Бачу_майбутнє• 16 августа 2025
Що за життя таке?
51 рік : грошей немає, зубів немає, житла свого ВЖЕ немає. Працюєш, як мої батьки працювали заради дітей.
Якесь замкнуте коло.
Королева Сарказма• 16 августа 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Не вірю.Зі мною поряд працюють люди з Луганська,Маріуполя,Дружківки та інших місць.Приїхали з початком війни,а дехто ще з 15 року.
Так вони багато втратили,але голова і розум на місці. Хтось отримав компенсацію,хтось знімає,збирає на нове житло в передмісті,та ін.
Їх кормить їхня професія.По факту вони втратили лише житло і частину речей.Все інше нікуди не ділося.Те,чому вони вчилися ,і їх професії допомагають їм жити на новому місці.
У вас немає професії щоб заробляти,чи вона така, що не приносить ніякого доходу?Тоді скоріше за все ви так бідно жили і вдома,і для вас крім житла нічого не змінилося
Я тоже не верю, мои знакомые из Макеевки. Уже 2 квартиры в Киеве после 2014 купили - 2ку и 4х комнатную. Из Донецка осели в Черновцах, тоже квартиру купили и ребенка родили. Еще одни из Донецка - судя по свежей ленте - где-то на островах загорают сейчас.
Так что вопрос к образу жизни, который был всегда, а не только сейчас вдруг неожиданно вдруг стала ’такая жизнь’.
Сплюшка• 16 августа 2025
Ответ дляЧемна панночка
То може треба йому виїхати? А не гроші на навчання тримати.
П.с хто б що не говорив Але народжувати після 35 нащо. Це пізно
Бачу_майбутнє
• 16 августа 2025
Ответ дляСплюшка
Дочка хочь удачно вийшла заміж?
Я теж була вдало вийшла заміж.
Королева Сарказма• 16 августа 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
Зуби почали псуватися ще зі шкільного віку. Спочатку стоматологія була не найвижчому рівні. Потім двічі змінювала мости і коронки. Імпланти ставити не можна, є протипоказання. І ось тепер знову треба поміняти міст з коронками на 8 зубів
Ну вот, опять виновата стоматология и жизнь
Жинси на дитину• 16 августа 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
Старша має вже сім,ю, молодшому буде 17. І ще треба вчитися. Збереження тримаю на навчання
а папаша як там? не хоче з навчанням допомогти синові?
бачили, скільки електрики тепер заробляють? сантехніки? розгляньте технікум, бо юристів і економістів вже нікуди дівати.
Сплюшка• 16 августа 2025
В вашем случае сыну лучше выехать .Вы уверены что он будет заниматься? неизвестно сколько ещё война продлится .
Бачу_майбутнє
• 16 августа 2025
Ответ дляЖинси на дитину
Тато помер
Кашпо• 16 августа 2025
Ответ дляЧемна панночка
Якщо вам 51 то діти вже дорослі
Мені 52 сину 12 років 🤣
Ви точно про всіх все знаєте?
Королева Сарказма• 16 августа 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
Ну і красти не навчили. А зарплата була так собі. Остатньо 35000
А все только крадут, никто честно не зарабатывает своим умом и трудом? Да, с такой психологией не удивительно, что ничего нет. И не будет.
Сплюшка• 16 августа 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
Я теж була вдало вийшла заміж.
Так все зависит от женщины!
Чемна панночка• 16 августа 2025
Ответ дляКашпо
Мені 52 сину 12 років 🤣
Ви точно про всіх все знаєте?
Удалено администрацией...
Гарачий Чокалад• 16 августа 2025
Ответ дляЛюблюДевчонок
Почему не в 5ть?
Тому що в 17 за плечима вже шкільні роки,і рівень знань які ти отримав А також обрана майбутня професія,яка тебе буде годувати все життя.Це і є майбутнє.А якщо в голові пусто,і пішла працювати ’ким взяли’,то нічого доброго чекати не варто
До чого тут 5?
Чебураха з перцем• 16 августа 2025
вибрали 2019 , тепер всі разом хлібають. яник нічому ненавчил нарід. поки нарід неусвідомить помилки . буде ходити по граблях . насолоджуватись. і це ще не дно
Чемна панночка• 16 августа 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
Тато помер
Ну то ж отримує син пенсію по втраті годувальника?
Сплюшка• 16 августа 2025
Ответ дляЖинси на дитину
Вы правы, сейчас специалистов днем с огнём не найдёшь. Строителей нет, кондиционеры невозможно вызвать почистить. Все боятся .
А водители это вообще на вес золота
Бачу_майбутнє
• 16 августа 2025
Ответ дляЧемна панночка
І що? На навчання там не стане
Бачу_майбутнє
• 16 августа 2025
Ответ дляЧемна панночка
Там взагалі смішні гроші
Чемна панночка• 16 августа 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
І що? На навчання там не стане
То може нехай сам своєю головою вчиться?
Шумелка Мышь• 16 августа 2025
Ответ дляЧемна панночка
Немає ніяких гарантій в любому віці.
Моя родичка загинула в 30, залишивши 5-річну дитину. Яку зараз виховує 60-річна бабуся. Яка свою останью дитину народила в 44 роки.
Очень сочувствую Вам. Страшно представить как это потерять свой дом, всю свою жизнь и ветер тебя понёс , а люди такие злые, достаточно почитать эту тему(
Сидят в родном городе в своих домах и упражняются кто больней укусит : нет там родились, не тому учились, не тогда рожали.
Каждый в 50 лет потеряет всё и заработает снова на своё жильё, на здоровье, обеспечит себя.
Даже не знаю что Вам сказать.
Чемна панночка• 16 августа 2025
Ответ дляШумелка Мышь
Немає ніяких гарантій в любому віці.
Ага. Прям всі молоді помирають
Бачу_майбутнє
• 16 августа 2025
Ответ дляЧемна панночка
Вчиться і дуже добре. Плануємо продовжувати навчання за кордоном
Жинси на дитину• 16 августа 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
Тато помер
візьміть із заощаджень, зробіть зуби. це найважливіше. а там якось воно вирулить. спрямуйте сина, щоб пішов підмайстром до електрика хорошого, там і навчиться всього, ще сам собі технікум оплатить)
Саджу все зарання• 16 августа 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Так у людини було своє житло, тому і вистачало на зуби, а тепер його нема. Всі прям на островах, ага.
Чемна панночка• 16 августа 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
То вже пора їхати. А не чекати
Бачу_майбутнє
• 16 августа 2025
Ответ дляSo_so
Даже не знаю что Вам сказать.
Дякую за розуміння.
Задираю носа• 16 августа 2025
Автор, держитесь. Удивлена, что потерю жилья так обесценивают здесь. Квартиры с животными боятся сдавать, переживают за свое майно, а мы должны всего лишиться, наши дома- фортеци, чтобы все остальные жили спокойно и шпыняли, что жаловаться посмели.
Шумелка Мышь• 16 августа 2025
Ответ дляЧемна панночка
Удалено администрацией...
Не судіть по собі. Якщо ви в 52 вже бабця, то це ваша справа. Багато жінок в 52 - це повні сил та енергії жінки, які багато вкладають в своє осознане материнство.