Гуляю босоніж• 15 августа в 22:25
Чому мат нині в суспільстві ледь не норма?
Колись це було ознакою маргінальності, поганого виховання, а зараз білими воронами часто стають люди які не вживають мат і вульгарні слова.
Без комплексів• 15 августа в 22:26
Тому що таке суспільство, таке виховання і деградація, відсутність культури
На привозе• 15 августа в 22:26
Життя таке, емоції виникають, які тільки матом можна охарактеризувати
Стрекоза любви• 15 августа в 22:27
Нема такого. Можу використати крепке слівце в компанії дуууже близьких осіб.А так, ні.
Локшина на вухах• 15 августа в 22:27
Автор, я заметила то же самое. На улицах, в транспорте - везде мат. Взрослые, подростки и дети. Пенсионеры! В Инстаграме блогеры - украинцы - тоже мать-перемать через каждое слово (и это женщины, девушки!). И дело не в окружении, как пишет советчица ниже. Ты наблюдаешь это все со стороны, когда едешь на работу, ходишь по улицам, заходишь в учреждения.
Инстагра_мерша• 15 августа в 22:28
в мене інше оточення, ніхто не матюкається, а теж давно це переросла
Инстагра_мерша• 15 августа в 22:29
Ответ дляЛокшина на вухах
де ви ходите? інсту можна вибирати без матів, якщо уже на вулиці оточення вибрати не можете
Локшина на вухах• 15 августа в 22:30
Ответ дляИнстагра_мерша
Я уже в Инсте поставила ограничение на слова и выражения, но все равно попадаются видео с матами постоянно.
Где я хожу? Киев!
Клевотница• 15 августа в 22:30
Тому, що 80% суспільства - бидло. І бидло-батьки ростять бидло-дітей.
Локшина на вухах• 15 августа в 22:31
Ответ дляИнстагра_мерша
И много вы можете на улицах выбирать окружение? Если ваши соседи матерятся, например. Или в автобусе незнакомцы. Ехать в берушах?
Инстагра_мерша• 15 августа в 22:32
Ответ дляЛокшина на вухах
Где я хожу? Киев!
Жах... я такого не чула, щоб кругом. ну буває якісь неадеквати укурки матюкаються, але щоб в транспорті ніколи не чула
Инстагра_мерша• 15 августа в 22:33
Ответ дляЛокшина на вухах
я ж кажу, що інсту обирати, а не вулицю. Вулицю теоретично теж можна, але то скаладно і затратно
Локшина на вухах• 15 августа в 22:33
Ответ дляИнстагра_мерша
Для меня это уже фон, меня это не триггерит уже. Но увидела эту тему автора и вспомнила, что ведь так оно и есть.
А из уст детей 10-летних слышать жуткую матерщину - вдвойне неприятно.
Ядвига Юсьлегко• 15 августа в 22:34
Ви уточнюйте, в нашому суспільстві, а не взагалі. Мабуть ми щось робимо не так, молодь матюкається , це жах
Локшина на вухах• 15 августа в 22:35
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
А ви бачили, як в селах люди матюкаються? Жінки 70 років! Вуха в´януть.
Инстагра_мерша• 15 августа в 22:35
Ответ дляЛокшина на вухах
мабуть війна так повпливала
Инстагра_мерша• 15 августа в 22:36
Ответ дляЛокшина на вухах
ні. ніколи не чула
Форточка• 15 августа в 22:42
Ответ дляlilul990
Мат це експресивно забарвлена лексика. Така ж частина мови як і фразеологізми чи запозичені слова
Буває, мат дійсно влучний. Але те,що коїться зараз- на дитячому майданчику діти років 6 ним розмовляють. Підлітки,дорослі- через слово. Це так неприємно виглядає. Дійсно,як маргінали.
Форточка• 15 августа в 22:44
Ответ дляПушап Мі мі
Та він завжди був...
Так явно не було. Щоб років 20-30 тому хтось в транспорті заматюкався- хіба урки якісь . Навіть алкаші не матюкались.
Инстагра_мерша• 15 августа в 22:45
Ответ дляФорточка
якщо вони говорять, як маргінали, то може то і є маргінали?
Клевотница• 15 августа в 22:46
Ответ дляЛокшина на вухах
Декілька днів тому були на відпочинку. В готелі, на дитячому майданчику, гуляли дівчата, років 9-11. Вони вживали такі «епітети», що, я аж рота роззявила і стояла приголомшена почутим, думаючи, звідки дитина в такому віці, може знати такі «словникові оберти»… Допоки не підійшла мама. І все одразу стало зрозуміло))