сЛАдКОежКА• 17 августа 2025

Дитина 3 р не любить пляж, не любить в морі плавати

Через годину вже йому надоїло сидіти, і біжить до душу мити ноги
Є в когось такі діти?
Потребую апгрейду• 17 августа 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Я іноді замислююсь навіщо заводити дитину, якщо не можеш їй нічого дати.
Не думала що так вийде
Мольфарочка• 17 августа 2025
Я люблю море, моє місце сили. Діти на морі змалечку. Але я їм показувала свою любов, показувала море, яке воно мінливе, сильне, ласкаве. В штиль ми розглядали живностей всяких, в окулярах зависали. В шторм стрибали у хвилях. Вивчали мушлі з визначником. Замки, будували канали, копали ями до води, ловили морських бліх.
Несемо світло разом• 17 августа 2025
Сын с детства не любт купаться)
Сейчас уже взрослый, занимается пляжным волейболом, но не купается)плавать умеет
Позаземний розум• 17 августа 2025
Ответ дляМиллениалка
Я років до 5 море боялась. Мій максимум був - біля кромки моря медузу зловити )
А потім як хто якусь кнопку перемкнув. Люблю море ) але далеко від берега не відпливаю, бо років в 10 трохи не потонула.. то люблю, але обережно )
Моя ще й перший сніг боялась. Не хотіла по ньому ходити. Вмовляли і так і так, а вона стала на асфальт і ні в яку:))
Позаземний розум• 17 августа 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Взагалі немає проблеми. Стільки бачила морально покалічених людей,яким наче батькам було чого дати, крім любові, нажаль. Я побачила море в 22 роки, коли змогла сама себе туди звозити. Мої батьки дали мені набагато більше, ніж море і гарний одяг.
Позаземний розум• 17 августа 2025
Ответ дляМаю сечі
Мені 43, але для мене пляж це каторга просто
Підтримую. Мені не можна, щоб вода в вуха потрапляла, то я плаваю лише в спокійній воді або в басейні. Терпіти не можу засмагати, мені від жари пагано. Тому на море завжди весною або восени, посидіти на березі ввечері,або зранку, попити вина, подивитися на захід сонця.