Innesa_Prinzesa• 16 августа 2025

Кто там считал дни до переговоров?

Как Вам результат переговоров: Т и П решили дальше договариваться...Show must go on. А вы на что рассчитывали?
сахарный комок• 16 августа 2025
Ответ дляAtomicX
Удалено администрацией...
Они предпочитают этого не замечать
Им Трамп виноват и должен
Апрельская капля• 16 августа 2025
Удалено администрацией...
NYC• 16 августа 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Результат - Трамп заявил,что Зеленскому надо принять условия России, потому что Россия это великая страна с ядерным оружием,а Украина нет.Но тут сейчас набегут и расскажут про трындеж,туман войны и прочее бла бла бла.
В разных пабликах разный перевод…великая/большая/сильная/ и прочее
lilul990• 16 августа 2025
Я жду кінця року. Стане ясно хто з чим підійшов

Путін не реалізує ні одну свою стратегічну ціль, наступ нічого кардинального йому не принесе, трамп тягнутиме волинку, але вибори в сенат уже покажуть шо він іде кривою доріжкою

Обстріли і терор на жаль продовжаться. І це буде позором трампа
Pole• 16 августа 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Ну так, звісно, зібралися два гаранти, забравші у нас ядерку, і тепер заявляють, що нам робити.
AtomicX• 16 августа 2025
Ответ дляАпрельская капля
Удалено администрацией...
NYC• 16 августа 2025
Ответ дляPole
Никто ничего не забирал… сами отдали.
Апрельская капля• 16 августа 2025
Ответ дляAtomicX
Удалено администрацией...
marata• 16 августа 2025
Червоні доріжки замість Гагського трибуналу - от і американський дід показався у всій красі. Щасливі пики, що їм
NYC• 16 августа 2025
Ответ дляmarata
Так Гаага то Европа.
Фрау Донна Роза• 16 августа 2025
Ответ дляlilul990
Кінець кінцем трамп має прийняти рішення - він за умних чи за красівих. До кінця року
Ему пофиг, если честно
Он преследует интересы своей страны. Об интересах думаю вы в курсе?
У нас есть своя бубочка потужна, он тоже преследует свои интересы, жаль не страны, так как нам ничего не должен, а только маме и папе
marata• 16 августа 2025
Ответ дляNYC
Так Гаага то Европа.
Я в курсі, що Європа. Тоді хай хуйло щасливе собі літає кругом, де не Європа, виходить(
Pole• 16 августа 2025
Ответ дляlilul990

Трампу плювати. ’Позор’ не на голови американців летітиме.
lilul990• 16 августа 2025
Ответ дляФрау Донна Роза
Ему пофиг, если честно
У війнах такого масштабу завжди треба зайняти сторону даже якшо тобі пофіг
Маска-0b9f• 16 августа 2025
Ответ дляNYC
Удалено администрацией...
Marta0030• 16 августа 2025
Ответ дляInnesa_Prinzesa
Печально, но там что то было про перемирие в воздухе или эта тема уже не поднималась?
Не було сказано ни одного слова «перемирье» , «прекращение огня»
ona3233• 16 августа 2025
Трамп влюблённый в путина идиот.
Увы. Всё продолжится.
Фрау Донна Роза• 16 августа 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Ну да, принять условия. Условия мы принять не можем. Воюем дальше
До тех пор, пока будем готовы принять условия
Борьба на истощение. Нас
Маска-0b9f• 16 августа 2025
Ответ дляPole
Даже если бы та ядерка и была,то кто бы нам позволил её применить?
lilul990• 16 августа 2025
Ответ дляPole
Та не розказуйте, шо трампу плювати. На рейтинги йому не плювати як і на думку преси

Спочатку відкривав свою хлєборєзку на зеленського і Україну шо це ми почали війну а тепер попустився трохи
Ваше Высочество• 16 августа 2025
Я считала ((
Pole• 16 августа 2025
Ответ дляlilul990
Ще не видно, чию сторону зайняв Трамп?
Wendy Rhoades• 16 августа 2025
Ответ дляLudaSHS
Так він ще міністрів економіки- торгівлі притягнув, греат дилс треба, бабки, гроші, зачаровував заробітками
щось не щастить Трампу з угодами)
lilul990• 16 августа 2025
Ответ дляФрау Донна Роза
Борьба на истощение. Нас
Росія не настільки сильна щоб нав´язати нам свій компромат

Воюєм дальше - у росії нпз і заводи горітимуть. Є і у плюси у цьому
AnnaOst• 16 августа 2025
Та ніхто не чекав. Трамп хоче відірвати Росію від Китаю. Україна тут спосіб, розмінна мрнета
Ваше Высочество• 16 августа 2025
Ответ дляSantaMonika
Погані новини і результати зустрічі добрі тільки для Росії
Готуємося до обстрілів
Зато мы отбили россиян от Покровска
Маска-0b9f• 16 августа 2025
Ответ дляФрау Донна Роза
Борьба на истощение. Нас
И кто нам виноват?
lilul990• 16 августа 2025
Ответ дляPole
Ще не видно, чию сторону зайняв Трамп?
Видно було з самого початку як зеленський приїхав у білий дім

Але трамп не диктатор і в сша влада ним не узурпована
сахарный комок• 16 августа 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Удалено администрацией...
Вы гляньте сколько уже недовольных морд, как им не нравится правда
AtomicX• 16 августа 2025
Ответ дляАпрельская капля
Удалено администрацией...