Anastasia45• Изменено 15 августа в 21:38

Виплати мамі одиначці

Подавала в один день пакунок малюка, по народженню і одиноку маму . Все крім одинокої мами надійшло. подавала в пенсійному фонді . Підкажіть, через який час зазвичай надходить перша виплата?
Однозначная• 15 августа в 21:41
запитайте у пенсійного фонду
автор Anastasia45 • 15 августа в 21:45
Ответ дляОднозначная
запитайте у пенсійного фонду
Якщо ви не знаєте, то можна було не витрачати свій час і просто не відповідати . Питання в тому, зазвичай коли надходить .Я не знаю як в вашому місті , а в нас черга з 7 ранку . В мене маленька дитина і немає можливості стояти стільки , щоб просто запитати
Алгонавт• 15 августа в 21:45
Ответ дляAnastasia45
Вже у світі придумали телефон.
Однозначная• 15 августа в 21:46
Ответ дляАлгонавт
Вже у світі придумали телефон.
аплодую стояче 👏
автор Anastasia45 • 15 августа в 21:47
Ответ дляАлгонавт
Вже у світі придумали телефон.
Так , але я з маленького міста , ми біля лінії фронту. В нас майже ніде немає зв.язку у приміщеннях,щоб ви розуміли . у лікарні,щоб отримати код з хелсі треба йти на вулицю.Дозвонитись їм нереально .
Алгонавт• 15 августа в 21:49
Ответ дляAnastasia45
Ще доступно людству інтернет та електронна пошта. Можна листа написати -електронне звернення.
От прямо зараз. Спробуйте
автор Anastasia45 • 15 августа в 21:52
Ответ дляАлгонавт
От прямо зараз. Спробуйте
Ви заходите сюди підняти самооцінку? Це платформа,щоб задавати питання людям. Я задала. Немає відповіді - не відповідайте.
Алгонавт• 15 августа в 21:53
Ответ дляAnastasia45
Як же немає? Є, я вам даю поради,як зв´язатися з тими хто точно знає відповідь на ваше запитання.
автор Anastasia45 • 15 августа в 21:53
Ответ дляАлгонавт
дякую.
Svitlo_• 15 августа в 21:53
Ответ дляAnastasia45
Ви впевнені, що вам вийшла допомога одинокій матері? Який вік дитини?
неДоЖиру• 15 августа в 21:58
По моему одинокую мама не платят первые пол года после родов
Svitlo_• 15 августа в 22:00
Ответ длянеДоЖиру
Бо зазвичай не виходить. Бо ж мами працюють до народження дитини
Щира українка• 15 августа в 22:01
Ответ дляАлгонавт
Вже у світі придумали телефон.
Вы, наверное, никогда не звонили в ПФ. Хрен туда дозвонишься
Алгонавт• 15 августа в 22:03
Ответ дляЩира українка
Я при потребі просто приходжу на прийом. Але для автора це не варіант
Щира українка• 15 августа в 22:06
Ответ дляАлгонавт
То ви просто любите в черзі полаятися
Пиши-пропало• 15 августа в 22:18
Ответ дляАлгонавт
А як вона з маленькою дитиною прийде на прийом у ПФ? Ще й у прифронтовому містечку?
Алгонавт• 15 августа в 22:28
Ответ дляЩира українка
То ви просто любите в черзі полаятися
З якого переляку?
Приходиш, талончик електронний і чекаєш на свій номер на екрані.
З ким лаятися?
Алгонавт• 15 августа в 22:29
Ответ дляПиши-пропало
Ну якось же люди ходять? Чи у магазин не виходить автор? Отак приїхала з пологового і вдома постійно?
Пиши-пропало• 15 августа в 23:15
Ответ дляАлгонавт
ну якось же люди на Порадниці обходять без агресії і неконструктивної критики? чи тільки завжди заходять сюди, щоб полаятись?