Как Вам результат переговоров: Т и П решили дальше договариваться...Show must go on. А вы на что рассчитывали?
Ответ дляlilul990
Люди не розуміють навіщо трампу це тому і марять надіями
Це ті самі, які казали що як тільки Трамп увійде на пост президента, то війна скінчиться.
Ответ дляSeehund
Нельзя логически мыслить, находясь в постоянном стрессе, психика, чтобы сохраниться поверит во все что угодно.
Печально, но там что то было про перемирие в воздухе или эта тема уже не поднималась?
Ответ дляLudaSHS
Піар
Триндьож
Фото в змі, кричущі заголовки і все.
Навіть умови стишення в повітрі не прийняли.
Триндьож
Фото в змі, кричущі заголовки і все.
Дуже шкода
Ответ дляДівчина Гілмор
Надія була
В мене була надія на припинення обстрілів цивільних міст..
Ответ дляInnesa_Prinzesa
Трамп мав це пропонувати , так писали напередодні змі
❗️До зустрічі Трамп заявляв, що не поїде без припиненню вогню.
Після проведення зустрічі Трамп навіть НЕ згадав про припинення вогню. Тг
SantaMonika• 16 августа в 08:12
Погані новини і результати зустрічі добрі тільки для Росії
Готуємося до обстрілів
Ответ дляLudaSHS
Коротко ось, у Шрайка висновки, будуть ще у інших
Пресконференції переклад-
Дякую!Це реально повний провал
SantaMonika• 16 августа в 08:13
Ответ дляInnesa_Prinzesa
Це був би максимальний результат
Але ні( занадто ще багато живих українців
Ответ дляlilul990
Чому ви думаєте шо хтось радий? Просто є люди які розуміють шо психопат і нарцис це не ті люди які шось можуть рішити толкове
Да я их знаю просто, таких людей. Они с пеной у рта против остановки войны. Но правда свой мужчинка дома, его прячут.
Маска-0b9f• 16 августа в 08:18
Результат - Трамп заявил,что Зеленскому надо принять условия России, потому что Россия это великая страна с ядерным оружием,а Украина нет.Но тут сейчас набегут и расскажут про трындеж,туман войны и прочее бла бла бла.