Білий Лосик• 17 августа в 10:43

Відгук про купальники Sinsay

Дуже еіектні, зручні, ціна вогонь, особливо на сейлах. Протестестовані озерами, аквапарком і на морі.
Замовила зразу 5, всі хороші, але ці три топчик. Червоний, чорний однакові.
Рекомендую!!!!
Гага Газу• 17 августа в 11:27
Ответ дляПросто болталка
Мені не треба розуміти чиїсь думки
В мене є свої на рахунок цього
Да ясно мне)
Не буду беспокоить, раз , отвечая на коммент, вы не привыкли понимать его смысл.
Просто болталка• 17 августа в 11:28
Ответ дляГага Газу
Да ясно мне)
Не сприймайте серйозно спілкування тут.
Написала і пішла, змісту тут не шукаю
Стетоскопуло• 17 августа в 11:28
Я в магазині з приміркою також купила роздільний, улюблений був все літо
Якість гарна
Дуболом• 17 августа в 11:32
Ответ дляГага Газу
Моя корона прекрасно сидит на своем месте.
О моих личных фото речь не шла, в целом что то требовать от постороннего человека-тоже признак дурного воспитания.
Никто не обязан ничего вам предоставлять.
Ни на форуме, ни в других местах.
Ещё раз. Я личные фото ни вас, ни автора не просила. Нафиг мне надо фотки каких то баб. Я попросила фото купальника как образец идеального вкуса. Можно с инета. ОБРАЗЕЦ. ПРИМЕР. Так понятнее? Туго то как доходит...
культУра• 17 августа в 11:36
Ответ дляПэрисхилтонша
А хтось просив відгуки про купальники?
А хтось просив вас у тему заходити?
asjaua• 17 августа в 11:37
Ответ дляLizavel
Я купила в Карен Миллен купальник и на Тему, самый любимый с Тему за 270 грн, я в нём звезда. Он утягивает и хорошо сидит. Так что не надо тут про дешево/дорого, мажорка вы наша
В мене з алішки 2 танкіні по 300-400 грн для пляжів та басейну. Обидва сіли класно і якість не очікувала що буде така- той що для басейну більше року активних відвідувань та тренувань не полиняв і не розтягнувся. Шапочки і окуляри порозлазились, а цей служить аж надоїв)
Бавовнятко• 17 августа в 11:38
Зачем вы советуете этот хлам? . Сидят отвратно и качество никакое
Lizavel• 17 августа в 11:39
Ответ дляasjaua
Так и я ж про шо! Можно подумать,все фирменные купальники по 5 тысяч не в Китае шьют
Дякую_аж_підскакую• 17 августа в 11:40
это реклама. При чем тупее не бывает
МЕСТО_Встречи• 17 августа в 11:42
Ответ дляБілий Лосик
Я ж не модель. Себе не виставляю. Червоний колись показувала на собі дівчина з гарною фігурою.
А сенс створювати тему в не показувати як в реальності виглядає купальник?
Семенівни сусідка• 17 августа в 11:51
Ответ дляasjaua
Киньте посилання, будь ласка
Семенівни сусідка• 17 августа в 11:54
Ответ дляБілий Лосик
172 зріст, читайте відгук про кожну модель, я брала на розмір більше його, але сів ок.
З цього і треба було починати, зріст, параметри, взяла такий-то розмір, сів добре.
Інакше ви просто піднімаєте активність сайту-продавця купальників. Тому я теж вважаю, що це погано прихована реклама
Рожки-да-ножки• 17 августа в 12:20
Минус у этих купальников один: как минимум 5 девушек вокруг в таком же. Надоел страшно
LediBlac• 17 августа в 13:09
Ответ дляБЦАшка
І як він сів? Ви ж, я так розумію, брали без примірки. А там такий фасон, що має точно на грудь лягти
Ну примерка есть в стационарных магазинах. Садятся они хорошо. Я дочери покупала как раз в магазине. Себе взяла отдельно плавки, планирую позже лиф подобрать. Качество хорошее, отвечаю всем снобам, для которых Синсей ’и хочется и не по статусу’. Сами себе какую-то мифическую планку загнули и теперь пенитесь что можно было дешевле купить.
Метровий сантиметр• 17 августа в 14:15
Купила влітку 3 штуки . Якість жахлива. Тканина не тягнеться , після купання у морі всі викинула, бо у порівнянні з виробами від нормальних виробників вони настільки незручні, погано сидять і неякісно пошиті , що вдягати другий раз жодного бажання не виникло . Це я так хотіла урізноманітнити пляжний гардероб. В результаті всі непридатні . Даремно витрачені гроші . Купальник з НМ, С&А та Маркс енд Спенсер зі мною вже кілька років, лишила їх і на наступний сезон. Докупила ще один з НМ і навіть вигуляла на морі. Тому не рекомендую втрачати свій час та кошти
asjaua• 17 августа в 14:30
Ответ дляСеменівни сусідка
Киньте посилання, будь ласка
https://a.aliexpress.com/_EJjr5vg це пляж
іронічна антитеза• 17 августа в 15:57
Ответ дляБілий Лосик
І ви вирішили теж купити))) На її фігурі будь-який купальник буде як з подіуму, а от більшість фігур ніяка Вікторія Сікрет не врятує.
автор Білий Лосик • 17 августа в 16:44
Ответ дляДякую_аж_підскакую
это реклама. При чем тупее не бывает
Тупіше комента не бачила
автор Білий Лосик • 17 августа в 16:46
Ответ дляРожки-да-ножки
Жодної не було, що здивувало.
Рожки-да-ножки• 17 августа в 16:57
Ответ дляБілий Лосик
Жодної не було, що здивувало.
Увивительно. Я этот красный во всех цветах по-моему видела. Это модельво всех дешёвых брендах была, от примарка и пепко до кика.
Гага Газу• 17 августа в 18:31
Ответ дляДуболом
Доходит всегда нормально.
Но не до тех, кто считает, что ему что то в инете, на форуме должны.
Банка з медом• 18 августа в 12:52
у них на сайті під кожною річчю є купа відгуків і часто реальні фото.
автор Білий Лосик • 20 августа в 14:43
Ответ дляБанка з медом
От по них і орієнтуюся