Вибираю плитку для санвузлів, в Агроматі є українська, польська – дешевша. Китайська, турецька, індійська та, звичайно, іспанська. За бюджетом, звичайно, ближче від української до китайської, індійської. Але чи варто? Які мінуси в української, польської тощо?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 17 августа 2025
обычно мужчина берет в руку плитку, смотрит с прищуром и говорит вердикт: кривая или ровная.
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
)))В Агроматі плитка на стенді приклеєна, навіть за бажання в руки не візьмеш
Ответ для25Lida
Купувала багато різної плитки різних виробників. Моя вам порада-беріть ту, яка вам до смаку і по вашому бюджету. Буває що і іспанська крива трапляється, є і українська нормальна, причому по дешевій ціні.
’Купувала багато різної плитки’
В нас завод, все норм. Приіхав, вибрав, купив.
Ответ дляnavariya
В нас завод. Під´їхала , зайшла, вибрала, купила. Зараз потреби немає.
Питання автора: вибір виробника. На сьогодні різниці не бачу.
Чесно кажучі, я теж). В мене і Атем є, і Зеус кераміка, і Голден Тайл, і Аллора Груп, і Опочно , і Інтеркерама, з вітчизняних, вся плитка нормальна. Клали і іспанську, ОАЕ, то плиточник хвалив Зеус в порівнянні з іспанською,йому вона більше в роботі подобалась. Мені, як споживачу, головне як вона послуговує. Влаштовує що імпортна, що українська.