Шо там вони наодинці будуть рішати. Чим Трамп буде шантажувати Зе? Чи може погрожувати
Antoninaya1• 18 августа 2025
Ответ дляkvitanka
Зеленський же не лох якийсь, він зможе дати гідну відсіч будь-яким спробам шантажу.
Це п´ять
Взагалі здивована, що така цікава вечірня тема обійшла порадницю зранку.
Хроники эмпатии• 18 августа 2025
Ответ дляlilul990
Буде склонять нас до капітуляції перед Росією
Ну так
А ви готові піти на фронт без зброї і без фінансової підтримки держави?
Ну який шантаж? Ми ж такі щасливі ще тисячі вкласти в землю аби тільки боневтік був при владі. Хіба можна говорити за перемовини коли пінгвіни з надією дивляться на нас, а Буданов допиває третю чашку кави? Коли ТЦК не знає як відбитися від доброльців з лопатами, а войовничі амазонки відбили черговий наступ?
Наші позиції міцні як ніколи.
Хроники эмпатии• 18 августа 2025
Ответ дляiroman
Очень надеюсь на это. Иначе война закончится нескоро и с еще бОльшими потерями людей и территорий.
100 % и это очень страшно
Lilit -efb4• 18 августа 2025
І шантажувати, і погрожувати... Все аби вислужитися перед путіним і оголосити, що Америка на чолі з трампом,як ніколи потужна і завершила ще одну війну. Наслідки щодо українців і самої України нікого не хвилюють
Son na jawu• 18 августа 2025
Ответ дляlilul990
Не переживайте автор, война на много лет. Можете с облегчением выдохнуть. Вы же так боитесь мира.
Son na jawu• 18 августа 2025
Ответ дляХроники эмпатии
Ну так
Не, автор чужими руками и жизнями хочет воевать. Она то конечно не может идти в окоп.