Я вся ваша• 18 августа в 00:40

Ви живете на широку ногу?

Такі суми тут фігурують, 60-80-100к, ви реально на життя стільки щомісяця витрачаєте?!
Наче живемо в різних Українах.
Котя_люлю• 18 августа в 16:52
По доходам и расходы, чем больше человек зарабатывает, тем больше тратит.
Бензопирен• 18 августа в 17:35
Я бомжую с ребенком и вернуться некуда. Даже на еду денег нет, только долги по кредиткам растут, а гасить нечем. И так уже несколько лет.
Белоснежко• 18 августа в 17:41
Автор, у вашому визначенні ’багатії’ не об´єктивні фактори, а якісь внутрішні стигми.
В Україні цілком реально вийти на легальний дохід родини 8К євро. Кваліфіковані інженери, аналітики, фінансисти, будівельники, логісти, психологи, косметологи, стоматологи і т.і. можуть вийти на цей рівень заробітку. І це нормальний соціальний ліфт, доступний людям з навичками.
От дохід родини від 20К євро викликає питання. Легальних таких можливостей одиниці - СЕО, власники середнього і великого бізнесу. Але от кількість родин і Україні з подібним доходом значно вищє. Це і є темщики й корупціонери. Тож раджу ваш праведний гнів направляти туди, а не на людей які самостійно заробили на життя як середній клас. Достатньо того, що держава з Гетьманцевим їх намагається обшипати в 0.
spart-5037• 18 августа в 17:45
Ответ дляБензопирен
Вы в Украине ?
Гуляю босоніж• 18 августа в 17:57
Ответ дляБелоснежко
Інженери? Інженеру після вузу без досвіду 15 тис грн скрізь пропонують. Навіть на АЕС 15 тис пропонували на перший рік, і житло не надають. З досвідом 20, максимум 30 тис.
Белоснежко• 18 августа в 18:09
Ответ дляГуляю босоніж
АЕС це дуже вузька спеціалізація і тільки в державних структурах. Тож якщо є бажання і мізки, варто міняти профіль.
Ніхто й не заробляє максимум після університету, ви будуєте кар´єру і виходите на пік десь в 35. Дуже наївно очікувати все й одразу
Гуляю босоніж• 18 августа в 18:34
Ответ дляБелоснежко
Ні, спеціалізація не АЕС, суміжна. Просто перед випуском туди запрошували.
Просто пропонують без досвіду такий мізер, за який не знімеш житло й не прохарчуєшсч, тому більшість випускників складають дипломи на полиці і йдуть на прості роботи, де платять більше.
сладкий_ноябрь• 18 августа в 18:41
Ответ дляДон Пэдро
То чого у вашої подруги грошей не було на освіту, можна ж було після складу дерева, на підробітки йти, офіціанткою у бар увечері, чи клінінгом би зайнялася? По вашій теорії людина ж взагалі не має мати вільний час на життя, на родину, чи на себе банально
Ну знайшла ж вона гроші на навчання собі, та репетиторів, щоб підготуватися до зно.
І забула про пилораму як страшний сон
Молода і нерозважлива• 18 августа в 19:10
Ответ дляLizavel
У вас нормальный доход, но вы в секонд одеваетесь все?
Да, в 90 процентах случаев
Тратим деньги на другое, другие приоритеты.
Lizavel• 18 августа в 19:10
Ответ дляМолода і нерозважлива
Да, в 90 процентах случаев
А на отдых откладываете?
Я в дамках• 18 августа в 19:35
Ответ дляЯ вся ваша
Знайомі охоронці чоловіки отримують один 10000, інший 12000, але їх влаштовує графік і не напряг.
Ви самі відповіли- їх влаштовує. А мене не влаштовує, тому я думаю як заробити більше.
tereska• 18 августа в 19:51
Ответ дляЗажуженная Жужжа
А чому саме добробут обрали?
Там же найдорожче перебування в стаціонарі
Ви знаєте я не бачу динаміки щодо лікування, вже 10 днів, а ми стоїмо на місці та лікують симптоматично((
Тільки-но з Оберігу, то це звичайно, різниця одразу відчувається. Мені просто треба її поставити на свої ноги, вона занадто слаба, але жити дуже хоче.
Дівчата, кияночки, може хтось ще що порадить щодо профільної клініки. Що маємо наразі: як наслідок від лежання в реанімації доліковуємо двосторонню пневмонію, має множинні виразки та язви стравоходу, одна з них була кліпована, так як кровила. Людина в оеанімації і вже не в медикаментозному сні та не на апараті ШВЛ. Треба пролікувати ці виразки стравоходу. Тільки не радьте київські міські клінічні - це жахіття.
Молода і нерозважлива• 18 августа в 19:57
Ответ дляLizavel
А на отдых откладываете?
Мы просто откладываем где-то половину дохода (всего где-то 200 в месяц у нас с мужем, до 100 тратим). Делаем так всю жизнь совместную
Сначала купили машину на отложенное, потом дом, потом обновили машину, потом обставили дом (мебель, техника, панели солнечные)
Сейчас просто укрепляем подушку безопасности , тк в прифронтовом городе живём и кто знает, может придется переехать и купить жилье в другом месте
На отдых давно не ездили (муж не может выехать, ребенок маленький). Вообще отдых тоже не сильно в приоритете, люблю меньше отдыхать, но так обустраивать быт и рабочие будни, чтобы не уставать)
Белоснежко• 18 августа в 20:04
Ответ дляГуляю босоніж
Ви дивна. Ніде в світі у випускників на стариі немає достатньо зп на самостійний винахм житла і плюшки. Всюди перші кілька років знімають квартиру з друзями і харчуються дуже бюджетно, та і не катаються у відпустки. Зате через 5 років вже інший рівень доходів в рази більший, за 10 - керівні позиції.
Зажуженная Жужжа• 18 августа в 20:07
Ответ дляХи хи, ну ну
И во сколько раз пенсионеру нужно меньше, чем молодому человеку?
Набагато
Зажуженная Жужжа• 18 августа в 20:10
Ответ дляДон Пэдро
Це ви так собі думаєте , пенсіонерів просто поставили у таке становище і вирішили за них, що їм менше набагато потрібно.. Там одних хвороб у людей стільки, що молоді і не снилося, а взагалі у любому віці людина хоче жити, а не існувати, подивіться на пенсіонерів у Европі які сидять по ресторанах і відпочинках, їздять на гарних автівках майже не до 100 років, і чудово себе почувають з цими потребами. Також можна подивитися на наших людей у віці у яких є гроші і вони також знаходять що з ними робити. Просто у наших пенсіонерів немає вибору, а не потреб
Так їхні пенсіонери в Європі не крали на право і на ліво та зарплату в конвертах не отримували
Зажуженная Жужжа• 18 августа в 20:12
Ответ дляtereska
А що за діагноз?
Хи хи, ну ну• 18 августа в 20:13
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Набагато
Набагато это сколько? Или другим путем пойдем - от 5 тыс пенсии сколько больше должно быть? И еще вопрос - ваши родители пенсионеры?
Хи хи, ну ну• 18 августа в 20:18
Ответ дляБелоснежко
Не соглашусь. Пример. Я сейчас в Германии, работаю бухгалтером на предприятии, поэтому зарплаты сотрудников знаю. Пришел к нам недавно в отдел закупок парень 26 лет после аусбильдунга на другом предприятии. Получает на руки чистыми 2700 €. И это не после университета. Думаю ему одному хватает. И да, квартиру снимает сам.
Natalia505• 18 августа в 20:23
Ответ дляМолода і нерозважлива
Дуже дивно, вкладати гроші в прифронтовому місті в будинок, вкладати в нього гроші, в речі які навіть не вивезеш, якщо доведеться тікати і одягатись в секонді,відмовляти собі у відпочинку. Це як ремонтувати дороги, під обстрілами.
Педиатор_я• 18 августа в 20:28
Ответ дляtereska
Дуже не хотілось, але приходиться витрачати від 50 до 100 тисяч кожного дня на лікування сестри в Добробуті, але це значно краще ніж помирати в КМКЛ5.
Життя коштує дорожче, вже 3-й тиждень пішов, як вона в реанімації і я дуже сподіваюсь на одужання. Але вже просто усі виснажені, що морально, що фізично, що тим паче матеріально…
Ну так добртбут и будет вас доить по полной дальше. Ща деньги можно норм и в гос лежать. Так там хоть спецы есть.
Добробут нииразу не показатель хорошести.
Банальную пневмонию у ребенка старшего возраста не смогли стабилизироаать. Отвезли на богатырскую, вычухали..
Педиатор_я• 18 августа в 20:30
Ответ дляЯ вся ваша
Може це все відписуються столичні жіночки, бо ми з обласних центрів живемо на 1000$ втрьох і це ще вважається добре, житло своє, авто.
Ну, я столица -31 тыс. И это 3 источника дохода
Кв своя.
Как думаете, на широкую. Я и сын подросток.. ..
Natalia505• 18 августа в 20:33
Ответ дляБелоснежко
Кожен третій українець, за статистикою за межею бідності. Достатньо вирахувати скільки людей, який відсоток, має доходи від 8 тисяч євро, щоб зрозуміти які шанси в кожного українця стільки заробляти. Все вираховує математика, для цього непотрібні фантазії. Загальні можливості населення вираховуються, а писати можна що завгодно. Все пояснює ВВП на душу населення, подивіться де Україна в тому списку.
Natalia505• 18 августа в 20:38
Ответ дляПедиатор_я
Кв своя.
Вам пощастило з житлом. Непотрібно аренду платити, у вас ціни за аренду фантастичні. Думаю непросто, не на широку точно.
tereska• 18 августа в 20:45
Ответ дляЗажуженная Жужжа
А що за діагноз?
По епікризу: був заворот частини кишківника з некрозом, її видалили, виведу сьому. Все загоїлось і норм, але після трубок, які були то в одній лікарні, то в іншій, наслідком зʼявилися виразки стравоходу та кровлять язви, було кліпування однієї. А вони ще прикалуються: може ви палите, може ви приймаєте якісь сторонні ліки для схуднення чи бади. ЙТМ, людина 3-й тиждень в реанімації, ледве живе і тут просто ці підйобки недоречні.
tereska• 18 августа в 20:50
Ответ дляПедиатор_я
Я вже теж про це подумала(( Ні, я вам можу роз сказати про усі прєлєсті 5-ї клінічної, де на мене лікар-хірург накричав, а на пацієнту матами, прийшов зі страшним перегаріщем, санітарки не було на їх зміні, 1 медсестра на усе відділення, яка в ординаторській просиділа увесь день в телефоні, протокол лікування лише такий. Якщо пацієнт має алергію або реагує блюванням на антибіотик, то ми нічого зробити не зможемо, такий протокол - аналогу немає. Ну їх нахєр, за кожен їх подих плати.
ingaryta• 18 августа в 21:40
Ответ дляtereska
Помоги,Господи,вашей сестричке!
Молода і нерозважлива• 18 августа в 22:18
Ответ дляNatalia505
Ну дом был куплен до войны, а все в нем - желание жить сейчас и даже если придется понести потери - сохранится опыт. Не такие это и большие суммы для нас, а 3,5 года живём ту жизнь, которая нас желает счастливыми.

Секонд я люблю, в отдыхе потребности нет. Это не про ограничения , а про приоритеты. Условно работать 3 часа в день мне важнее, чем ездить в отпуск. При желании сейчас можно было бы отложить меньше, но куда-то поехать или заплатить за вещи больше, но я не вижу смысла лично для себя
tereska• 18 августа в 22:30
Ответ дляingaryta
Помоги,Господи,вашей сестричке!
Уявіть, мою сестру звати, як ваш нік - перші чотири літери))
Дякую за побажання, дуже-дуже хочу, щоб вона вже одужала та встала на свої ноги та йшла далі по життю щасливою!
Гага Газу• 18 августа в 22:31
Ответ дляБелоснежко
10?
В Україні керівні посади у деяких після закінчення ВНЗ.
Ви ж розумієте про що я?