Україна наше все• 15 августа в 14:02

Оплата за проїзд у Львові

Дівчата, хто зі Львова, підкажіть, будь ласка, як у вас можна оплатити проїзд в трамваї, щоб не було проблем з контролерами? Я минулого разу оплачувала картками Привату і Моно, але гроші знімаються лише на наступний день. А якщо раптом в трамвай зайте контроль, як довести, що я сплатила за проїзд?
автор Україна наше все • 16 августа в 00:16
Ответ дляSnowMaiden
Меня поразило, что с пенсионным удостоверением у них куча претензий. Зашла, по привычке показала водителю, она что-то фыркнула, тут же какая-то бабка мне начала рассказывать, что это только для местных. Угу. Через пару остановок контроль, тоже куча претензий. Я им у харю закон про транспорт Украины, спрашиваю - я в какой стране нахожусь? Отвяли. Но очень мерзко это всё. Они, когда к нам прутся на лечение, мы у них прописку не спрашиваем
В смысле только для местных?! По закону льготы у всех пенсионеров есть. Спасибо, что поделились. Я буду ехать во Львов с мамой-пенсионеркой. Придется распечатать закон)
автор Україна наше все • 16 августа в 00:17
Ответ дляНаливайКа
Ви думаєте я там мешкаю? Я про все це «на ходу» зʼясовувала.. теж перший раз у Львові були 2 роки тому. Проїздом. Треба було з автовокзалу до центру дістатись, щось знайти поїсти, а потім з центру до залізниці.. сиділи з малим гуглили + питали водія (пасажири підключались з поясненнями) :)
Заглянула, спитала чи їде до центру, як сплатити за проїзд? Сказав водій - їду. Сплатити готівкою чи картою, он ціна висить. А хтось з пасажирів сказав що картою погано бо не спрацьовує чи затримується зняття. В трамваї показали на кьюар код для Привату :)

В цьому році їздили вже на тиждень купили (як хтось колись порадив минулого разу) Леокард. А там вже по ходу справи розбирались з кнопками, тикали ) так.. той ще Львівський квест ))))
А де можна купити цю карту Леокард?
автор Україна наше все • 16 августа в 00:19
Ответ дляАстановитесь
Камери все бачать
Я іншою стороною прикладаю
автор Україна наше все • 16 августа в 00:21
Ответ дляЄдина Країна
Це все зрозуміло, але в тому випадку, коли ти знаєш наперед про цю складну схему. А от коли ти проїздом півдня у Львові, ні слова не чув ніколи про такі схеми, а дізнався лише тоді, коли тобі вже контролери штраф виписують
Це, мабуть, для того, щоб бюджет міста поповнити на туристах.
Астановитесь• 16 августа в 07:03
Ответ дляУкраїна наше все
Я іншою стороною прикладаю
Не допоможе,якщо ви навмисно не затуляєте.Камери з різних сторін.Хто має доступ до камер спостереження на касі,той все може прочитати і скористатись.Є багато відео на Ютуб.
Але то все дурниці-є купа методів убезпечити свої кошти.
НаливайКа• 16 августа в 07:54
Ответ дляУкраїна наше все
А де можна купити цю карту Леокард?
Ми купували на одній з трамвайних зупинок в кіоску з газетами.

https://leocard.lviv.ua/prydbaty-kartku/