Всі аромати схожі між собою ,порадьте хороші духи в міру солодкі але не прям квітково квіткові!!!Всі якісь однакі,думала Xerjoff Erba Pura хороші дійсно,стільки відгуків про них,а на справді майже той самий Baccarat Rouge 540…..
Або можливо круті спреї від VS
Ответ дляmarata
Ідіть нюхайте і обирайте
А як іще можна обирати?😀
Ответ дляmarata
Ну ви ж тут вирішили обрати )
Не обирати а пораду почути ,а вже потім затестити
Ответ длякосмея
Xerjoff Erba Pura на Baccarat Rouge 540 зовсім не схожі, вони подібні до Tiziana Terenzi Kirke.
А мені Tiziana Terenzi Kirke не схожі бо вони більш приглушені наче без шлейфу
Perfect look• 15 августа в 19:53
Ответ дляLllaaalaaa
А як іще можна обирати?😀
Вам на холодное время года или тёплое ?
Ответ дляmarata
В цьому нема жодного сенсу)
Для вас можливо так…
kristi_ana• 15 августа в 19:53
Мне понравились Chloe jasmine naturelle, выделяются на фоне общей массы ниши и люкса, без свербящих амброксанов, в меру сладкие с слегка восточными нотами пряностей и свежестью бергамота. Взяла на пробу 5 мл.
Ответ дляkristi_ana
Супер, дякую за пораду,спробую
Жасмин люблю
kristi_ana• 15 августа в 19:56
Ответ длякосмея
Може ті, що мені хороші, вам будуть вонючка. Як тут радити?
У вас брала багато разів на розпив аромати, дуже все сподобалось, буду замовляти ще)
Наталья Ласка• 15 августа в 19:58
orme nectar ,мені сподобались. дуже схоже на tilla. такий липовий,квітковий але в жару не душить. orme якийсь укр бренд, стійкість гарна і не воняє спиртом як парфуми з еви наприклад, дуже раджу
Ответ дляfeminee
Духи это так индивидуально… порой аромат и за 10-15 тыс звучит плоско
Именно свой аромат найти можете только вы сами
Ну тут згодна,але все таки хочеться почути якісь поради,можливо мало відомі щоб знати що саме можна затестити,бо всі ці аромати шо зараз майже всі схожі і поки затестиш весь магазин,то і нюх пропаде😂
Ответ дляLllaaalaaa
Это точно!
У меня в последнее время какое-то разочарование с этими духами. Раньше было так проще, вышла классная новинка у люкс бренда, ее подхватывают. А сейчас куча нишевых непонятных ароматов, которые ну явно не стоят своих денег, люкс подпортился. Грусть-печаль
Если вы уже пробовали Xerjoff, то затестите их Join The Club Torino 21. Там и жасмин, и мята, и они не приторные. Хотя может если бы поливалась то и задохнулась бы) Один пшик вполне достаточно. А вообще реально вопрос очень размытый. Сколько людей, сколько и вкусов, я например это лето сижу на 27 87 Perfumes Wandervogel и Penhaligon`s Opus 1870, и прямо хорошо мне. а вам может быть вообще не зайдет, не сядет и однозначно раскроется по другому.
vasilisa-l• 15 августа в 20:35
Ответ дляLllaaalaaa
Люблю Valentino