Бабулька• 15 августа 2025

Де в Києві купити дешево торт +/- на 10-15 людей?

з колегою д/р в один день і треба на роботі виставитися.
Домовилися, що вона принесе напої (соки, солодку воду) та фрукти. А я торт. Бюджет до 500 грн.
Чи щось подарують 🤷🏻‍♀️ не знаю, а виставитися зобовʼязані, хоча працюю в компанії 2 тижні і з/п ще не отримувала.
Муркошечка• 15 августа 2025
Ответ дляБабулька
З чого це я буду 1000 грн витрачати на торти? Як би не колега, я б відморозилася від Д/р. Мені є куди 1000 грн витратити.
Тобто вона принесе води і фруктів на 500, а я тортів на 1000? Таке вигадали.
В рошене самый дешевый торт до Кавы он и вкусный, два возьмите
автор Бабулька • 15 августа 2025
Ответ дляМюллерная
Удалено администрацией...
🤦🏻‍♀️
Гарного вечора
ЛЮБА• 15 августа 2025
За такую сумму только самой испечь . Шарлотку с яблоками — дорого богата
Бабка-байкерша• 15 августа 2025
Сейчас в Сильпо акция на Наполеон, по 170 грн за кг. Отличный вариант.
Мюллерная• 15 августа 2025
Ответ дляМуркошечка
Не впишется автор. Он 360 грн
И он не самый дешёвый. Там несколько по такой цене
Zima_Letto• 15 августа 2025
Вацак
Дешевые
автор Бабулька • 15 августа 2025
Ответ дляМуркошечка
Подивлюся. Дякую
Муркошечка• 15 августа 2025
Ответ дляМюллерная
Не впишется автор. Он 360 грн
Вечером скидка минус 20
Попа как у Кардашьян• 15 августа 2025
Ответ дляБабулька
Я туди прийшла за досвідом. За з/п не на саму велику, тому яка з/п таке і виставляння. Мій бюджет такий, я більше дозволити не можу.
Мила авторка, навчіться казати ні небажаним речам та подіям. Не хочете виставлятися, маєте повне право і байдуже хто і що подумає. І шукайте роботу з норм зп, досвід можна отримувати паралельно з високою зп, вони не виключають одне одного 😘
А по торти в Рошен після 20.00 🌷
автор Бабулька • 15 августа 2025
Ответ дляZima_Letto
Вацак
Дешевые
Дивилася їх. Чи вистачить 1450 на таку ораву людей?
Бабка-байкерша• 15 августа 2025
Ответ дляБабулька
Я вам написана за Наполеон, вы не видели?
Zima_Letto• 15 августа 2025
Ответ дляБабулька
Поняття не маю
Просто знаю що вацак дешевий
автор Бабулька • 15 августа 2025
Ответ дляПопа как у Кардашьян
А по торти в Рошен після 20.00 🌷
Дякую Вам.
Я вже 1000 разів пожалкувала, що прийшла в компанію. Бо отримала 2 відмови погодилася на аби що. Але це досвід який я здобула.
Напевно навіть не у неділю треба сходити в Рошен, а завтра на розвідку.
Мюллерная• 15 августа 2025
Ответ дляМуркошечка
Вечером скидка минус 20
Я уже писала- к этому времени практически ничего нет
Это я пишу как человек, последниц раз пркупавший торт в рошене сегодня).
Т е опыт имеется)
Тантрический кекс• 15 августа 2025
Ответ дляSo_so
Сделайте 2 вафельных
Идеальное решение.
Покупать один торт на 15 человек - только позориться.
На два торта нормальных денег нет.
Я бы тоже посоветовала купить все на два вафельных и сделать один с орехами, один без. Или испечь две шарлотки с абрикосами и сливами вместо яблок.
автор Бабулька • 15 августа 2025
Ответ дляБабка-байкерша
Біжу дивитися. Багато повідомлень гублюся.
Муркошечка• 15 августа 2025
Ответ дляМюллерная
Т е опыт имеется)
Я прихожу в пол 8 беру и стою жду 8, и все так делают, ясно если автор в 8 прийдет ничего не будет
Ноу коммент• 15 августа 2025
Ответ дляБабулька
😂 якщо що то це за 2-х іменинників торт
В рошені після 20 знмжки 20%.купить торт до кави 1.5- 2 кг
Привіт з ботойбіччя• 15 августа 2025
Купіть рулетів кілька штук, поріжете на порції. Типу празький від рошен
Ноу коммент• 15 августа 2025
Ответ дляМюллерная
После 20 там уже может не быть ключиков)
Треба прийти в 19:30
Ноу коммент• 15 августа 2025
Ответ дляМюллерная
За 1000 купите. Вас же двое, не? Кому ваши фрукты нужны
Люди їдять фрукти
Мюллерная• 15 августа 2025
Ответ дляНоу коммент
Треба прийти в 19:30
И стоять с тортами в руках.
Я знаю, так люди делают)
автор Бабулька • 15 августа 2025
Ответ дляБабка-байкерша
Дякую, завтра завітаю до них якраз Сільпо поруч.
За 2 дні нічого ж з ними не повинно статися? Чи краще не ризикувати? Питаю бо, в інших компаніях, ми замовляли піцу на колектив, торти були не актуальні, а так торти не купую і не їм їх зовсім, тому вибачте за тупе питання.
Бабка-байкерша• 15 августа 2025
Ответ дляБабулька
170 грн в Сильпо за 1 кг
Мюллерная• 15 августа 2025
Ответ дляНоу коммент
Люди їдять фрукти
Люди еще и колбасу едят, и коньяки пьют).
Просто обычно, кто не хочет выставляться - покупает торт и раздаёт по кусочку. Без всего остального.
И все, кто когда либо ходил на работу знают о таком способе)
автор Бабулька • 15 августа 2025
Ответ дляМюллерная
Роздавати по шматочку? Можуть і самі взяти.
На попередній роботах, замовляла я піца на колектив, про торти ніхто і чути не хотів. Сама я торти не їм, ніякі.
Ноу коммент• 15 августа 2025
Ответ дляМюллерная
Ніколи ніхто ніде не роздавав торти))
Ноу коммент• 15 августа 2025
Ответ дляБабулька
Ніяких роздавань. Це ж не школа
Затишне кубло• 15 августа 2025
Ответ дляБабулька
Не надо. Где вы будете их хранить? Как везти?

Я пекла сама пока была низкая зп
автор Бабулька • 15 августа 2025
Ответ дляБабка-байкерша
170 грн в Сильпо за 1 кг
Гарно виглядає. Але мені якщо чесно все одно що вони будуть їсти. Аби для галочки. Бо максимум що я отримаю в подарунок - 🫂 і коробку конфет