побольшомусекретику• Изменено 17 августа в 15:02
Що краще для 6річної дитини - державний садок чи гуртки?
В школу в цьому році дитина не йде. На літо припинили ходити в садочок, тепер думаю про вересень. У дитини багато групових занять (спорт 5-6 разів на тиждень), ще записаний на групову підготовку до школи (зранку по 2 год), інші гуртки і також має індивідуальні заняття. Ці всі заняття -це те, що потрібно для здоров´я і те, що він попросив. Якщо втомлюється, то ми скорочуємо кількість занять спорту. Багато гуляємо на свіжому повітрі.
З плюсів садочку - там є пара фахівців, які йому подобаються (не вихователька), є харчування, є денний сон, є можливість передишки для мене.
З мінусів - немає прогулянок, шум, весь час щось мають робити, немає перерв, дитина туди не біжить і не дуже радіє цьому досвіду.
Бабуся наполягає на соціалізації - їй здається, що в садочку діти краще розвиваються. І якщо ця група не ок, то треба шукати іншу, нічого страшного. Я з нею не згодна, точніше лише частково: якби був хороший садочок поруч, то я б водила кілька разів на тиждень на півдня, але шукати у мене немає ресурсів.
Результат:
вже голосів:
11 (45.83%)
гуртки
9 (37.5%)
садок
4 (16.67%)
тиць
Грушки-яблочки• 17 августа в 16:38
А ви копита не відкинете водити по стількох гуртках? Та і навіщо ті гуртки в такому віці? Залиште те, що потрібно для здоров´я, якщо лікар рекомендує, і ведіть в садок
побольшомусекретику
• 17 августа в 17:49
Ответ дляДівчина Гілмор
’Рука майже не працює’ права рука? Ви подавали на інвалідність?
Це не ДЦП, це диспраксія руки. На інвалідність не подавали. Чоловік проти, я без нього не зможу її оформити, тому ми навіть не починали цей процес. І мені самій не комфортно від думки про те, що моїй дитині призначать інвалідність. В ефективність короткострокових інтенсивів за 309ю постановою я не вірю, а інші бонуси не такі вже великі або я про них мало знаю.
побольшомусекретику
• 17 августа в 17:52
Ответ дляГрушки-яблочки
В принципі якщо зібрати абсолютно всі рекомендації від усіх фахівців, то це найменша частина цього списку). Гуртки замість програми реабілітації - можна було б їх замінити на індивідуальні заняття з фахівцями, але у нас немає такого бюджету, на жаль.
побольшомусекретику
• 17 августа в 18:07
Ответ дляSo_so
Аналогично. Я дочь не отдала в логопедический сад, хотя мне ирц дал направление сразу же.
Сейчас ей 6 и я считаю, что это решение себя оправдало. Мы 2 года занимались индивидуально по 4 раза в неделю, а в садике дочка слышала чистую речь от других детей.
Да, изначально и у нас был частный сад. Точнее вначале были государственные ясли (малоэффективный и стрессовый опыт, но спасибо за возможность выдохнуть), а потом уже сад (который, к сожалению, закрылся). И мы ходили на 5 логопедических занятий в неделю, но не было нейропсихолога (который был необходим в нашем случае), поэтому был довольно медленный прогресс, пока мы не начали еще и эти занятия.
Спорт тоже сильно улучшил речь, хотя я не верила в то, что мой ребенок это может выдержать. А еще канистерапия и несколько животных дома и у бабушек, особенно котят - они стимулировали желание ребенка много говорить.
Я до сих пор уверенна, что логосад не идеальный вариант. Главное не услуги в системе, прописанные на бумаге, а люди, которые там работают, и индивидуальный подход.
Оксана -1f11• 17 августа в 20:18
Залежить від дитини, моя донька на гуртки ходила з задоволенням, а у садок сльози кожен день були. Жалкую, що водила її у садок. Мої батьки наполягали на соціалізації.