Комиссия50%• 17 августа в 08:37

Подарунки вчителю

Доброго ранку, поділіться ідеями - що ви дарували від класу вашому вчителю на свята (1вересня, день народження). Хотілось би набратись ідей недорогих і цікавих подарунків)
Мальовнича даль• 17 августа в 09:54
Ответ дляТам все розмивчато
Не маніпулюйте фактами - ця практика вже давно вийшла за межі квіток і цукерок і символічної дяки.....гроші в конвертах, сертифікати, змагання між класами, до групового додати ще від себе, ітп.
Це не про знаки уваги погодьтесь

що ви насправді робите - це ви з першого класу дітям показуєте, що результат можна отримати обхідним шляхом .. все... а як ви його назвете - знак уваги, безмежна вдячність не має значення. це є обман, і основа всіх корупцій...
Діти уявляють, що вчитель їх друг, дарують пряник, пригощають смачненьким, дарують малюнки чи листівки зроблені власноручно, обіймають, сумують - це перший клас. Квіти і цукерки - це знак уваги, як в цьому може бути корупція? Знання не купиш за подарунки. Я зрозуміла, що вчителя - основа зла, корупціонери саме в школі формуються
Благоуханочка• 17 августа в 09:54
Ответ дляТам все розмивчато
Ніщеброди
Дарували абонент в спа
Братья Капли• 17 августа в 09:54
Ответ дляМальовнича даль
Ну ви серйозно сприймаєте цукерки та квіти корупцією? Це просто знак уваги, все. Крадуть мільйонами, а винуваті вчителі, бо їм квітку подарували
Что такое знак внимания, на учителя ученики внимания не обращают весь год? 1 сентября цветы, все.
Там все розмивчато• 17 августа в 09:55
Ответ дляБлагоуханочка
Дарували абонент в спа
Мєлковато...
Благоуханочка• 17 августа в 09:55
Ответ дляТень льва
Недорогу машину, квиток на Мальдiви, квиток на Сейшели, квиток на Тенерiфе, вона в нас любить подорожi
Дивно ви прокоментували мій коментар російською, а окремий українською мовами.
Благоуханочка• 17 августа в 09:55
Ответ дляТам все розмивчато
Мєлковато...
В Східниці
Братья Капли• 17 августа в 09:55
Ответ дляТень льва
Чему не хочете подарувати подорож вчителю?
Учитель любит магнитики, путешествия отверг.)
Ласунка• 17 августа в 09:56
Ответ дляКомиссия50%
В сенсі? Що ви мелете? Яке особливе відношення?
Це подарунок від КЛАСУ в якому 30 дітей навчається, їй Богу у деяких кукуха поіхавша
У вас у класі є коробка-органайзер для мобільних? Уявіть, урок, а діти не в телефонах)))
Мальовнича даль• 17 августа в 09:56
Ответ дляБратья Капли
Свято вчителя - символічний подарунок, цукерки зараз дешевше дарувати ніж квіти. Не даруйте, вас ніхто не примушує.
Українська зірочка• 17 августа в 09:58
Ответ дляТам все розмивчато
Мова не про коробку рафаелок йде... даруйте... ще 2 тижні до школи, а вже мамки ламають голови над креативним ідеями для подарунків... побачите скільки зараз тем буде до 1 вересня... якби було так просто, дарували рафаелки і не заморочувались би....
Взагалі у старшого голова батьківського комітету вже не знає, як зі шкіри вистрибнути, щоб догодити. Це виглядає з боку як щось неадекватне. Особливо грошей не вимагають, у молодшого здають більше і без цих всіх випадів)) але оці оди, яка НМ у нас чудова, як вона для нас старається, як нам всім з нею пощастило...мені це аж вуха ріже.
І я не розумію НАВІЩО? Ці люди о 8 вечора після роботи йдуть у школу, бо там треба щось зробити до свята, бо якщо не зроблять, то завуч не похвалить НМ, у неї будуть потім проблеми((
Це треш якийсь. Але це не про шкільні побори як такі, а про неадекватність окремих людей.
Братья Капли• 17 августа в 09:59
Ответ дляМальовнича даль
Да что вы говорите, не принуждает, не знаю как автор, а в большинстве случаев такие темы не о личных подношениях, подарки от класса. И не все могут послать родком, большинство скрипя зубами сдают.
Ух яка ж Я• 17 августа в 09:59
Ответ дляИграю_на_кларнете
Ні. Просто ці подарунки це приниження.
Не суммою, а самим фактом.
Так это ваш профессиональный праздник
Как и день врача, день юриста. Почему для вас цветы это унижение?
Братья Капли• 17 августа в 10:01
Ответ дляУх яка ж Я
Так это ваш профессиональный праздник
1 сентября это не день учителя, день рождения ее каким боком к ученикам?
Тюрюнь_Тюнь• 17 августа в 10:01
Дарувала дитина зефірні квіти, це була наша перша і найкраща улюблена вчителька. Це був вияв вдячності і приязні, особливе ставлення було і без подарунків до всіх дітей.
Ух яка ж Я• 17 августа в 10:03
Ответ дляБратья Капли
1 сентября это День знаний, а учитель проводник в мир знаний, можно цветы и подарить
Братья Капли• 17 августа в 10:05
Ответ дляУх яка ж Я
Можно, но это не професиональный праздник учителя, вы просто этого не знали. И День знаний больше касается детей, это их праздник.
Братья Капли• 17 августа в 10:07
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Автор, не дарите этот ужас, особенно если его где-то на домашней кухне вертели.
Топтунша• 17 августа в 10:32
Ответ дляНаташа_32
Так официально МОН и НАЗЯВО такие дары-приношения запретили и они приравняются к коррупционным действиям. Об этом сообщил ещё, уже экс-первый заместитель, Министра образования и науки Украины М. Винницкий, а позже О. Лисовой подтвердил.
Коли це?
Басноплетка• 17 августа в 10:38
Ответ дляПоумничка
Минулого року классному керівнику дарували букет квітів і до нього конверт на день вчителя та на день народження. На новий рік дарували панеттоне та чай, на 8 березня квіти та коробку цукерок, на останній дзвоник просто букет. Але вона в нас ніяка була, писали заяву на заміну класного керівна. Цього року дали іншого, чоловіка. Тепер взагалі не зрозуміло як його вітати
Цікаво, що значить ніяка була?
Куратор дебошей• 17 августа в 10:43
Ответ дляНашли в капусте
Орхідея в горщику
Букет квітів
Сертифікат 1000 в Єва або Сільпо
І просто 1000
Ми скромно дарували
І наш вчитель завжди люб´язно ставилася до дітей
Нормально. А что за город у вас? По сколько сбрасываетесь?
У нас признается только конверт. Скидываемся по 250-300 с носа, 34 ребенка в классе, но род ком уже затянул волынку про ’цены летят в космос, а правительству плевать’.
Басноплетка• 17 августа в 10:47
Ответ дляБратья Капли
Та це взагалі ні я кого не свято. Хто прибуває цей брєд.
Куратор дебошей• 17 августа в 10:48
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Извините, но....
Ну вы бы сами ЭТО ели? А ребёнку дали? Вот и я о том же.
Или пряники эти убогие тулят то учителям, то детям. Фу и бе.
Вся в кредитах• 17 августа в 10:50
Ответ дляНаташа_32
А когда лисовой деньги за места ман берет, это к чему приравнивается?
Треба підробіток• 17 августа в 10:53
не в сша ни в европе нет и близко такого бреда как подарки учителям, наоборот учителя вітають учеников, поздравляют с окончанием учебного года. а у нас аби повод бил что то сбить с родителей
Инфотуфелька• 17 августа в 11:02
Діти у ліцеї і подарунки вчителям не вітаються.
Це таке щастя нарешті.
Ніяких бійок у чаті, ніяких зборів.
Є невеликий благодійний внесок щомісяця, з нього роблять ремонти, йде доплата вчителям, це централізовано.
Нога на ногу• 17 августа в 11:02
Я учитель. Не беру ничего. Принесут на три копейки , обосрут на миллион (и да, всегда есть те, кто промолчат, сдаст на те цветы и конфеты, а потом пойдёт тебя полоскать) . Последние 3 года без класса -лучший подарок. Ни выноса мозга, ни кабинета.
Куплю орехи• 17 августа в 11:06
Ответ дляКомиссия50%
Дякую, таке і ми дарували)) але гроші якось не зручно дарувати, хотілось подарунком
Гердан подаруйте, якщо носить більш класичний одяг. У наших вчителів це хіт
автор Комиссия50% • 17 августа в 11:12
Ответ дляБратья Капли
Да щаз, ваша бестолковая тема, о том как же недорого задобрить учителя захламляет мир. До вас даже не доходит, что не в сумме дело.
Не хочете дарувати, не треба - ніхто вас і трьох ваших прихильників примушувати не буде. Якщо для вас привітання вчителя - це про «задобрювання» значить є звідки братися таким думкам! Більше з вами спілкуватися не бачу сенсу
автор Комиссия50% • 17 августа в 11:31
Ответ дляКуплю орехи
Дякую! Цікава ідея!
Там все розмивчато• 17 августа в 11:41
Докорінно змінює справу... щедро, стане еталоном для інших.. в якому класі і що на наступний рік плануєте?