Innesa_Prinzesa• 16 августа в 08:01

Кто там считал дни до переговоров?

Как Вам результат переговоров: Т и П решили дальше договариваться...Show must go on. А вы на что рассчитывали?
lilul990• 16 августа в 08:02
Люди не розуміють навіщо трампу це тому і марять надіями
lilul990• 16 августа в 08:04
Тепер тільки від зеленського залежить...

Та тобі риже опудало сказали, що ніхто територіями не торгує. Ты граєш роль дурня.
автор Innesa_Prinzesa • 16 августа в 08:04
Ответ дляlilul990
Це ті самі, які казали що як тільки Трамп увійде на пост президента, то війна скінчиться.
LudaSHS• 16 августа в 08:06
Піар
Триндьож
Фото в змі, кричущі заголовки і все.
Навіть умови стишення в повітрі не прийняли.
Seehund• 16 августа в 08:06
Нельзя логически мыслить, находясь в постоянном стрессе, психика, чтобы сохраниться поверит во все что угодно.
LudaSHS• 16 августа в 08:07
Ответ дляlilul990
Так він ще міністрів економіки- торгівлі притягнув, греат дилс треба, бабки, гроші, зачаровував заробітками
автор Innesa_Prinzesa • 16 августа в 08:07
Ответ дляSeehund
Печально, но там что то было про перемирие в воздухе или эта тема уже не поднималась?
автор Innesa_Prinzesa • 16 августа в 08:08
Ответ дляLudaSHS
Піар
Триндьож
Фото в змі, кричущі заголовки і все.
Дуже шкода
Дівчина Гілмор• 16 августа в 08:08
Надія була
Seehund• 16 августа в 08:08
Ответ дляInnesa_Prinzesa
Я только встала и начала читать, пока ничего вроде ещё неизвестно точно.
lilul990• 16 августа в 08:10
Трамп і путін будуть терти цю волинку до кінця року поки путін зі своїм наступом жидко не обдєлається.
LudaSHS• 16 августа в 08:10
Ответ дляInnesa_Prinzesa
Дуже шкода
Коротко ось, у Шрайка висновки, будуть ще у інших
Пресконференції переклад-
https://t.me/ShrikeNews/24636
автор Innesa_Prinzesa • 16 августа в 08:11
Ответ дляДівчина Гілмор
Надія була
В мене була надія на припинення обстрілів цивільних міст..
LudaSHS• 16 августа в 08:11
Ответ дляInnesa_Prinzesa
Трамп мав це пропонувати , так писали напередодні змі

❗️До зустрічі Трамп заявляв, що не поїде без припиненню вогню.

Після проведення зустрічі Трамп навіть НЕ згадав про припинення вогню. Тг
lilul990• 16 августа в 08:12
Терор цивільних продовжиться. В принципі трампу пофік але це буде на нього давити іміджево
SantaMonika• 16 августа в 08:12
Погані новини і результати зустрічі добрі тільки для Росії
Готуємося до обстрілів
Pole• 16 августа в 08:12
Ответ дляДівчина Гілмор
Надія була
Яка? На що?
Давно ні у що не вірю. В диво- тим паче.
lilul990• 16 августа в 08:13
Кінець кінцем трамп має прийняти рішення - він за умних чи за красівих. До кінця року
автор Innesa_Prinzesa • 16 августа в 08:13
Ответ дляLudaSHS
Пресконференції переклад-
https://t.me/ShrikeNews/24636
Дякую!Це реально повний провал
Gipo-po• 16 августа в 08:13
В общем ничего хорошего нам не светит (
Зато рады те, кто хочет до границ 91 года, правда чужими руками.
SantaMonika• 16 августа в 08:13
Ответ дляInnesa_Prinzesa
Це був би максимальний результат
Але ні( занадто ще багато живих українців
lilul990• 16 августа в 08:15
Ответ дляGipo-po
В общем ничего хорошего нам не светит (
Чому ви думаєте шо хтось радий? Просто є люди які розуміють шо психопат і нарцис це не ті люди які шось можуть рішити толкове
lammama• 16 августа в 08:15
Я ни на что не рассчитывала.Так и писала в предыдущей теме.
LudaSHS• 16 августа в 08:15
Треба чекати прямі мови держсекретаря Сша, і Білого дому ще. Бо Трамп наговарює триндить, фантазує багато
Рух Сша далі буде видно згодом.
Вони так боялися санкцій проти Лукойл, ін , на Індію і схожих- це реально ричаг, а не ’мій друг путін’
AtomicX• 16 августа в 08:16
Удалено администрацией...
сахарный комок• 16 августа в 08:17
Они о чем-то договорились
Не все выносится в люди
Gipo-po• 16 августа в 08:18
Ответ дляlilul990
Да я их знаю просто, таких людей. Они с пеной у рта против остановки войны. Но правда свой мужчинка дома, его прячут.
LudaSHS• 16 августа в 08:18
подивіться відео
Це лице пуйла
Воно як сметани обʼївся, от протівне , дам цей лінк тут видно
https://t.me/nevzorovtv/28740
Маска-0b9f• 16 августа в 08:18
Результат - Трамп заявил,что Зеленскому надо принять условия России, потому что Россия это великая страна с ядерным оружием,а Украина нет.Но тут сейчас набегут и расскажут про трындеж,туман войны и прочее бла бла бла.
lilul990• 16 августа в 08:19
Ответ дляGipo-po
Ну та і я проти зупинки війни на тих умовах що пропонує путін. Кожна людина в здоровому глузді була би проти