НЛОша• 18 августа в 18:30
Как быстро и реально ли можно накопить на автомобиль?
Цена вопроса 500 000. Доход 70 тыс в месяц.
Результат:
вже голосів:
19 (76%)
реально, откладывать больше
4 (16%)
результат
2 (8%)
не реально
Пошаманю• 18 августа в 18:31
Я думала у всіх в телефоні є калькулятор
Ще можна в стовпчик рахувати
вентиляторная• 18 августа в 18:33
Більше конкретики. 70 тис на 1? Де живете, своя чи зйом. Якщо своя квартира і 70 тис на 1, то реально відкладати
НЛОша
• 18 августа в 18:34
Ответ длявентиляторная
Своє житло. Чоловіка зп 50 тис. Моя 25-30
Яйцеголовая• 18 августа в 18:35
Ответ дляНЛОша
50 откладывать, 10мес и у вас вся сумма.
В вашем случае легко как по мне.
вентиляторная• 18 августа в 18:36
Ответ дляНЛОша
Тоді чоловіка зп відкладати, а на Вашу жити. Це якщо немає дітей і якихось нагальних інших затратних проблем, і зі здоров´ям все ок. Я б так робила.
НЛОша
• 18 августа в 18:37
Ответ дляЯйцеголовая
В вашем случае легко как по мне.
Жити на 10 тис
Скіфська пектораль• 18 августа в 18:38
Каждый месяц по 1000$ покупать, на 30 жить вполне реально в своей квартире
барабанщица• 18 августа в 18:39
Ответ дляНЛОша
Откладывать минимум по 1000 уе и переводить обязательно в доллары, потому что гривны обычно тянутся на текущие расходы
Яйцеголовая• 18 августа в 18:42
Ответ дляНЛОша
Жити на 10 тис
Вы написали что у мужа 50 и у вас 25-30, мужа зп откладывать на вашу - 25- 30 жить.
Как у вас 10 получилось ?
ПесиКот• 18 августа в 18:42
Автор, в мене зп 82 000 грн.разом з підробітками.
Я відклала 25 000 баксів на зміну квартири коли ще моя була набагато менше.
Алк так, просто відмовилася собі у 80% речей на 3-4 роки + всі подарунки і премії теж в ничку.
Одяг і взуття максимально по мінімуму.
Про відпочинок гарний, дорогу косметику, парфуми, перукаря, манікюр у салоні і ресторани просто забула тимчасово.
По-іншому не вийде.
Якщо тягати, то можна відклалати просто безкінечно, а там швидко пропаде мотивація
Одяг і взуття максимально по мінімуму.
По-іншому не вийде.
НЛОша
• 18 августа в 18:46
Ответ дляПесиКот
Одяг і взуття максимально по мінімуму.
По-іншому не вийде.
Одяг і взуття максимально по мінімуму.
По-іншому не вийде.
Але важко у всьому відмовити. В мене тільки на догляд волосся в цьому місяці піде 6 тис
ПесиКот• 18 августа в 18:48
Ответ дляНЛОша
Тоді не буде у вас машини))
Або....або...
Мій другий чоловік їздить на бмв з салону вартістю більше ніж його річна зп.
Складав гроші так само: просто 1,5 роки склалав 70% зп в кубишку.
Ми як раз познайомилися, коли він купив нарешті ту машину)
Або....або...
НЛОша
• 18 августа в 18:49
Ответ дляПесиКот
Тоді не буде у вас машини))
Або....або...
Витримка))
Куколка-мяуколка• 18 августа в 18:59
500 000/70 000= менше вісьми місяців і корито ваше
Вас що в школі математики невчили???
НЛОша
• 18 августа в 19:00
Ответ дляКуколка-мяуколка
Вас що в школі математики невчили???
Корито)) так то цілих 8 місяців) майже рік
Куколка-мяуколка• 18 августа в 19:01
Ответ дляНЛОша
А тепер поділіть ваш вік на ті 8 місяців....тих корит вже могли цілий парк мати
Где тут 0?• 18 августа в 19:24
Здесь просто вопрос приоритета: сможете откладывать зарплату мужа - купите машину через 10 месяцев. Не сможете - не купите. Хотя, с такой зарплатой у мужа я бы уже и квартиру купила, если бы 1200 долларов каждый месяц откладывала.
НЛОша
• 18 августа в 20:42
Ответ дляviter33
Якщо в хорошому стані - норм.вибір
Будемо шукати) спочатку треба назбирати)