ОливьЕЖечка• 15 августа 2025
Я до сих пор числюсь ВПО???
В марте 2022 года выехала из Киева. Добежали до Трускавца. Оформили ВПО. С тех пор в Дие так и висит, что я ВПО в Трускавце. Естественно, еще летом 2022 я вернулась домой.
Мне это нужно аннулировать?
Пік Антна• 15 августа 2025
Ответ дляКому там слова не давали
В Дие можете отказаться от статуса ВПО.
той статус до одного місця
ХтоЯкщоНеЯ• 15 августа 2025
Ответ дляПік Антна
той статус до одного місця
Естественно. В дии за 2 секунды это делается
ХтоЯкщоНеЯ• 15 августа 2025
Ответ дляПік Антна
той статус до одного місця
Если живёшь по месту регистрации впо, то очееь даже нужен, если есть ребёнок
Муууумие• 15 августа 2025
Ответ дляПік Антна
той статус до одного місця
Не дадут субсидию, если числится впо
Пік Антна• 15 августа 2025
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
я впо і в мене дитина. ніяких пільг не маю
Бубль Гум)• 15 августа 2025
Там є момент. Якщо ви були ВПО і був статус, потім його скасували, потім знову виїхали. То коли вам нарахування б були, то 2й раз не дадуть.
Наприклад, бабуся на Сумщіні виїхала з села восени. Навесні повернулася і статус скасувала. То вже коли нестерпно стало жити в селі і всих вивозили примусосво- вона не отримала ті 2 тис. грн, бо був статус і вона його скасувала. А коли знову отримала статус ВПО, то виплат вже немає. Тільки бумажка , що ВПО,
ОливьЕЖечка
• 15 августа 2025
Ответ дляБубль Гум)
Т.е. теоретически, если Киев захватят и я побегу во Львов, то уже буду переселенкой без выплат?
ХтоЯкщоНеЯ• 15 августа 2025
Ответ дляПік Антна
Я не про пільги. Дочку благодаря этой справке взяли в школу. Так бы пришлось идти по месту жительства. А вообще Вы мало знаете про свои пільги. Ваш ребёнок имеет право на бесплатные обеды в школе, как и дети военных. Мы не пользовались, но право такое у моей дочки есть. Её подружки кушали бесплатно.
Бубль Гум)• 16 августа 2025
Ответ дляОливьЕЖечка
та все так швидко змінюється....
1. щоб без виплат, то треба зараз закрити статус, а потім відкривати знов.
2. тільки якщо ви проживали у населеному пункті , який у списку населених пунктів по яких дають ВПО ( окупація, бойові дії чи можливі бойові дії).
Бубль Гум)• 16 августа 2025
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Нажаль, немає права дитина на безкоштовні обіди тільки том, що ВПО.
А ось статус ’діти війни’ дає таке право.
ХтоЯкщоНеЯ• 16 августа 2025
Ответ дляБубль Гум)
Цікаво в вас в школі... В нас немає такого статусу. Та обіди були безкоштовні, в четвертому класі вчитель прямо вмовляла мене і не розуміла чому дитина не їсть 🤷♀️