Innesa_Prinzesa• 16 августа 2025

Кто там считал дни до переговоров?

Как Вам результат переговоров: Т и П решили дальше договариваться...Show must go on. А вы на что рассчитывали?
lilul990• 16 августа 2025
Ответ дляАпрельская капля
Они нарушили уже все меморандумы и договора, нет над ними силы.
Головне виграти час щоб укріпити лінію лбз. Усі меморандуми з росією чисто номінативні
Marta0030• 16 августа 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Можете сами разметать рашистов,сжечь Кремль,взять в плен Путина.И это всё за свой счёт.Ваша судьба в ваших руках
А ви можетє ілі нє хочітє??
LudaSHS• 16 августа 2025
Ответ дляМаска-0b9f
И теперь Украине надо сгореть в огне войны?Ну если враги не только снаружи,а и внутри.
Україні не треба горіти зовсім, ні війн, не треба було,
А якби Сша і рф не розброїли, зробивши країну- слабкою, купивши наших керманичів, добили Впк
Ви шукаєте маркери маячки закінчення війни ? Всі шукають.
Але вони не тут зараз, скоріше б було, і не було б війни, якби дійсно Будапешський був не просто листівкою
Espresso_caffe• 16 августа 2025
Ответ дляLudaSHS
Ці два гігемони нас такими зробили. Їх вина така ж, вони нас роззброїли. І так і наші керманичі винні, але ці Гаранти винні теж, якби у нас було, і залишили хоч 30% військового потенціалу, а ми були 3 !!! В світі, то війни б не було, ніхто б не спробував перевірити.

П с про знищення нашого впк і нашими і крисами кбг зрозуміло.
100% это их прямая вина
и да, Трамп должен и даже обязан решить этот вопрос
Bosikom• 16 августа 2025
а что они чёткого могут сказать без главного формального фигуранта Зеленского?? между собой за кулисами точно о чем то договорились. Зеленского в известность поставили, как и макрона, европ.лидеров. А дальше посмотрим
Юридически и формально они не могли сказать, что вот мы тут порешали такие то области остаются, такие то нет. Но безусловно об этом договорились
tala-li• 16 августа 2025
Беженцы на пособиях облегченно вздохнули
LidiyaZi• 16 августа 2025
Ответ дляtala-li
Удалено администрацией...
SantaMonika• 16 августа 2025
Ответ дляBosikom
Вони могли озвучити умови.
Могли домовитись про припинення вогню, якщо то і то і то, теж довести
Але, я впевнена, що вони зустрічались взагалі не по Україні
То тільки причина і повод. В них зовсім інші глобальні питання є
А на Україну всім насрати давно, бо нас ще в Омані злили і то будуть тягнути на роки.
Romashka5577• 16 августа 2025
Ответ дляInnesa_Prinzesa
Це ті самі, які казали що як тільки Трамп увійде на пост президента, то війна скінчиться.
Автор, они договорились на ’обмен территорий,’ вы б хоть новости почитали
unser• 16 августа 2025
Ответ дляАпрельская капля
Думаете они начнут с изменений в своей конституции и обьявят захваченные территории вновь украинскими?
Это возможно через референдум
Апрельская капля• 16 августа 2025
Ответ дляunser
Это возможно через референдум
Нафига им этот референдум, плюс они умеют правильно считать голоса.
SantaMonika• 16 августа 2025
Ответ дляАпрельская капля
Ага. І заодно віддадуть ростовську область і саратовську
Якісь наївні мрії в наших
Напурквуа Путіну щось віддавати ? Щоб що ?
Romashka5577• 16 августа 2025
Ответ дляInnesa_Prinzesa
В мене була надія на припинення обстрілів цивільних міст..
https://www.pravda.com.ua/news/2025/08/16/7526435/
unser• 16 августа 2025
Ответ дляАпрельская капля
А нафига им столько территорий? Они хоть бы свои до ума довели
Стрекоза любви• 16 августа 2025
Особиста зустріч нічим не відрізняється від попередніх телефонних дзвінків. Результату - нуль.
Слова про те, що в результаті перемовин Україна має піти на те, щоб в росіі було більше українських територій, свідчить лиш про провал.
автор Innesa_Prinzesa • 16 августа 2025
Ответ дляRomashka5577
Даже тут подмена понятий: похоже сдача территорий имеется ввиду, а не обмен.
Апрельская капля• 16 августа 2025
Ответ дляunser
Территории им нужны, потому что это империя, им надо периодически показывать своему электорату, насколько они велики и ужасны. И нищеброд забудет о личных проблемах, он будет гордиться своей страной. Там до сих пор менталитет советского человека, затянем пояса, зато вот оно че мы можем, нам ваши Америки не указ, будете вякать мы ядеркой хренакнем.
Romashka5577• 16 августа 2025
Ответ дляInnesa_Prinzesa
Естественно
Bosikom• 16 августа 2025
Ответ дляSantaMonika
Вони могли озвучити умови.
ну по сути война в Украине это прибыльно. для сша в том числе. никому не выгодно войну останавливать с финансовой точки зрения. заодно штаты обновит свою военную технику путем продажи старой за европейские деньги
автор Innesa_Prinzesa • 16 августа 2025
Ответ дляRomashka5577
Спасибо за ссылку.
Nata2907• 16 августа 2025
Ответ дляlilul990
Ну та і я проти зупинки війни на тих умовах що пропонує путін. Кожна людина в здоровому глузді була би проти
А на яких ви умовах за припинення війни? Чекаєте, що рашка вийде з Запоріжської, Херсонської, Харківської та Сумської жестом доброї волі ще й репарації виплатить? Ті, хто проти, поясніть мені, яким чином ми можемо досягти того, щоб ставити умови для закінчення війни ? Є якісь передумовою того, що нам буде суттєва допомога, можливо Європа за нас воювати буде? Чим перемагати будемо? Чи може санкції? Які варіанти? А не просто : от ми не згодні віддати нічого!!
Pole• 16 августа 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Зато продемонстрували всьому світу, що хуйло виїзний і рукопожатний, і не де-небудь, а в самій гАмериці.
Bosikom• 16 августа 2025
Ответ дляInnesa_Prinzesa
я так понимаю что зависит от зеленского. они ему озвучили условия на которых сошлись. а уже принимать это или нет выбор нашего президента.
условия разумеется простому народу никто не оглашал
КлавдіяЧерепиця• 16 августа 2025
Этот цирк в общем и в целом был похож на встречу двух бывалых любовников.
Тут костюм не надел и выслушал кучу гадостей в свой адрес, а террорист, убивающий людей годами, вылез со своего бункера впервые за 4 года и ’Владимир сю-сю, му-сю-сю, планирую приехать в россию’, буэ 🤢
К нам лучше приедь на недельку, посмотри как мы тут справляемся
kisunya11• 16 августа 2025
Удалено администрацией...
автор Innesa_Prinzesa • 16 августа 2025
Интересно, а Трамп так и в оригинале говорит как буд то его озвучивает Гугл переводчик - перевод очень странный всегда.
Стрекоза любви• 16 августа 2025
Ответ дляPole
Я на це особливо увагу не звертаю. В будь-якому разі дипломатичне завершення війни краще, ніж війна. А для цього треба говорити і безпосередньо з путлєром в першу чергу. Єдине, що чомусь Трамп не хоче тиснути на нього санкціями, зброєю?
lilul990• 16 августа 2025
Ответ дляСтрекоза любви
SantaMonika• 16 августа 2025
Ответ дляКлавдіяЧерепиця
Звідки у вас дані, що він не вилазив з бункера? Нормально він все катався ці роки
Від Китаю до Емірат
lilul990• 16 августа 2025
Ответ дляNata2907
Я чекаю кінця року коли всі плани пктіна виявляться провальними і кожного дня в росії горітиме по одному нпз

Путін не в тому становищі шоб ставити нам ультиматуми

Він про це знає, тому так і спішить, тому так остєрвєнєло обстрілює Україну

У нього дуже мало часу тому він і залякує