Говорю відверто• 16 августа 2025

Чи нормальна це зп за таку кількість годин?

32 тисячі за 250 робочих годин, це з усіма преміями та надбавками
Повелитель бітка• 16 августа 2025
Ответ дляГоворю відверто
Специфічні знання це типу важче по профілю знайти роботу?
Специфічні знання, це коли у людини є привілегія. Коли мене наприклад на якусь посаду не візьмуть, а її з освітою фармацевта і досвідом роботи в аптеці з руками і ногами заберуть. Але треба шукати і навіть бути готовим перевчитись.
автор Говорю відверто • 16 августа 2025
Ответ дляПовелитель бітка
Зрозуміла) В кожного своє виходить
Повелитель бітка• 16 августа 2025
Ответ дляГоворю відверто
Зрозуміла) В кожного своє виходить
Мені чомусь здається, що ви ще достатньо молода.
Зараз, потрібно визначитись що ви хочете, от просто навіть помріяти, і вчитись. Дуже багато є курсів і навчань. І шукати. Не боятися, шукати і ризикувати. І буде результат. Головне поставити мету і іти до неї.
Плету корзинки• 16 августа 2025
Ответ дляШалена красуня
Дивлячись що робить.В мене 383грн година.Тільки що порахувала..Робота важка на ногах
Тю, так а це мало?
В мене так само виходить.
Ц ж 70 000 грн.при стандартному графіку.
До мене за цю зп вимоги дуже високі.
Економічна освіта і 2 іноземні мови.
І не вважаю, що прямо погана зп
Кто крайний?• 16 августа 2025
Ответ дляГоворю відверто
Так. Усі кажуть що для продавця ок)) але чим продавець гірше чи нижче від офісного працівника?
Ничем. Найдите работу в офисе.
Плету корзинки• 16 августа 2025
Ответ дляГоворю відверто
Кваліфікацією і часом навчання.
Не хочу принизити консультанта, але це не лікар, який 7 років навчався і не архітектор, що будинки вчився будувати роками
Одні думки• 16 августа 2025
Ответ дляСанька-4b93
Только хотела сказать тоже самое. Бухгалтер, юрист и тендерист - тоже офисные профессии. Но продавец вряд ли сможет выполнять их работу.
Всьому можна навчитися.
Кудряшка Сью• 16 августа 2025
Ответ дляГоворю відверто
Окей. Я згадала свою знайому, вона провізор, працює в аптеці. Вона добре розуміється в ліках, в взаємодіях, але по факту вона теж продавець, і певно і тих 33 тисяч не має, а освіта в неї є, і інтернатура в неї є. До чого я веду..людина вчилась в університеті 5 років, безліч хімій, фармакологію. І по факту стоїть в аптеці день, вона гірше від юриста чи бухгалтера?
Тим, що вона не може свої знання конвертувати у дохід. Мало мати просто освіту, у нас кожна перша з ВО,, а то й 2-3 дипломи, а толку?
Бюст Березуцкого• 16 августа 2025
Ответ дляГоворю відверто
Ну це робота на ногах, продавець-консультант. Робочий день 14 годин, в обов´язки входить обслуговування людей, прийом товару, інвентаризації зон відповідальності на кожній зміні, інкасація, порядок в залі. 25% часу можна присісти
Це фора?
Шалена красуня• 17 августа 2025
Ответ дляПлету корзинки
Тю, так а це мало?
В мене так само виходить.
До мене за цю зп вимоги дуже високі.
Економічна освіта і 2 іноземні мови.
І не вважаю, що прямо погана зп
За те що я роблю,це мало.В мене вища освіта+фізична праця+шкідливі умови(хімія).В зміну випускаю продукці на 50-80000$.Матеріали дуже дорогі,потрібна постійна увага щоб не зіпсувати.Обладнання коштує 49млн$.Можна легко вивести з ладу,бо воно досить складне,і це моя відповідальність.
За кордоном за моєю спеціальністю отримують від 4-5тис$.Я там навчалась.Але за моєю посадою 8-10..Тому хочеться більшого.
Эт вернячОк• 17 августа 2025
Ответ дляГоворю відверто
Это очень хорошая зарплата
Эт вернячОк• 17 августа 2025
Ответ дляГоворю відверто
Наверное тем, что продавцу не нужно во, не нужны какие то особые навыки
автор Говорю відверто • 17 августа 2025
Ответ дляБюст Березуцкого
Це фора?
Атб