Бачу_майбутнє• 16 августа 2025

Що за життя таке?

51 рік : грошей немає, зубів немає, житла свого ВЖЕ немає. Працюєш, як мої батьки працювали заради дітей.
Якесь замкнуте коло.
Бяки-козяки• 16 августа 2025
Ответ дляСплюшка
Вы правы, сейчас специалистов днем с огнём не найдёшь. Строителей нет, кондиционеры невозможно вызвать почистить. Все боятся .
А водители это вообще на вес золота
І що, га вагу чи не на вагу вже почали їм мільйон за виїзд платити? А що ж ні?
Советчица Года• 16 августа 2025
Ответ дляЧемна панночка
Якщо вам 51 то діти вже дорослі
не обов´язково. Автору же 80
Бабка_в_кедах• 16 августа 2025
Ответ дляЧемна панночка
То може треба йому виїхати? А не гроші на навчання тримати.
П.с хто б що не говорив Але народжувати після 35 нащо. Це пізно
А скільки вам років?
Гарачий Чокалад• 16 августа 2025
Ответ дляБяки-козяки
Ви забавна)))
Нічого забавного.Я вже майже пенсіонерка,і ще в школі бачила майбутнє кожного.Все здійснилося за невеликим виключенням.Але без виключень не буває.На жаль їх небагато.Те саме з однокласниками дітей і дітьми сусідів.Все видно ще в старших класах,а закріплюється після закінчення навчальних закладів.
Мені дивно що люди того не бачать,або вдають що не бачать.
Бяки-козяки• 16 августа 2025
Ответ дляЗадираю носа
Автор, держитесь. Удивлена, что потерю жилья так обесценивают здесь. Квартиры с животными боятся сдавать, переживают за свое майно, а мы должны всего лишиться, наши дома- фортеци, чтобы все остальные жили спокойно и шпыняли, что жаловаться посмели.
І не кажіть. Люди якісь дикі. Ніколи не забуду, як закривала двері свого дому під артилерійську канонаду. Дві валізи, діти і переноска щ котом. І треба того кота ховати, бо то ж страшний звір, ніде з ним не хочуть...
Мадам Подлинник• 16 августа 2025
Ответ дляБяки-козяки
На сантехніка чи електрика вибачитись - нічого робити. Ти пішли отримай нормальну вищу. В будь якому випадку інженер за станок стане, а от токар станок не сконструює.
Інженер за станок не стане, бо на це токар також вчився кілька років. На електрика вивчитись - теж треба мати клепку в голові, це не посудомийка , там думати треба і відповідальність, і ризик неабиякий присутній, бо напруга. В Україні повно людей з вищою освітою, які працюють не по спеціальності, бо немає потреби в такій їх кількості (з вашого прикладу, станок не конструюють новий кожен рік, він стоїть в цеху і потребує токарів). В Европі процент людей з вищою освітою значно меньший за Україну, більше людей з робітничими професіями і меньше безробіття.
Бяки-козяки• 16 августа 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Так если повысить квалификацию, то хороший бух может получать и 100, и 150. Вы хороший бухгалтер? Кто мешал до 50 стать профи? Зубы или ’жЫзнь’? И жильё же было своё раньше, и языки учить никто не мешал, и курсы проходить тоже.
Задовбали вже, чесно. Мене але з того всього нудить. Діти виростуть - піду підлогу мити, щоб більше не бачити і не чути про успішний успіх і грьобані курси. Всі такі розумні, аж нудить. А дітей ваших хто глядів, доки ви курси проходили? Їсти їм варив? Хату мив? Люди мають меду своїх можливостей, у більшості вона не дуже висока. Скільки можна пахати на той успішний успіх, коли вже просто пожити.
Бяки-козяки• 16 августа 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Так пусть поступает туда, где на языке страны обучение бесплатное. Для этого достаточно уже сейчас усиленно учить язык.
А на прокорм себе подработками в свободное от занятий время заработает.
Ха-ха-ха. Безкоштовні курси ще запропонуйте))) Прикиньте,і тут треба ГРОШІ
руки_Крюги• 16 августа 2025
Ответ дляБритоножка
Удалено администрацией...
да. вот прикиньте у меня тоже самые обычные не гении криптовалютчики ,на других в роддоме не поменяют увы и да сейчас бы не рожала ни одного,но я как автор 50+ у нас была установка так нужно, сейчас не понимаю зачем и кому, радости от этого ноль (и да оба закончили с золотой медалью школу и КНУ Шевченко бюджет).но зарплата три копейки т.к связей устроить на иностранную фирму нет (не звездите про мозги там везде стаж требуют и перескочить можно это только по знакомству ,в вузе тоже общаються бедные с бедными и наоборот)
Гарачий Чокалад• 16 августа 2025
Ответ дляБяки-козяки
У ваших словах є велика доля правди.Звичайна людина найпростішої професії повинна мати стабільний заробіток,який дозволить закривати всі життєво важливі потреби.Це працює в розвинених країнах,і не працює в таких як Україна.За кордоном,де я маю і родичів і де навчалась, працювала,теж не все так просто.І прості робітники не катаються як сир у маслі.Вони досить обмежені у своїх можливостях відпочинку,купівлі житла, авто,та ін.Але все нагальні потреби вони покривають,і ще трохи заощаджують.В нас,на жаль таке ще не скоро станеться.
Як_наготую...• 16 августа 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
Старша має вже сім,ю, молодшому буде 17. І ще треба вчитися. Збереження тримаю на навчання
То зробіть зуби за гроші на навчання. А дитина нехай вчиться там, де зможе поступити на бюджет
Знаю бакси• 16 августа 2025
Все життя важке,ну що зробиш.Дякувати Богу живі і хочемо жити.Так виходить,що і дітей на ноги ставиш і ще й батьків доглядаєш.Треба мати здоровʼя і розраховувати сам на себе,як не крути.Мені теж під 50,діти студенти,маму доглядаю,колись та може буду жити сама для себе.Добре що кредит на житло закрила і то зараз з нерухомістю питання.
Бяки-козяки• 16 августа 2025
Ответ дляМадам Подлинник
Не смішіть. Я інженер електромеханік. Що там вчитися на того електрика??? Станок... Я його склепати можу, то чому не зможу за ним працювати? А знаєте чому не буду тим займатись? Бо доки мене і інженерія непогано годує, чистенька робота за компом, без того вашого усього. А ви пишете, що дитину треба сунути у робочі, не давши навіть шансу заробляти головою. Свого вже на токаря відправили? То на здоров´я, п людей не збивайте з пантелику. Я розумію, що ’в країні нехватка’ і бла -бла-бла, чому це має мотивувати батьків загробити життя своїм дітям?
Копирайторша• 16 августа 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Ви уважно прочитали що я писала в цій темі?
Люди з окупованих територій працюють разом зі мною.Майже половина вже живе у власному житлі.Так,вони втратили,але втратили виключно житло і речі,яких не змогли евакуювати.
Все інше в них залишилось-в тому числі гарна професія,яка приносить дохід.
Є такі,в кого нічого немає.Живуть в селі за 120км від Києва.То в них і на окупованих нічого не було.Ніяка професія-ніякі статки,житло батьківське. .Отримали компенсацію,купили хати.Але бідно вони жили завжди.І там,і тут.
І без війни вони б так само плакали що погано живуть.У своїх власних хатах.Бо хата батьків-єдине що в них було.
Ви волшебна і раз вони працюють з вами , то ще з безпечної території
Не кожному вдається декілька раз в житті заробити 200.000 євро + ( а нормальне житло з ремонтом так і коштує ) , не кожному в середньому віці ( є проблеми як правило зі здоровʼям ) вдається заробляти на нове житло , вирішувати проблеми зі здоровʼям і відкладати на навчання дітей
А ще і батьки старіють і вони можуть бути теж без житла
ВільнаНазавжди• 16 августа 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
В развитых европейских странах зарплаты у паботников рабочих профессий зачастую выше чем у среднего офисного работника. И у них близко нет ограничений в том что вы перечислили. Речь не о заробитчанах, а о гражданах естественно
Задираю носа• 16 августа 2025
Ответ дляЗнаю бакси
Уявіть, що це житло, на яке так важко заробляли, зникло. Що будете робити?
Знаю бакси• 16 августа 2025
Ответ дляБяки-козяки
Ну якби з 60 вже пенсія і то,якщо заробив.Ну треба в щось вірити,то легше.Я то хочу вірити,30 +років стажу вже і біла зарплата не погана.Але і з цим в державі вже питання.
Як_наготую...• 16 августа 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
Навчання буде продовжувати не в Україні
Так виїжджайте разом з ним, за кордоном і на зуби заробите, щоб в Україні зробити
Знаю бакси• 16 августа 2025
Ответ дляЗадираю носа
По зйомам і на нове складати в селі.Я в селі купила,що б земля була.
автор Бачу_майбутнє • 16 августа 2025
Ответ дляЯк_наготую...
Ви коли в останнє були за кордоном?
Там тільки фізична робота не на розхват
автор Бачу_майбутнє • 16 августа 2025
Ответ дляЗнаю бакси
І яка робота в селі? Город і корова?
Знаю бакси• 16 августа 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
І яка робота в селі? Город і корова?
Город,кури,їжджу в місто на роботу. А в декого онлайн робота
Копирайторша• 16 августа 2025
Ответ дляЗнаю бакси
Який має бути дохід щоб відкласти на хату , оплатити зйом, вивчити дітей , дозволити медицину собі і старіючим батькам ?
ВільнаНазавжди• 16 августа 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
Ви коли в останнє були за кордоном?
Там тільки фізична робота не на розхват
Зависит от ваших знаний, образования, опыта и естественно знания языка
Копирайторша• 16 августа 2025
Ответ дляВільнаНазавжди
Автор бухгалтер
Її досвід , освіта до дупи у всіх країнах
Знаю бакси• 16 августа 2025
Ответ дляКопирайторша
7-19 год,5/2,30+ років.А що зробиш.Колись і субота була робоча.
Ананомчикус• 16 августа 2025
Автор, я сейчас в Германии. Беженцев в нашем регионе распределили по местным муниципалитетам. В каждом селе/городе у муниципалитет есть жилье для бомжей и беженцев. Я сейчас живу в одном таком. У нас в этом доме две украинки-я и моя соседка по квартире. Один, знаю, афганец, остальные немки. Одна из них достаточно молодая, но слышала, что у неё проблемы с сердцем. Ей и еду какая-то организация привозит.
Это я к чему. Я не знаю, почему эти немки живут в этом доме, где их семья и почему в них нет жилья. Но я, с одной стороны, завидую им. Если человек в своей стране по каким-то причинам оказался в сложной ситуации -они могут рассчитывать на помощь государства. И они не знают, что может быть по-другому. Мы-нет. Мы предоставлены сами себе в своих бедах и проблемах. Да, они дерут в три шкуры с работающего населения, но народ знает куда и на что идут их налоги.
Не все люди хотят быть суперуспешными. Многим хватает для счастья просто работать, и за свою зарплату покрывать все базовые потребности, без яхт самолетов-пароходов. И это нормально. В Украине, к сожалению, зарплаты не соответствуют расходам.Вот это ненормально. Нет Вашей вины в том, что Вам не хватает денег,что Вы потеряли свое жильё.
Да, нужно как-то брать себя в руки, и хотя бы не впадать в отчаяние. Все наладится. Это сложный этап жизни, но он пройдёт, и будет легче.
ВільнаНазавжди• 16 августа 2025
Ответ дляКопирайторша
Автор бухгалтер
Заблуждаетесь, только в добавление к этому нужно знание языка страны, чего у автора нет
Бяки-козяки• 16 августа 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
І яка робота в селі? Город і корова?
Корову ще купити треба. Хороша близько тисячі баксів
Копирайторша• 16 августа 2025
Ответ дляЗнаю бакси
В реаліях теперішніх який мав би бути дохід ?
І автору 50+ тому вже ваш досвід не підходить
А 7-19 це 12ти годинний робочий день ?