Хто знає дієві вітаміни для росту волосся,щоб результат було помітно не там 2 см,а щоб дійсно можна відростити круту довжину за декілька місяців???Діліться вітамінами, методами,можна фото результатів, якшо такі є!Вдячна!!!
Nathalie27• 15 августа в 22:11
Є біотин. 2-3 см в місяць. Після лазерки не рекомендую, бо полізе там, де не треба.
Швидше хіба-що нарощування волосся або перука.
За два месяца 30 см ?
Легко!
Называется наращивание волос
А вообще как вы представляете на таблетках должно быть написано «это для волос» иначе вот незадача! Вдруг ногти или брови вырастут!
Или волосы на лобке
Или усы отрастут
Это как с коллагеном
Тоже вот эта наивность «для кожи на лице»
А он раз и в суставы
И это ещё в лучшем случае
Легко!
Называется наращивание волос
Или волосы на лобке
Или усы отрастут
Это как с коллагеном
А он раз и в суставы
И это ещё в лучшем случае
Ответ дляlilul990
Я і моя знайома відростили таке як ви кажете на гормональних контрацептивах. У знайомої так взагалі з куцого хвостика шикарна коса
Але в нас показання для них
Доречі, в мене сусідка на гормонах від щитовидки, вже за 45, а волосся завжди довге і густе
Ответ дляnutty
Новые акки тупее с каждым днем (((
Так не тупи тоді🤣
Ответ дляGuzelli
Биотин ,только не аптечный а с айхерба в дозировке не меньше 10.000
Вже мала. але в меншому дозуванні,з айхерба NOW foods,допоміг з густиною волосся коли дуже випадало,приймала не дуже довго,місяці 2-3,але з довжиною волосся якось не дуже, в дитинстві просто нище попи росло, а зараз швидко росте,але чомусь до поясу не доростає,січеться…
Ответ дляLllaaalaaa
Самый лучший для меня, пила несколько раз за 10 лет, всегда выручал
Ответ дляnutty
Так ты ж новый, не я
Ну тупий ак точно не про мене, а про…думаю відповідь говорить про тебе😆
Ответ дляGuzelli
Дякую!🥰