 15 августа 2025

Самотня бабуся

В нашому будинку є самотня бабуся. В Україні у неї нікого немає, діти в Росії. Якщо вона помре, то її квартиру може забрати держава? Віддалено питання квартири вирішити неможливо
Глаза_в_3_карата• 15 августа 2025
Другие родственники могут нарисоваться.
Та никада в жизни• 15 августа 2025
Тю. Найдутся родичи
Шмоточницаца• 15 августа 2025
А ви з якою метою цікавитеся ?
автор Пускаю бісики • 15 августа 2025
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Другие родственники могут нарисоваться.
Немає нікого. Всі в Росії, вона звідти, в Україну вийшла заміж. Друзів також немає
автор Пускаю бісики • 15 августа 2025
Ответ дляШмоточницаца
А ви з якою метою цікавитеся ?
Вона переживає, запитує у мене що робити
Тоска в носках• 15 августа 2025
Ответ дляПускаю бісики
А что она хочет сделать? Жек прикарманит себе квартиру
автор Пускаю бісики • 15 августа 2025
Ответ дляТоска в носках
Отож і я так думаю
Шмоточницаца• 15 августа 2025
А всякі варіанти оформлення довіреностей ? Ну і чого б то я переживала за родичів, яких я ні сном ні духом не бачила сто років, щоб ім поім було добре, яка щиросердна жінка.
У мене нещодавно колега померла, теж родичі якісь на расєї, тут сама жила, то її доглядали жінки з церкви і договір на житло вони ж і оформили, але доглядала гарно , хоч і недовго, нажаль.
автор Пускаю бісики • 15 августа 2025
Ответ дляШмоточницаца
Вона просить мене її догледіти, але квартиру мені залишати не планує, хоче дочці. Але ж як, це неможливо
Шопингмонстр• 15 августа 2025
Ответ дляПускаю бісики
Ну так пусть доча ее досмотрит,в чем проблема?
БоХатая• 15 августа 2025
Ответ дляПускаю бісики
Ви продасте її квартиру, а гроші її дочці віддасте
автор Пускаю бісики • 15 августа 2025
Ответ дляШопингмонстр
Так як дочка приїде з Росії?
Вона моя сусідка, ми спілкуємось вже 10 років, я їй допомагаю в дрібницях
автор Пускаю бісики • 15 августа 2025
Ответ дляБоХатая
Вона не оформить на мене, не довіряє людям. Хоча я б так чисто сердечно і зробила б
Шмоточницаца• 15 августа 2025
Ответ дляПускаю бісики
А вам це навіщо в такому разі ? Вибачте, але по доброті душевній можна принести продукти, купити ліки, заглянути - поговорити, а доглядати то нелегкий труд. І якось дивно - доглядатимете ви, а житло іншим. Можна спробувати проконсультуватися з юристом і щось на зразок довірчого керування на вас , допоки не заявляться родичі і не пред1являть офіційно права , а там хто зна, як буде...
Шопингмонстр• 15 августа 2025
Ответ дляПускаю бісики
Так як дочка приїде з Росії?
Ну так и квартиру дочка не сможет получить.Попытайтесь объяснить это бабушке и не быть лохушкой.
Веселуха Муха• 15 августа 2025
Ответ дляПускаю бісики
Так як дочка приїде з Росії?
Помогайте и дальше. Лет 10-20 и всё
Шальная коклетка• 15 августа 2025
Почитайте про выморочное наследство, там через суд громаде переходит недвижимость, если наследник не заявили о себе в установленный срок
Веселуха Муха• 15 августа 2025
Ответ дляПускаю бісики
Так и чем вы ей поможете в вопросе с недвижимостью тогда? Пусть их сама и решает, а вы её яблочкком угощайте
Кудесница_с_пургеном• 15 августа 2025
Как только бабушка умрёт, так дочь сразу примчится, поверьте.
Как_б_не_так• 15 августа 2025
Теж є така сусідка, питала чи є хтось, хто може її догледіти за квартиру, я сказала, не знаю, та нафіг, бути пов´язаною до тої баби 24/7, її капризи задовольняти, в мене є житло.
Козяка-маляка• 15 августа 2025
Мне кажется, что дети должны сделать все, чтобы ее забрать. Самой на пенсию невозможно выжить. Просто бросили. Формально никак на них не сможет оформить.
Малявка ще та• 15 августа 2025
Если с детьми поддерживает связь, то они могут заехать через Польшу/Молдову/Румынию. Про мужчин не знаю, но женщины с российскими загранниками точно заедут, тем более по уважительной причине.
Проработник• 15 августа 2025
Ответ дляКак_б_не_так
А яке місто?
Lacrimo• 15 августа 2025
Громадяни рашки з їх паспортом не можуть наслідувати майно в Україні. На пряму, але у нашому випадку дочка теж намагалась - написала довіреність на українця чи на італійця ( він в Італії) родича. І він приїздив, вступав в спадок. Приїхати в теорії якось можна, після кучі перевірок, але толку ноль. Документи не оформить.
Невгамовна сила• 15 августа 2025
Ответ дляКудесница_с_пургеном
А як вона дізнається? А хто буде наглядати за нею та організує похорон? А якщо бабця зляже чи впаде?
Невгамовна сила• 15 августа 2025
Ответ дляПускаю бісики
Так як дочка приїде з Росії?
Навіщо Ви це робите? Це теж труд і ваш час. Це не вирішення її питань. Вам треба відсторонитись.
Я доглядала, я знаю, як це. Вам не раджу втягуватись.
Виннипуховна• 15 августа 2025
Вона може продати й туди поїхати.
Її діти ям хто там можуть оплатити догляд тут, довіренність на когось
А може їм той спадок і не треба. Вони дуже нею цікавляться?
Вам більше нікому допомогти? Можу адреси дати. Яке місто?
І чому ви допомагаєте, а не соцслужби? Заяву хай напише.
Виннипуховна• 15 августа 2025
І дивіться, її синачка чи зятья могли ’оссвобождать’.
Все буде• 15 августа 2025
Ответ дляПускаю бісики
Тоді до побачення. По сусідські можна збігати за ліками і потриндіти за чаєм. Але доглядати - лише за договором. А як вона зляже?
Ви не можете їй прямо сказати? Тьотя Ліда, я завжди радо збігаю вам за хлібчиком і ви завжди можете ходити до мене на ранкову каву. Але догляд за людиною - це трохи інше. Я маю власне життя, роботу, плани. І те, що ви хочете, щоб я вас доглядала до смерті - це несерйозно. Давайте укладати договір, як дорослі люди. Зрозумійте, що ваша квартира відійде державі, ваша донька її не успадкує. І вам вирішувати, як бути. Давайте закриємо це питання і більше не підніматимем
Кудряшка Сью• 15 августа 2025
Ответ дляВиннипуховна
Вона може продати й туди поїхати.
да. мы до войны у деда полдома купили. продал, деньги на карту , два баула под мышки и на расею к дочке. Дед кнш странный. Похерил я так поняла дочь, а как старость подкралась, то здрастуй, доча! дом его кнш очень посредственный, денег там фиг и нифига.. дед наивный шо стеклотара- риэлтор делился даже евойный тем, что его легко можно было обмануть, так как тот слепо следовал всем советам. карту подсунул свою, а не дедову, и денешки тю-тю. ( но риэлтор был сам по себе не просто мужик, а держатель своего агенства и эти деньги для него не стоили прям таких проблем.. а кому- то б очень зашли!). - в общем, дед пропал с поля зрения, и мы с риэлтором уверены, что евойная доча карточкой распорядилась, ну а дед.. да хз, куда его