Карамелька• 16 августа в 15:24

Дивна історія з присмаком магії

Поділюся. Одружилися з чоловіком через неймовірне кохання і пристрасть. У обох другий шлюб. Після народження дитини відносини стали поступово псуватися. Після довгих років конфліктів і сварок чоловік вирішив розлучитися і подав на розлучення. Сприймаю це дуже болісно. Останні півроку майже не розмовляємо. Тільки токсичні болісні коментарі майже щодня від нього. Нещодавно збагнула , що ця поведінка така для нього нетипова, згадала яким він був турботливим і ніжним . Ноги принесли до церкви . Поставила свічку. Як вийшла , підійшла до мене жінка , спитала , чому я плачу ? Я їй сказала, що розлучаюсь з чоловіком але дуже цього не хочу. Вона попросила показати їй наше фото, я показала. Жінка сказала , що нам наврочили, описала, хто і коли. Запропонувала допомогу. Я сказала, що не сильно в це вірю. Але мені трошки зачепило, що вона згадала трагічний епізод, який стався в житті мого чоловіка , пов´язаний із пожежною. Сказала, що чоловік Ваш постраждав від вогня. Дала мені молитву , молитись за наш шлюб. Сказала , що чоловік мій мене не почує, говорити з ним немає сенсу, що проти нього зроблений обряд на відокремлення від мене. Я читаю ту молитву і плачу. Шлюб рушиться. Слова її засіли мені в голову, бо дійсно чоловік мій займає таку посаду, що не всім подобається м´яко кажучи. Сказати йому нічого не можу, як ком у горлі . Якимось чином знайшла літню знахарку по сарафанному радіо. Хочу вмовити піти, але мене фактично вклало в постіль, тіло важке, язик не рухається.
Прошу без хейту. На душі повна темрява. Не уявляю свого життя без мого чоловіка . Я ніколи не вірила в різну магію, але зараз готова спробувати будь - який шанс. Не рекомендуйте будь ласка психологів для того , щоб пережити розлучення. Можливо хтось має що сказати по моїй ситуації, був схожий досвід, чи може допомогти .
Не знаю чого чекаю. Пост відчаю.
Рву и мечу• 16 августа в 15:44
Будьте честной с собой: вы ведь боитесь остаться одна, да еще и 3 детьми. Ведь мелькает же в голове ’я не справлюсь’, ’ я не вывезу’ и т.д. Даже если вам и кажется, что любите его, это эго ваше говорит, самолюбие задетое, думали он всегда будет рядом. Это не так, он изменился. Пора меняться и вам. Или прикольно унизительные шпильки каждый день слышать? Вам легче думать на магию, привороты и прочую хрень, чем понять, что отношения ( в том формате, какой есть) себя исчерпали.
Чесно брешу• 16 августа в 15:46
Ответ дляКарамелька
А де вона приймає ?
Ржу,автор
автор Карамелька • 16 августа в 15:46
Ответ дляЧесно брешу
Ржу,автор
Добре, що піднявся настрій .
СирОжино пирОжино• 16 августа в 15:46
Ответ дляКарамелька
Я перебуваю в тверезості. І в повному розумінні, що тут за аудиторія. Але серед цього хейту і лайна, я вірю , що можу отримати коментар по моїй темі
автор, тоже думала, что магия, потом поняла что абьюзер типичный, с детства а первые годы -принцесса. самое правильное-делать ноги , а не спасать и бегать по бабкам вы еще и кабалу к ним попасть можете и финансовую и эмоциональную
Чесно брешу• 16 августа в 15:47
Ответ дляСтигла полуниця
вы можете всю жизнь ходить по бабкам, только деньги им все отдадите. ваша проблема в том, что не смогли понять, что все люди в начале отношений милые и классненькие, а натура вылазит потом, когда ее перестают скрывать. правда в том, что пора с этим человеком в вашей жизни заканчивать и искать того, с кем будет комфортно. только детей не надо сразу рожать, не повторяйте прошлых ошибок.
Бабки не берут денег
Шумелка Мышь• 16 августа в 15:48
Магии тут нет. Встретились 2 чела с детским типом мышления, и в этих отношениях не было фундамента кроме бабочек в животе
ТрамвайGirl• 16 августа в 15:48
Авторе, а чого ви не хочете звернутися до тієї жінки, що біля церкви пропонувала вам допомогти?
автор Карамелька • 16 августа в 15:48
Ответ дляРву и мечу
У мене нічого не мількає. Старша дитина живе окремо . Жити мені де і за що є. Друга дитина їде через рік теж в іншу країну. Спільна дитина в нас лише одна. Ви хочете пограти в психолога ?
Шумелка Мышь• 16 августа в 15:49
Ответ дляТрамвайGirl
Может потому, что автор понимает, что это наебал*во?)
автор Карамелька • 16 августа в 15:49
Ответ дляТрамвайGirl
Я пішла звідти. Бо не вірю в таке. А потім вже мене стали роздуми навздоганяти
автор Карамелька • 16 августа в 15:50
Ответ дляШумелка Мышь
Так, така і була перша думка. Але якщо в цьому на*балові є хоч 1 % шансу щось змінити , я ним скористаюсь
Тектологиня 80lv• 16 августа в 15:50
Ну, Вам та женщина сказала, кто и когда сделал. Или не сделал-просто сильно завидовал, и этого бывает достаточно. Ходите чаще в церкви, и ставьте за этих людей свечи за здравие. И простите их от души. Это сработает лучше, чем бабки. Потому что сейчас найди настоящую ведунью среди шарлатанов практически невозможно.
Шумелка Мышь• 16 августа в 15:50
Ответ дляКарамелька
Автор, взрослейте с мужем ментально, начните с себя, и %70, что и муж подтянется. И все будет у вас ок
Шумелка Мышь• 16 августа в 15:51
Ответ дляКарамелька
Автор, шанс есть изменить. Но не в шарлатанах, а в работе над собой. Ваша бабка просто городская сумасшедшая, и от одиночества и трабл с головой ходит по церквям и бред несет
автор Карамелька • 16 августа в 15:54
Ответ дляШумелка Мышь
Можливо . Але у мене з чоловіком немає діалогу . І я не можу його побудувати на цьому етапі відносин
Алгонавт• 16 августа в 15:54
Ответ дляКарамелька
Тому, можливо, що я людина, не машина, яка може все корегувати по алгоритмам. Бо є ще інтуїція, , ,
Вас поймали на лоха,возле церкви И вы поаелись.А страдаете так,потому что не сможете себя и 3 детей обеспечить,верно.
После ’я не уявляю свого життя без чоловика’ даже писать ничего не хочется.
Svitlo_• 16 августа в 15:54
Ответ дляКарамелька
А де вона приймає ?
Вам ще рано до неї на прийом
Шумелка Мышь• 16 августа в 15:54
Ответ дляКарамелька
Начните не с диалога, а с женских и мужских обязанностей. И не садитесь на мужской стульчик
Аноним_• 16 августа в 15:55
Я знаю автор одне чоловіки є НАГЛІ (про нормальних не говорю їх мало))Він може когось вже собі найшов і тому себе веде типу «дивний».Прикидатись можуть по 30 років шлюбу так шо потім аж прозрієш.Крутять свою вигоду якусь. І повірте причина саме в тому а не в магії
автор Карамелька • 16 августа в 15:56
Ответ дляАлгонавт
А чого ж писали , як не хотілося ? Нащо себе силувати, унітаз вдома не працює ?
Двоє моїх дітей дорослі. Забезпечую я себе сама. Заробляю більше за чоловіка. Будуть ще якісь поради чи вистачить розуму лишити їх при собі ?
Ваше Высочество• 16 августа в 15:56
Ответ дляСтигла полуниця
Вот 💯 что детей не надо рожать сразу , а смотреть когда с человека маски слетят . А то обычно в к почему-то сразу детей забацывают , думают так укрепляют брак 🤦‍♀️
автор Карамелька • 16 августа в 15:57
Ответ дляШумелка Мышь
В нас лишився тиждень до офіційного розлучення .вже про обов´язки не поговориш
Шумелка Мышь• 16 августа в 15:57
Ответ дляТектологиня 80lv
Никто вам не может ничего сделать. Хватит перекладывать все на других людей. А боитесь людей, возьмитесь за свои установки в голове( конкретно-чувства недостойности чего то, и чувства, что у вас не может быть лучше чем у других)
автор Карамелька • 16 августа в 15:57
Ответ дляАноним_
Звісно , є. Але ми увійшли в конфлікт не через зраду
Шумелка Мышь• 16 августа в 15:58
Ответ дляКарамелька
Автор, возьмитесь за женские обязанности, и станьте женщиной
Стигла полуниця• 16 августа в 15:58
Ответ дляЯ на хвилинку
У каждого есть своя вера, свои вкусы и т.д. Получается, что каждый человек дурак?
только те, кто отдает свои заработанные деньги шарлатанам в призрачной надежде ’приворожить’ или ’снять порчу’
автор Карамелька • 16 августа в 15:58
Ответ дляВаше Высочество
Я дітей ’забацала’ до шлюбу. Достатньо багато помилок в цьому шлюбі мої . Я - не свята
автор Карамелька • 16 августа в 15:59
Ответ дляСтигла полуниця
Розумію. Маю таке ж ставлення
Говорю відверто• 16 августа в 16:04
В разные наговоры не верю. Рекомендую поговорить с мужем и предложить сходить к семейному психологу, разобраться в ваших чувствах и попробовать восстановить отношения.
Но это только в том случае, если у него никого нет
Зараз все скажу• 16 августа в 16:05
Якщо Ви віруюча людина , то краще читайте 90 псалом та молитву Слава Богу за все, чим звертатись до невідомо кого. Бажано кожного дня і як мінімум 40 днів.
Якщо ж ні , то хоч спробуйте метод Хоопонопоно ( почитайте про нього в інтернеті)
Беріть відповідальність за Ваше життя в свої руки, а час розставить все на свої місця, Ваше завжди буде з Вами)