Люблю_смаколики• 18 августа 2025
З віком ви витратили цікавість до сексу, чи все як в молодості?
ПодругаМужа• 18 августа 2025
Ответ дляНічний дожор
В мене все навпаки, в молодості не так любила секс, як зараз після 40. Просто дах рве, гормони…
если есть от кого - это же прекрасно
Забагаловка• 18 августа 2025
Ответ дляКучМала
Втратила. Дуже любила секс і навіть не уявляла , як можна без нього жити. Думала так не буває. Зараз взагалі не хочу, стараюсь уникати всіма способами. Хоч чоловіка і жалко. Йому треба .Але ж фізіологію не перепреш, як тільки клімакс закінчився мені як відрізало, не хочу і все.
у вас все нормально, менопауза это 0 либидо, т.к. женщина утрачивает функцию деторождения, а либидо женщине дано природой только для продолжения рода..
Директриссимо• 18 августа 2025
Навпаки,ще більше інтересу і краще ніж у 20,вже знаєш своє тіло і вимоги)
КучМала• 18 августа 2025
Ответ дляНічний дожор
Соглашусь, очень классный возраст от 40 до 50, ощущения улёт.
Я не чарівниця вам• 18 августа 2025
Ответ дляЗабагаловка
Ну я не знаю, у мене мачусі 60 років, а вона ще ого го. То від скуки, певно. Цілий день сидять нічого не роблять.
КучМала• 18 августа 2025
Ответ дляЗабагаловка
Нормально-то нормально, но как быть с мужем, которому все так же надо? Хотя старше меня.
Чучало яблуні• 18 августа 2025
Мне 46. Интереса никогда и не было. В 25-27 был последний всплеск.
Конотопська відьма• 18 августа 2025
Наоборот. В юности не понимала кайфа, не было оргазма при вагинальном сексе, одни только натертости и циститы и страх нежелательной беременности. Сейчас лучше знаю свое тело, получаю оргазм от вагинального секса, нет страха показаться некрасивой, смешной и т.п.
Забагаловка• 18 августа 2025
Ответ дляКучМала
к сожалению только имитировать, есть бады поднимающие чуть либидо, но все равно, как в молодости, такого желания уже не будет, ну или найти любовницу ему...
Сало не люблю• 18 августа 2025
Ответ дляЛюблю_смаколики
З одним і тим же і не набридло за 20 років, як?!
А як може набриднути кохана людина, за роки ? Особливо, якщо секс класний і все влаштовує в ліжку 😌
Навпаки, я навіть не уявляю, що якщо б розійшлися з чоловіком, буде інший, треба буде звикати до того чоловіка ,а якщо щось не сподобається мені чи його в інтимному плані і тд.
Ядвига Юсьлегко• 18 августа 2025
С началом пременопаузы стало неинтересно и не хочется, в 49 лет.
Все возможно• 18 августа 2025
Секс - нет.
Секс с мужем за 12 летя конечно, надоел.
Какой может быть трепет после стольких лет брака...
Но я верная и мужа ценю и уважаю, так что развлекаюсь игрушками.
Я не чарівниця вам• 18 августа 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
У Вас в 49 тільки пре-? Дозвольте Вас привітати.
Ноунэйм• 18 августа 2025
Ответ дляНастасья Пицун
мужчины не умеют заниматься сексом, точнее они эгоисты и их мало заботит, что там партнерша.
они даже не могут купить подарок, когда на него уже прямо указываешь
Плохие вам мужчины попадались
Мой не закончит,пока я не буду удовлетворена
Пффф 100%• 18 августа 2025
Мне 49. Еще есть месячные, но не каждый месяц. Секс мне был всегла более чем интересен. Но так сложилось, что с первым мужем это было ужасно. Сейчас у меня второй муж Прекрасно с ним в постели. То я очень рада.
ЖующаЯКонфету• 18 августа 2025
Ответ дляЯ не чарівниця вам
мені 53 і в мене ще є місячні. вітайте й мене)))
а то тут одна тьотька з апломбом писала, що от лічно вона нікого не знає з місячними після 43-х чи що. хоча статистика ясно каже, що середній вік настання менопаузи - 53.
Я не чарівниця вам• 18 августа 2025
Ответ дляЖующаЯКонфету
У мене лише у однієї подруги повністю припинилися місячні в 50, а так в 45 вже нема. 53 з місячними теж, вибачте, не так і часто зустрічається, як це може бути середній вік, коли в 55 вже пізня менопауза і це теж аномалія шкідлива для жіночого організму, так що тут якраз і нема з чим вітати.
Ядвига Юсьлегко• 19 августа 2025
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Да, но на этом фоне миома увеличилась в три раза и удалили матку в 50 лет. Но яичники оставили, так как худо-бедно ещё функционируют.
ЖующаЯКонфету• 19 августа 2025
Ответ дляЯ не чарівниця вам
тобто і для вас статистика, середні там якісь, виміряні дослідниками числа також нічого не значать, бо у вас є подруга. ок.
Я не чарівниця вам• 19 августа 2025
Ответ дляЖующаЯКонфету
Середнє число пізньої менопаузи 55 років. За статистикою.
Бесбардак• 15 сентября 2025
Ответ дляКучМала
Та ж фігня( Ще й клімакс в мене почався в 39 років, а чоловік на 2 роки молодший...