Bransoletka• 17 августа 2025

Що буде, якщо Зе відмовиться віддати Донбас?

От давайте поглянемо реалістично. Що буде далі?
На мою думку: посилення мобілізації, зниження призовного віку до 23-22, посилення обстрілів тилу( Київ знову буде потерпати як столиця), США відмовиться продавати зброю і надавати розвіддані, Європа підтримуватиме на словах, фронт рухатиметься на захід. Я в такому випадку не бачу нічого доброго.
Обувь кожа• 17 августа 2025
Ответ дляMagnifique_
Люди не кидали свої домівки коли на них декілька років летіли ракети і шахеди, то чому вони повинні кудись їхати зараз? Люди топлять не за рашу, а за припинення кривавої бійні.
Так давите на хуйла, или он не виноват, а виноват зеля?

Лина-7139• 17 августа 2025
Ответ дляMagnifique_
Удалено администрацией...
Вона боїться що с закінченням війни і виплати припиняться
Ol-a• 17 августа 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Всі хто за здачу - готуйтеся воювати за пуйла
Удалено администрацией...
R-Y-N-A• 17 августа 2025
Ответ дляMagnifique_
Удалено администрацией...
Це ви так переживайте за мільйони дохлих кацапів?
R-Y-N-A• 17 августа 2025
Ответ дляПиона
«Устанут пыль глотать». За сільки років війни вони навіть Покровськ не взяли! Тому й хочуть щоб за так віддали. Йдуть усі за русским кораблем!
Точно
R-Y-N-A• 17 августа 2025
Ответ дляРомашка -3390
И многие сидящие на пособиях тоже руками за чтобы война ещё несколько лет шла. А сколько людей погибнет им плевать
Погибнет значительно меньше,чем в оккупации
Mrs.Ochmonek• 17 августа 2025
Ответ дляfrumoasa17
Дійшли парадним маршем через розмінований Чонгар. Це вже всі забули і пробачили бубочці та його оточенню.
Тобто, таки розмінований? Навіть ваш улюблений генерал Наєв, виявляється, бреше ?

Magnifique_• 17 августа 2025
Ответ дляРомашка -3390
Пусть больше умрет людей, да ? Вам нравится смотреть, как завалы разбирают? Вы ещё больше смертей хотите? Ваши родственники на войне?
Удалено администрацией...
Mrs.Ochmonek• 17 августа 2025
Ответ дляРомашка -3390
Они все равно заберут Донбасс силой, но положат ещё больше людей и военных и мирных
Чем больше мы воюем, тем больше прое.... территорий
З такими темпами до 2050 таки заберуть
Mira29-c3c3• 17 августа 2025
Ответ дляMagnifique_
Удалено администрацией...
А ваш ак за що забанили ?
R-Y-N-A• 17 августа 2025
Ответ дляMagnifique_
Удалено администрацией...
Svit_from_It• 17 августа 2025
Ответ дляlilul990
Якщо віддати Донбас, буде все те саме
не те саме - будет проще захватиь всю Украину и перейти на ес. Это же Судеты 2.0
Magnifique_• 17 августа 2025
Ответ дляR-Y-N-A
Тільки сруть в чульочок,но то таке
Удалено администрацией...
Magnifique_• 17 августа 2025
Ответ дляMira29-c3c3
’а після мене хоч потоп’.
По такому принципу ви і живете
R-Y-N-A• 17 августа 2025
Ответ дляMagnifique_
Ви ж сама собі суперечите, бо пишете про життя. А життя то не смерть.
В оккупации гибнет значительно больше украинцев,чем на фронте
Magnifique_• 17 августа 2025
Ответ дляMira29-c3c3
А ваш ак за що забанили ?
Як його могли забанити якщо я вам пишу з нього?
Ellillд• 17 августа 2025
Ответ дляMagnifique_
Удалено администрацией...
Magnifique_• 17 августа 2025
Ответ дляMira29-c3c3
Так кажи нехай пуйло виводить своїх дегенератів і війна закінчиться
Я не маю посадових повноважень казати що з президентам інших країн. Він не зробить цього, бо переваги на його стороні. У нас є свій президент, хай він щось робить для закінчення війни. Але ж бріти охороняють його батьків і тримають його на розтяжці.
Маска-0b9f• 17 августа 2025
Ответ дляГимли
Дорого обойдется доставка патриотов из маями и Канады
Не дороже,чем тцк содержать

R-Y-N-A• 17 августа 2025
Ответ дляЖули-ули
Удалено администрацией...
Mira29-c3c3• 17 августа 2025
Ответ дляMagnifique_
Попередній .
Magnifique_• 17 августа 2025
Ответ дляMira29-c3c3
Удалено администрацией...
Диванним лицеміркам звісно не потрібна. Але ж я не до них на кухню прийшла))
Біснуйтеся тут далі самі собою. хто ви є- всім зрозуміло
Magnifique_• 17 августа 2025
Ответ дляMira29-c3c3
Попередній .
Який?
Mira29-c3c3• 17 августа 2025
Ответ дляMagnifique_
Який?
Ну ви ж нещодавно тут .а так достеменно володієте біографією тієї дописувачки
Жули-ули• 17 августа 2025
Ответ дляR-Y-N-A
Удалено администрацией...
Подумай еще, и задай вопрос нормальный
natali ja• 17 августа 2025
Ответ дляMagnifique_
Юридический статус важнее людей вам? Свою жизнь и здоровье готовы за это отдать? Ну так не сидите , если важен. Вон выше жена военного показывала скрины- на фронте очень не хватает людей, а тут столько желающих воевать, но подменить их там или стоять плечем к плечу с ними на фронте, ни одна не спешит четвёртый год.
Дорогая, словесные манипуляции приберегите для других. Юридический статус это и есть про людей. На тех территориях которыми вы готовы разбрасываться на право и на лево живут люди. В большинстве которые хотят жить в Украине. Кстати, в Шереметьево вы фильтрацию скорее всего пройдёте. Можно пробовать.
R-Y-N-A• 17 августа 2025
Ответ дляОбувь кожа
Люди которые не были в оккупации , никогда этого не поймут, никогда, сейчас именно так и происходит, все кто лижет яйца путину, те ещё живут, но уже получают повестки, а те кто был хоть немного за украину, тех высылают на рашку а Украину заселяют чурками рашистами. Просто тупые недоумки этого не знают, они же боготворят рашку, вот придет, заживем....ага...
Достаточно сухой статистики убитых на территории деоккупированной Киевской/ Харьковской обл.,что б посчитать,что в оккупации гибнет значительно больше,чем мобилизированных на фронт.
Да и среди пленных захваченных гражданских куда больше,чем военных в бою.А если ещё про украденных украинских детей вспомнить?
lyudai• 17 августа 2025
Шикарна тема) Як лакмус для кокошниць і ватниць, що несуть сюди раша-наративи за фублі. Але ж хрінові з них працівники, не витримують незручних коментарів: поблокували всіх, хто пуйла називає злочинцем, а рашу - гімно-імперією.
Magnifique_• 17 августа 2025
Ответ дляMira29-c3c3
Бо мала змогу це спостерігати навіть недавно. Читати вмію, розуміти прочита не вмію і добру пам´ять маю
Mira29-c3c3• 17 августа 2025
Ответ дляMagnifique_
Ні ,пам´ять у вас коротка ,на жаль .