З понеділка на дієті• 16 августа 2025
Как приблизить месячные
Если уже все симптомы неделю , а они все не наступают. Есть способ ?
Язикувата Хвеська• 16 августа 2025
гаряча ванна, фізичні навантаження, пристрасний секс (або просто кілька оргазмів).
Ще народний метод: пучок петрушки заварити в термосі на ніч і зранку випити
Lllaaalaaa• 16 августа 2025
Петрушка,сильний чай з ромашки,також вітаміни аскоцинин не більше 2 таблеток на добу
З понеділка на дієті
• 16 августа 2025
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Спасибо 🙏
З понеділка на дієті
• 16 августа 2025
Ответ дляLllaaalaaa
Спасибо 🙏
Lllaaalaaa• 16 августа 2025
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Спасибо 🙏
Але майте на увазі що критичні після таких методів можуть бути дуже рясні,тому обережно
З понеділка на дієті
• 16 августа 2025
Ответ дляLllaaalaaa
Поняла, большое спасибо
Lllaaalaaa• 16 августа 2025
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Поняла, большое спасибо
На здоров’я!А якщо почнуться і дійсно буть рясні,протягом першого дня пийте настояний час з кропиви,але не відразу всю чашку а розділіть на цілий день,лікар так радила колись
З понеділка на дієті
• 16 августа 2025
Ответ дляLllaaalaaa
Ага, усекла😌 Вы мне очень помогли 🙏