Амбасадор щастя• 16 августа в 09:16

Полиция и мой телеграмм

Добрый день! Мне нужен совет, от тех, кто сталкивался или от юриста, с чато джипити я уже поговорила.
Вызывала полицию, полицейский сказал, что должен проверить телеграм на наличие запрещенных каналов, он говорил, какие цифры набирать, и потом я поняла, что он еще и сфотографировал мой IMEI с экрана, и что он зашел в телеграм подо мной, потому что код, что я сказала, это был код подтверждения. Потом он показал, как выйти с других устройств. Но зачем ему мой IMEI? Какими должны быть мои действия теперь. Потому что моя растерянность от самой причины вызова и от действий полицейского в отношении меня никак не проходит и мешает соображать ясно.
автор Амбасадор щастя • 16 августа в 09:54
Ответ дляЧемна панночка
Цікаво а які для них канали запріщьонні? Я якось наблюдала, як вони перевіряли телефони підлітрів, які їхали в транспорті без батьків. Цікаво чи вони взагалі мають право спілкуватися з дітьми без присутності батьків? Таку ненависть суспіства поррджують, що капець просто.
Не мають права. Навіть зауваження не мають права робити. Ьак, щось я знаю, але не все
автор Амбасадор щастя • 16 августа в 09:55
Ответ дляВесела моль
Нефиг суватся не в своё дело...
Подумали, что орки под окном?
Премию дали за сообщение?
Не убили никого, и это чудо
Я натуралка• 16 августа в 09:55
Это чтобы неповадно было полицию беспокоить. Им деньги надо зарабатывать, а вы на выстрелы вызываете....
Ответ дляДомовенок Кузя
Ну і все. Нічого не буде. Тим більше я правильно зрозуміла що ви написали відмову від заяви? Чому? На якій підставі? Його ж тоді просто відпустять і все закриють. А телефони вони мабуть дивилися до цього моменту, і якщо б щось підозріле знайшли, ситуація була б інша
Нет, я не писала отказ. Это женщина выше писала, что она отказалась
Мати тріля• 16 августа в 09:56
Ответ дляПомидорина
осьо і я ж кажу. а почала б права качати, і потрапила б на роззлюченого поліціянта, то ще б забрали до відділку до ’встановлення обставин’.
насправді я дуже розлючена що у на правова держава лише на папері. а по факту ніякої справедливості немає
Затримання до 3-х годин. І то, яких обставин? Документи є, перевіряйте. Ніде не свічуся, то які можуть бути питання?
Корочє, так, наша держава правова тільки на папірцях, поліція не на стороні громадян з податків яких їм платиться заробітна плата.
lilul990• 16 августа в 09:56
Ответ дляЧемна панночка
Дійсно, навіщо до дітей підходити. У нас так хлопця 6 років о 10 вечора з майданчика забрали бо він сам без нагляду там шарився, мамаша десь загуляла

Краще би поліція до нього не підходила?
Мати тріля• 16 августа в 09:57
Ответ дляАмбасадор щастя
Да, знание сила. Но я даже не представляю, сколько нужно информации перечитать, чтобы знать, что актуально на данный момент. А проконсультироваться с юристом до ты же не можешь.
Чого не можете?
Як мінімум знайти адвоката, розповісти історію, всю, з подробицями і проговорити з ним як діяти в подальшому якщо виникне щось схоже.
lilul990• 16 августа в 09:57
Ответ дляПомидорина
повністю згодна!!! кажу ж, що війна все спише.
Для поліції та сбу зараз підвищений ризик для життя. Контртерористичні кроки. Упевнена шо діяв по інструкції

І це на самодіяльність
автор Амбасадор щастя • 16 августа в 09:57
Ответ дляДомовенок Кузя
А как я могу узнать получит копии заявления, протокола и третьего документа? Сама могу ? А обжаловать действия полицейского могу? Стоит?
Домовенок Кузя• 16 августа в 09:58
Ответ дляАмбасадор щастя
Отже я переплутала. Тоді якщо буде дізнання, просто будьте готові до виклику. Щасти Вам. Це завжди неприємно. Ніби ти нічого не зробила, але ставлення як до підозрюваного (
lilul990• 16 августа в 09:58
Ответ дляАмбасадор щастя
У воєнний час коли повно ждунів і тих хто здає позиції... не мають права?
автор Амбасадор щастя • 16 августа в 09:58
Ответ дляАгент Пинкертона
Я бы написала оф.запрос, что приехавший на вызов полицейский потребовал от меня код ТН и Имеи телефона, что сфотографировал данные и попросила дать ответ письменный ответ тюр правомерности его действий.

Вообще странно. У нас соседка вызвала полицию на драку под окнами и заплатила за ’ложный’ вызов .
Что же странного?
Помидорина• 16 августа в 09:59
Ответ дляМати тріля
бо ви видалися підозрілою. а в умовах війни це аргумент. все! я ж кажу що при мені перевіряли телефони, коли з потягу люди виходили. можуть так розважатися. в поліції далеко не ангели працюють . краще не зв´язуватися бо тоді переможе той у кого більше зв´язків. якщо ви дочка прокурора, то так, можна права покачати. а якщо проста смертна, то краще промовчати
lilul990• 16 августа в 09:59
Ответ дляЧемна панночка
Ненависть тут породжуєте тільки ви.

І демонізуєте поліцію
Чемна панночка• 16 августа в 10:00
Ответ дляlilul990

Краще би поліція до нього не підходила?
Я писала про підлітків, які мають право їздити без батьків. Якщо б ви уважніще читали,то вони перевіряли їх телефони. Вони вже взагалі берегів не бачать, поліцайську державу будують.
lilul990• 16 августа в 10:00
Ответ дляЧемна панночка
Моєму другу поліціянту під час атаки ракетою ногу відірвало. Хороший спеціаліст, чудовий батько і чоловік

Бо ждуни якісь здали їх місцеположення і факт наради

Правильно роблять шо шаряться в телефонах
Домовенок Кузя• 16 августа в 10:01
Ответ дляАмбасадор щастя
Який сенс? В даному випадку він здається нічого не порушив. Я ж з самого початку не знала всіх подробиць. У вас стаття повʼязана зі зброєю, використанням. Я ж вже пояснювала вам. Тому ці перевірки в межах контрзаходів були зроблені. Копії якщо вам потрібні ви можете затребувати у відділку. А чому ви не зробили фото собі на телефон? Мали повне право
автор Амбасадор щастя • 16 августа в 10:02
Ответ дляПомидорина
а если там больной на голову с ружьм? и мог по людям и детям стрелять?
спасибо таким людям как автор.
потому что большинство живет по правилу моя хата скраю
Так и было. Были и люди на улице и он пьяный с ружьем. Вот только, когда документы заполняли, то людей уже не было
lilul990• 16 августа в 10:02
Ответ дляЧемна панночка
Зараз багато завербованих агентів, тих хто знімає передвіженіє техніки, знімають все підряд і передають фсб

Часто це дурні підлітки які таким чином гроші заробляють
Помидорина• 16 августа в 10:02
Ответ дляlilul990
Ненависть тут породжуєте тільки ви.

І демонізуєте поліцію
лілу без вас так гарно і спокійно в темі було. всі ввічливо спілкуватись. ви ж приперлися копійки свої заробляти і срач в темі робити. в яку тему ви не зайдете починає смердіти від вас
Бубль Гум)• 16 августа в 10:03
Автор, я так думаю, що поліція зараз перевіряє всіх попавших в поле зору на шпигунство з рашею. Тим паче ви добровільно дали їм свій телефон, вони подивилися що їх цікавить. Нічого не знайшли у вас підозрілого, номер телефону і імейл внести в свою базу. Якщо вам нічого приховувати, то нічого і хвилюватися з цього приводу, живіть далі як і жили до цього. Можливо ж ви ще і мешкаєте в прифронтовому місті, тоді взагалі дії поліції зрозумілі.
автор Амбасадор щастя • 16 августа в 10:03
Ответ дляМати тріля
Чого не можете?
Можу, мушу вже. Треба ж цю ситуацію до кінця для себе прояснити
Чемна панночка• 16 августа в 10:03
Ответ дляlilul990

І що? Це дає право поліції порушувати закон і перевіряти підлітків без присутності батьків?
Ответ дляДомовенок Кузя
Дякую!
Мания-Величия• 16 августа в 10:04
Ответ дляПомидорина
так а что если он легально имеет право на это? лучше потом переться хрен знает куда что бы там в официйний установи показывать свой телефон? ведь принципиально ж вызовут
З яких це пір поліцейський має право на це? Нехай визивають. Я вже прийду з кнопочним
автор Амбасадор щастя • 16 августа в 10:05
Ответ дляДомовенок Кузя
Не додумалась.
lilul990• 16 августа в 10:05
Ответ дляПомидорина
Ви ввічливо обсирали поліцію

При тому шо купа викриттів тих хто самодєльні бомби на зйомних квартирах робить. І все це часто діти. Як було в івано франківську

Яких ви пропонуєте не перевіряти

А бомби з касетними частинами шоб таких як ви куриць найбільше постраждало
lilul990• 16 августа в 10:05
Ответ дляЧемна панночка
Да, саме так.
Мания-Величия• 16 августа в 10:06
Ответ дляlilul990

Мого теж затримала поліція. В 15 років.
Коли він назвав мій номер і сказав де я працюю, вони його швидко відпустили. Перевіривши попередньо по гетконтакту мене … Поліція не має право порушувати закон
Чавонадо• 16 августа в 10:07
Ответ дляАмбасадор щастя
Так не занимаюсь, поэтому и не переживала, когда спросили телефон
Ну может емей внесут в базу, вдруг он у вас краденый.