Добрий день.
Купальник Brabrabra, куплений місяць тому за 3000 грн. після моря/басейну пішов плямами.
Ответ дляcoloritka
Не всі купальники можна в басейн
А это указано хоть на одном? Существует маркировка?
diamond_shop• 16 августа в 18:15
хлор поїв колір просто, ще окрім хлору додають всіляки добавки у басейні, тому не всі купальники можна, вище писали, я жодного разу не бачила такого маркування, але й не купляю дорогі, мені якось пофігу, мас маркет щоб купатися підходить
подруга раз купила за 4000 щось фантастичне, пішла в сауну там були ще грязі якісь, викинула
Ответ дляdiamond_shop
Фигура не стандартная, вынуждена покупать за такую цену.
diamond_shop• 16 августа в 18:21
Ответ дляАнастасия К.
так наразі є магазини по типу декатлона де верхи та низи продають окремо, Ви можете собі скомбінувати як хочете верх з низом, там по грошах макс 1300 вийде, я дивилася ціни
ще й декатлон - спортивний бренд. навряд чи буде линяти
чесно кажучи, в мене купа дешевих купальників, вони можуть з часом вигоріти це так, але жодний не полиняв як Ваш, хоча море та басейн ’пройшли’ майже всі
diamond_shop• 16 августа в 18:23
також знаю що лідлівські купальники типу есмара продаються верх та низ окремо, в мене, до речі, Есмара море та басик норм вивезла, червоний колір низ та верх в мене кольоровий теж червоний але не однотонний
На сайте поизводителя указаны правила ухода. Очевидно, они все нарушены, и невозможно их не нарушить - его может повредить буквально все, что делают в купальнике. Просто плохие ткани. Отличный кейс для юриста, кстати.
Декатлон никогда так не подводил. Модели там есть похожие, если вам нужна именно посадка бандо.
Ответ дляЗдохниПуйло
Можливо ви по6ано викрутили, може його потрібно в машинці випрати
Вже(